mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 17:19:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302880 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1155 : sreda, 15.12.2004 : 10:46:10 »

Bull,

glede tega renčanja- sem slišala eno zelo zanimivo teorijo, zakaj nekateri psi tako radi renčijo na buldoge. Ker "težko" dihajo, se psom ta zvok zdi, kot da renčijo. Meni se zdi to kar smiselno... Tudi na Bubico včasih kakšen pes zarenči, tudi če mu ona nič noče.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1156 : sreda, 15.12.2004 : 11:53:31 »

Citat
glede tega renčanja- sem slišala eno zelo zanimivo teorijo, zakaj nekateri psi tako radi renčijo na buldoge. Ker "težko" dihajo, se psom ta zvok zdi, kot da renčijo.

Se strinjam. Tudi mojega Pacota se nekateri ljudje bojijo, kadar sva na sprehodu, ker diha kot "lokomotiva" in mislijo, da jih bo takoj napadel Smiley. Kolikor sem pa do sedaj videl, še mravlje ne bi pohodil, kaj šele koga napadel. Čim koga vidi, začne mahati z repom (to je potem premikanje celega zadnjega dela telesa, ker je rep repek) in bi se šel takoj crkljati. Ga je treba prav trdo držati, da ne skače po vsakem. Cheesy
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #1157 : sreda, 15.12.2004 : 12:11:16 »

Čim koga vidi, začne mahati z repom (to je potem premikanje celega zadnjega dela telesa, ker je rep repek) in bi se šel takoj crkljati. Ga je treba prav trdo držati, da ne skače po vsakem. Cheesy

Ne vem pa od kod mi je tisto ponašanje znano  Grin Grin Grin

Tudi pri meni je ista situacija... ampak Deus se zelo previdno približuje drugem psem ker ga je vgriznil en mešanček ko je bil star 4 mesece, to ga je navčilo pameti in zdaj se polako približuje k drugem pesem...no človeka bi rad kar podrl na tle od veselja  Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1158 : sreda, 15.12.2004 : 12:55:23 »

Deus, sta pač brata. Cheesy Ravno o značaju psa poteka na foromu zanimiva debata, ki jo najdeš pod vročimi temami z naslovom ZNAČAJ PSA. Poglej, zanimivo Wink.
Logiran
lenivec
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1159 : sreda, 15.12.2004 : 12:58:37 »

evo še nekaj slika našega zaspanega pacota

http://www.moj-album.com/slike/43117/f2BMFvG4IpbZwoXm.v.jpg 60.2 KB

http://www.moj-album.com/slike/43117/iMCxLu1oB7b2lQUf.v.jpg 62.64 KB

http://www.moj-album.com/slike/43117/Jh_EDTsatHCxZhc9.v.jpg 69.51 KB

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #1160 : sreda, 15.12.2004 : 13:13:33 »

Ester: Ali lahko ti daš kakih novih slik? Tudi vsi ki imate bulldogov slobodno malo sličic pošljete meni na mail ali na forum...volim sličke bulldogov  Grin
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #1161 : sreda, 15.12.2004 : 15:31:22 »

Lenivec, kako se obnese zgornja rdeča postelja iz umetnega usnja? Tudi jaz razmišljam, da bi jo kupila , moja madam rabi še eno ležišče za v kuhinjo v vsaki sobi ima enega, ker -ne vem zakaj, vsak večer spi v drugem prostoru...)
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1162 : sreda, 15.12.2004 : 15:37:34 »

Citat
kako se obnese zgornja rdeča postelja iz umetnega usnja?

Primavera, odgovarjam namesto sina (lenivec). Postelja se čudovito obnese. Mi imamo dve, eno manjšo (na sliki) v dnevni in eno večjo v sobi kjer spi. Fino se dajo očistit in izgledajo še kar trpežne. Sicer je naš Paco to, ki je na sliki že enkrat razdejal,  Huh  sedaj pa se je umiril. Mislim, da ti ne bo žal, če jo nabaviš Smiley.
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1163 : sreda, 15.12.2004 : 17:15:13 »

Nikola, ti bom poslala slike.

Drugače je bil pa naš kuža danes pri zdravniku. Dobil je mazilo za moda, ker ima vneto kožo- Kuterid G in tablete Rimadyl.Pa moramo počivati. Upam, da bo zdaj za nekaj časa mir.

Mi smo mu ravno včeraj kupili novo blazino, ker je staro zgrizel in je bila pena po celem stanovanju. Upa, da bo ta dlje časa zdržala. Danes je namreč v 3 minutah uničil novo igračo!

Naš vsakič, ko mu gre na sprehodu kdo nasproti pleše lambado! Mi je zanimivo, ker se ga ljudje ful bojijo. Enkrat sva stala pred semaforjem in se je en fantk skoraj zložil z rolerji, ker se ga je tako bal. Sej po eni strani mi je všeč, ker ne maram, da se vsak v psa vtakne in ga mečka!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1164 : petek, 17.12.2004 : 08:31:20 »

Sej po eni strani mi je všeč, ker ne maram, da se vsak v psa vtakne in ga mečka!

Tudi jaz raje vidim, da se na sprehodu vsak ne vtakne v psa. Me pa malo moti to, da ga ljudje zamenjujejo za pitta Huh. No, seveda samo taki, ki se na pse sploh ne spoznajo, imajo se pa za velike strokovnjake. Tisti pa, ki to pasmo poznajo, pa tako ali tako takoj pristopijo in sploh ne vprašajo, ali je hud ali ne. Smiley
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1165 : petek, 17.12.2004 : 09:17:21 »

..ja tudi jaz ne maram, da jo vsak boža, pač ne pustim in jim tudi prijazno rečem, da jih prosim, da naj ne počnejo tega, najbolj me moti ko jo kličejo, pridi sem kužo, pridi, pridi,...midva z Bello pa na drugi strani ceste Undecided
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1166 : petek, 17.12.2004 : 09:22:18 »

Ester,

eno malo opozorilce glede mazila Kuterid- to je kortikosteroid, kar pomeni, da zelo tanjša kožo ob daljši uporabi. Nam so jo pri vnetju kože med blazinicami tudi predpisali, vendar se za uporabo nismo odločili, ker krema pozdravi samo vnetje, ne odpravi pa vzroka. Mi smo kasneje ugotovili, da je mala alergična na mleko in mlečne izdelke, tako da se vnetje on neuporabe teh zadev skoraj ne pojavlja več (razen če je res vlažno vreme par dni zapored, takrat pa maženo z Bepantenom). Tudi sama imam kožo okrog nosu zelo stanjšano zaradi uporabe kortikosteoridne kreme, ki so mi jo v puberteti predpisali zaradi lišajev na obrazu (pomagalo seveda ni nič, ker so se pojavljali na približno pol leta).

Ne rečem, da gre pri vas za kakšno od alergijskih zadev, je pa vredno razmislit. Krema je res močna...

Lp,
Tina
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1167 : petek, 17.12.2004 : 09:41:12 »

..ja tudi jaz ne maram, da jo vsak boža, pač ne pustim in jim tudi prijazno rečem, da jih prosim, da naj ne počnejo tega, najbolj me moti ko jo kličejo, pridi sem kužo, pridi, pridi,...midva z Bello pa na drugi strani ceste Undecided

...ja, potem ko ga pa ne pustiš, te pa tako čuno gledajo - češ, glej ga važiča  Huh - in jim ni jasno, da imaš za to svoje razloge.
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1168 : petek, 17.12.2004 : 11:47:52 »

...ja tud to, posebaj sosedje, skoz neki rinejo v njo....ko je zadnjič soseda rinila v njo, pa je bla ful nekaj zrihtana, pa v Bello...Bella pa je skočila na njo....seveda ni imela čiste noge....pa je umazalo sosedo po obleki, je bla čisto paf, prav ji je kaj pa rine v psa.... Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1169 : petek, 17.12.2004 : 12:04:49 »

... če ne gre zlepa, gre pa zgrda. Ji kar privoščim - sosedi namreč Grin. Jaz sem že ničkolikokrat povedal da pes skače, pa nekateri tega nočejo razumet in potem je lahko cel cirkus. Sem ga že poskušal odvaditi skakanja (tu po nasvetih na foromu v stilu "ko skoči, primi psa za sprednje tace in ga potiskaj nekaj korakov nazaj na zadnjih tacah"), pa vse skupaj nič ne zaleže. Vedno misli, da se z njim igram. Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines