mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 07:24:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302745 krat)
0 članov in 36 gostov pregleduje to temo.
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #975 : četrtek, 25.11.2004 : 01:43:33 »

Buldoga (psico) si želim že zelo dolgo in zenkrat bo vse ostalo le pri željah. Zelo težko bi tudi moja dobermanka prenesla "vsiljivca" in se bojim, da mladičku nebi česa naredila. Upam, da si bom nekoč lahko omogočila buldoginjo, če bi se le dalo iz dei Bobodrilli, saj poznam sloves te psarne. Hvala ti za informacije.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #976 : četrtek, 25.11.2004 : 11:11:47 »

Ester!

Naš Paco (Pako je drugi) je bil ravno včeraj star 9 mesecev. Tudi on ima oksidirane gubice, pa se zato ne sekiram dosti. Res je samo estetskega značaja, saj mu jih sicer redno čistim, tako da ne pride do vnetja.


SuPeRkaaa!

Me veseli da si blizu. Moramo se spoznati. Dobiš pošto na privat.

Lep pozdrav vsem!
Logiran
ceki
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #977 : četrtek, 25.11.2004 : 12:52:33 »

Kje bi lahko dobil oprtnico za bulldoga?
prosim za pomoč

Logiran
lenivec
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #978 : četrtek, 25.11.2004 : 13:14:02 »

Kje bi lahko dobil oprtnico za bulldoga?
prosim za pomoč



v vsaki trgovini za živali
Logiran
pako
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #979 : četrtek, 25.11.2004 : 20:25:04 »

Pako,
z Evo sva pa ugotovili, da poznam tvojega Pakota- enkrat lani smo se srečali pri Zaninoviču (s sestro sva pripeljali njeno bordojko Baloo), sem se takrat čisto zaljubila v Pakota- ful je srček  Kiss

Seveda se spomnim Cheesy, takrat je bila še zelo mlada, sedaj pa mora verjetno biti že prava "MAČKA"  Grin Grin Res je svet majhen Cheesy Povej mi, kako pa je Baloo? Kako pa kaj njene tačke-je vse OK??  

Lp od mene in Pakota
Logiran
pako
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #980 : četrtek, 25.11.2004 : 20:26:59 »

Ne morem verjeti, samo en dan me ni bilo na forumu, pa TOOOOOLIKO novih mailov Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

RES SUPER!!!!! Cheesy
Logiran
pako
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #981 : četrtek, 25.11.2004 : 20:33:14 »

Kako pol šele v hrib potegne Shocked Grin Grin

Moj Pako pa hriba še od blizu vidu ni, kaj šele...... Grin Cheesy Grin Veš, v bližini bloka imam griček in predno se pozpne nanj, si ga od odspodaj dobro ogleda, globoko vzihne, potem pa res počasi, počasi.... Cheesy Cheesy

Ko pa vidi mačko ali nogometno žogo: potem pa prestavi avomatično v šesto prestavo, ker peta bi bila prešibka Cheesy Cheesy Ga ne ulovim za nič na svetu

 Wink

Lp, Tanja in Pako
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #982 : petek, 26.11.2004 : 08:48:36 »

Citat
Ko pa vidi mačko ali nogometno žogo: potem pa prestavi avomatično v šesto prestavo, ker peta bi bila prešibka   Ga ne ulovim za nič na svetu


Pako!

No, to je pa to. Ko njim nekaj ni zanimivo, se lahko razkolješ, pa jih ne prestaviš. Ko pajih kaj zanima, se pa lahko ponovno razkolješ, pa jih ne ustaviš. Takšni pač so.

Lep pozdrav vsem!
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #983 : petek, 26.11.2004 : 11:35:39 »

Bolj berem vase prigode in dogodivscine ter kaj vasi nagubancki vspicijo in kako spijo in podobno, bolj sem prepricana da sem se pravilno odlocila in da bo ta pasma tista prava zame Grin Sicer so mi ze od nekdaj vsec in si zelim imeti takega psa ampak sedaj po vseh teh postih in ko se med seboj spoznavamo preko neta in si delimo nasvete in ko govorite o prigodah sem dokoncno spoznala da je tudi karakterno ta pasma tisto pravo zame. Wink

Sicer sem se malo zalostna ker jaz se ne morem o kaki prigodi povedat, tako kot vi ampak se tolazim da drugo leto bom pa se jaz lahko izpovedala ce bo moj kaksno uspicil. Wink Grin

Vi se kar pisite naprej kako so vasi kuzki in kaj pocnejo Cheesy

cao
Logiran
otto
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


« Odgovor #984 : petek, 26.11.2004 : 12:58:08 »

bully lover kdaj boš pa ti bullya kupila? če smem vprašat..
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #985 : petek, 26.11.2004 : 13:49:43 »

Urša!

Tudi jaz sem kar dolgo čakal na svojega buldogca. Odločal sem se med francoskim in angleškim, potem pa sem imel letos priložnost dobiti angleža in mi ni žal. Res so čudovitega karakterja, pa še v pošten smeh te velikokrat spravijo. So pa pravi cartljivčki, tako da so res za take ljudi, ki se s psom resnično želijo ukvarjati in ki  ga imajo stalno pri sebi.
Želim ti, da bi ti čas do nabave tvojega nagubančka hitro minil!

Lep vikend vsem!
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #986 : petek, 26.11.2004 : 14:07:08 »

Pozdravljeni!

Kolegica si zelo želi buldoga. Nekaj se je že pozanimala, veliko stvari jo pa še zanima. Buldoga ima namen kupiti enkrat spomladi ali pa poleti (odvisno od legel). Ali mi lahko kdo posreduje telefonske št. ali internet strani oz. emaile kakšni vzrediteljev buldogov pri nas. Sedaj sicer še ne išče legel, rada bi pa že sedaj kontaktirala kakšnega vzreditelja, da se malo pogovorita o tej pasmi pa da si ogleda njegove psičke itd.

Hvala. Lp, Mojca
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #987 : petek, 26.11.2004 : 14:21:52 »

Najbolje bi bilo, da pokliče gospo Sonjo Kusetič na št. 031 668 730 , ki je tajnica v SKAB - slovenskem klubu za angleške buldoge... tam bo 100% dobila največ koristnih informacij...  Smiley
Gospa je izredno prijazna in zgovorna, o buldogih ve zelo veliko, tako da je ona res pravi naslov.

LP, Eva  Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #988 : petek, 26.11.2004 : 14:27:15 »

Eva,

kako sta kaj tvoja dva pamžka? Imaš že kakšno njuno fotko z odprtimi učki? Kako je pa kaj mami Liza?

Lp,
Tina
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #989 : petek, 26.11.2004 : 14:40:31 »

ena Afna: hvala za informacijo, bom posredovala naprej. Mislim da bo to res pravi naslov Smiley

Lp, Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines