mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 05:20:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302654 krat)
0 članov in 30 gostov pregleduje to temo.
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #810 : petek, 29.10.2004 : 13:22:07 »

Tarabas, hvala odgovor. Ker se je kvaliteta dlake spremenila, pa tudi gola mesta so ostajala, smo ga peljali k veterinarju. Naš Bandit je "fasal" eno kožno zadevo, tako da smo sedaj na antibiotikih.

Ester pa še ena zadeva zate. Naš kuža ima čisto svetlo dlako, tako da je pod učki prav grozno rjav. Smo šli v eno pasjo štacuno, pa so nam dali Trixie, Augen-pflege, pa čist nič ne pomaga, zadeva je samo proti vnetju oči. Drugače pa sem na forumu (na prejšnjih straneh) našla tele zadeve. Oštevilčene so zato, ker jaz take stvari shranjujem, če imamo kdaj kakšen problem, pa malo pogledam.

To je to:

9. Jaz sicer ne vem če se v sloveniji dobi kaj takega, sem pa na eni internetni strani zasledila neke palčke ki se imenujejo PET SWABS in sicer se med seboj razlikujejo. Ene so roza barve - Tear stain guard, ene pa modre - around the eye cleaner. Škatlica vsebuje 24 teh palč ki na prvi pogled izgledajo kot palčke za ušesa a vsebujejo neko tekočino. Ne vem meni se zdijo fajn in jih bom verjetno kdaj tudi preizkusila.
Druga varjanta pa so robčki ali pa tekočina ki se imenuje TEAR CLEAR, ki sem jo zasledila na netu.
Cena robčkov, ki jih je 80 v paketu je $6.99, tekočina pa stane $4.49 www.bullwrinkle.com
No to je ta link, na katerem si lahko ogledaš tudi fotke bully-jev, ki so srčkani da je kaj. No ko boš šla na ta link greš na GROOMING - HAIR CARE in poiščeš TEAR CLEAR BY EIGHT IN ONE, za une palčke pa greš pod PET MEDICINES - EAR & EYE CARE in poiščeš VETERINARIANS BEST PET SWABS, kjer si lahko vse ogledaš.

10.   Jaz peroksida že nebi uporabljal.Obstaja pa nekaj tudi v Sloveniji,kar pa še nisem preizkusil.Proizvajalec je "JEAN PEAU" kozmetika uvoznik je Hana-Ana  tudi uvoznik hrane Tehnical proizvod pa se imenuje EYE CARE.Dobi pa se v pasjih štacunah. Če boš preizkusila javi kako deluje.

11.   Glede gubic pod očmi bi jih blo dobro čistit čimvečkrat, še posebno če tvoj bully dosti solzi.

A je imel mogoče kdo od vas že kakšne probleme s kožnimi paraziti? To naj bi bilo kar pogosto za buldoge.

Lepo se (s)mejte
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #811 : petek, 29.10.2004 : 14:47:41 »

Citat
Jaz sicer ne vem če se v sloveniji dobi kaj takega, sem pa na eni internetni strani zasledila neke palčke ki se imenujejo PET SWABS in sicer se med seboj razlikujejo. Ene so roza barve - Tear stain guard, ene pa modre - around the eye cleaner. Škatlica vsebuje 24 teh palč ki na prvi pogled izgledajo kot palčke za ušesa a vsebujejo neko tekočino. Ne vem meni se zdijo fajn in jih bom verjetno kdaj tudi preizkusila.
Druga varjanta pa so robčki ali pa tekočina ki se imenuje TEAR CLEAR, ki sem jo zasledila na netu.
Cena robčkov, ki jih je 80 v paketu je $6.99, tekočina pa stane $4.49 www.bullwrinkle.com
No to je ta link, na katerem si lahko ogledaš tudi fotke bully-jev, ki so srčkani da je kaj. No ko boš šla na ta link greš na GROOMING - HAIR CARE in poiščeš TEAR CLEAR BY EIGHT IN ONE, za une palčke pa greš pod PET MEDICINES - EAR & EYE CARE in poiščeš VETERINARIANS BEST PET SWABS, kjer si lahko vse ogledaš.

Ja Maja-Nejc99, to sem pa jaz odkrila ko sem neki daan brskala po netu in se mi te palcke zdijo da bi to bilo lahko zelo uredu stvar in jih imam drugo leto ko bom imela svojega bulija tudi kupiti. Ce sem pravilno takrat prebrala vse informacije o tem naj bi ta zadeva bila priznana s strani veterinarjev, tako da verjetno ni kar tako, pa ker so ti ubistvi palcke v katerih je neka tekocina lazje prides med gubice po mojem mnenju. Jaz skratka mislim da se jih splaca preizkusiti.

Nejc upam, da se bo tvoj Banditek cim prej pozdravil in da ne bo nic hujsega. Pa daj kake nove slikice od njega gor da ga vidimo.

http://www.bullwrinkle.com/index.html?ShoppingPages/pet-swabs.htm~indexmain

papa
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #812 : petek, 29.10.2004 : 16:44:57 »

Aja, Ester, pa še tole:

21.   Robčki za učke ti ne bojo razbarvali rjavih gub,jih boš samo očistila.Mi smo z
rednim čiščenjem in mazanjem uspeli razbarvat rjave gubice. Ti bom povedala
kako.Gube najbrej očistiš z robčki za učke al pa z kakim sredstvom,ki ne vsebuje
alkohola napr.:Hibisept.Počakaš da se to malo posuši in nato obrišeš še z suhim
robčkom.Pol pa namažeš z kremo,ki se imenuje Pasta di Fissan!Probala sem z raznimi kremami,pa se vse razpacajo al ne ostanejo gor!Pasta di Fissan je pa edina,ki je odgovarjala!To je krema za dojenčkovo ritko.Ne vem če se jo da dobit
pri nas v lekarni,ker jaz jo kupujem v lekarni v Italiji.Probaj vprašat!Če  pa ti bojo
ponudili kako drugo napr.Penaten,ne vem probaj.Nam ni odgovarjala.Ta večja pakunga-100 ml stane pa cca.7 eurov.Jo pa imaš kar za nekaj mesecev!

Bully Lover-Urša, slike našega Bandita mi je dala Jana gor, na eni prejšnjih straneh je. Drugače pa je slika v avatarju-upam, da jo vidite.

Drugače je pa tole link, do še ene slike:

http://www.mojpes.net/galerija/albums/userpics/13747/PICT0872M.JPG

Drugaje pa je moja galerija tu:

http://www.mojpes.net/galerija/index.php?cat=13599

LP
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #813 : petek, 29.10.2004 : 18:49:17 »

Sam Bandit je pa res lušten!

Hvala za vse odgovore. Sej se mi je zdelo, da sem to že nekje brala, samo se je že toliko strani nabralo...

A te palčke se samo po netu naročijo? Bomo probali z Bepantenom.
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #814 : petek, 29.10.2004 : 19:44:25 »

Te sem že videla. Preko tega oglasa sem prišla do Whiskeya. Nisem sigurna, če so to res njegove sestrice. se tistega dneva, ko smo ga dobili ne spomnim dobro, ker sem bila čisto zmešana. S fantom sva se zapičila v Whiskeya, drugih nisva gledala.


vsekakor so to sestrice in bratci tvojega Whiskya, stari so isto kot on, njihova mama pa je Dama. Je šel pa vajin lepotec med prvimi iz legla, zdaj sta le še dva. Meni so najbolj všeč čisto beli buldočki.
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #815 : petek, 29.10.2004 : 20:12:17 »

ja,Whiskey je šel prvi iz legla.
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #816 : ponedeljek, 01.11.2004 : 11:50:22 »

Eva kako kaj tvoja bodoca mamica Liza? Mas ze kaksno slikico njenega trebuscka?
Se malo pa bo napocil cas veselja in predvsem skrbi in neprespanih noci Wink Grin Grin
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #817 : ponedeljek, 01.11.2004 : 12:02:57 »

Eva kako kaj tvoja bodoca mamica Liza? Mas ze kaksno slikico njenega trebuscka?
Se malo pa bo napocil cas veselja in predvsem skrbi in neprespanih noci Wink Grin Grin

Ojla Urša!

Liza je OK, jaz pa mlce manj... še 10 dni, mene pa že čista panika grabi. Najraje bi bila kar 24/7 doma pa jo opazovala... Drugače je pa malce podobna medvedu... Evo še ene slikice, ki pa ni najboljša...sem jo poskusila poslikat, pa je klub visoki nosečnosti še tolk naspidirana, da sem poslikala vse dele telesa (pol glave, rit pa šapo), samo trebuha ne...  Wink

http://www.moj-album.com/slike/14628/I6sfZyn0SpOet60G.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #818 : ponedeljek, 01.11.2004 : 12:09:07 »

Citat
Evo še ene slikice, ki pa ni najboljša...sem jo poskusila poslikat, pa je klub visoki nosečnosti še tolk naspidirana, da sem poslikala vse dele telesa (pol glave, rit pa šapo), samo trebuha ne...  

 Cheesy Eva a si ti prepricana da imas angleskega buldoga Wink Grin Grin Ja tale tvoja Liza pa je faca, je kot baloncek pa se poskakuje no ja saj ce dobro pomislim baloncki so zelo zivahni sploh v  vetru Grin

Citat
jaz pa mlce manj... še 10 dni, mene pa že čista panika grabi. Najraje bi bila kar 24/7 doma pa jo opazovala...

Ti cisto verjamem. Saj bo ti samo globoko dihi, pocasni in globoki vdihi Grin Grin

Logiran
missy
gost
« Odgovor #819 : torek, 02.11.2004 : 13:42:34 »

ola!!!men so an.buldogi full kjut pa jst sm ga tut hotla met pa so starši rekl da se tega psa ne da po rokah cartat Angry Angry Angry
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #820 : torek, 02.11.2004 : 15:38:26 »

ola!!!men so an.buldogi full kjut pa jst sm ga tut hotla met pa so starši rekl da se tega psa ne da po rokah cartat Angry Angry Angry

Missy,
lepo te prosim, da si najprej prebereš navodila za sodelovanje na forumu, kjer lepo piše tudi o uporabi (knjižne) slovenščine  Wink Pa brez zamere, nič slabega ne mislim...

Eva, tvoja buldika je pa totalen srček  Kiss Zanima me pa nekaj (lahko da sem spregledala na kateri od prejšnjih strani), ali je bila paritev po naravni poti ali umetno  sram Sprašujem pa zato, ker v velikem številu knjig o buldogih piše, da imajo pri parjenju velike težave...

Lp,
Tina
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #821 : torek, 02.11.2004 : 16:08:41 »

Evo zopet nekaj novih slikc od igranja z Dono in Ero Wink

http://www.moj-album.com/slike/14641/y_stoBuGrg6pvDfU.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/14641/P95ZeGQvIbS5JnJg.v.jpg
Tole je pa naša žabica kadar je zmatran Smiley
http://www.moj-album.com/slike/14641/BlIYd0xVneUK7uKk.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/14641/KIBpsfhzgbsfFYq3.v.jpg

LP Alenka

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #822 : torek, 02.11.2004 : 16:16:39 »

packo

full dobre slike morm pohvalt Wink

lp Nina
Logiran
ajka333
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #823 : torek, 02.11.2004 : 16:27:56 »

Ni kaj , pravi krasotec tvoj buldi. Sem si ogledala tudi fotike
v tvoji galeriji  in ena fotika "koncala" za ozadje
mojega racunalnika Smiley

Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #824 : torek, 02.11.2004 : 21:48:56 »

Evo še par slikic iz drugega objektiva Wink
http://www.moj-album.com/slike/14641/uRvHqqv0q17O9JUF.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/14641/LiCgcQCNI_VGvAqj.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/14641/78_GDcIkPrTK69Ll.v.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines