mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 05:20:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302652 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
čebelica
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #780 : torek, 26.10.2004 : 12:43:21 »

mene pa zanima kaksna je razlika med angleskim, ameriskim in francoskim buldogom?
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #781 : torek, 26.10.2004 : 12:55:07 »

Cebelica:

Na forumu:
Ameriski buldog - poglej si temo in v temi linke!
Francoski buldog
Slikco francoza lahko vidis v temle profilu!
To je ze tako tema o angleskih buldogih – preberi si jo!

O pasmah:
Angleski buldog

Sedaj pa v branje!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #782 : torek, 26.10.2004 : 13:48:49 »


Je pa že precej okrogla...včasih se mi zdi kot napihnjen balonček ...  Grin Grin

LP, Eva

A imaš mogoče kakšno slikico noseče Lize? Nas firbec matra  Wink

Lp,
Tina
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #783 : torek, 26.10.2004 : 19:19:01 »

Citat
Krasna in zelo prijazna psica, mislim, da tudi zelo zdrava. Živi  zdravo, kmečko življenje brez razstavnih stresov.
Grin verjamem...se mi zdi, da je v sloveniji kar nekaj krasnih bulijev, ki pa jih ne žal ne poznamo, ker ne pridejo na razstave...  Undecided Škoda ...

Citat
A ze mogoce ves koliko je malckov?   Grin

 Huh Huh Undecided Pojma nimam... na ultrazvoku se to (žal) ne da natančno ugotoviti... se bomo pustili presenetiti. Kotilnico imamo že veliko, tako da bomo vse bodoče prebivalce uspeli noter nažokat...

Citat
A imaš mogoče kakšno slikico noseče Lize? Nas firbec matra   Wink
Nimam.. jo pa poslikam, pa prilepim slikce... če bo dovolj velik ekran, da bo šel cel vampek gor..  Grin Grin Wink
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #784 : torek, 26.10.2004 : 23:25:13 »

Jaz svojega psa ne bom nikoli peljala na razstavo. Ker kot je rekla Primavera je to zanje stres!
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #785 : sreda, 27.10.2004 : 07:18:13 »

Jaz svojega psa ne bom nikoli peljala na razstavo. Ker kot je rekla Primavera je to zanje stres!

Ester, presenečena bi bila, če bi videla kako nekateri kužki na razstavi uživajo... moja Liza že.. zanjo je to cel žur..  Grin Cool
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #786 : sreda, 27.10.2004 : 08:55:22 »

..mi bomo tudi peljali 1x Bello, da bomo vsi videli kako je to, ker še nisem bil nikoli na kakšni rasztavi. Grin Mogoče je že bilo to vprašanje, kdo je srečni očka?? in še nekaj me zanima kako je s tem, o mladičku, ki se mora dati očetu ali se da denar ali ne vem, obstaja nekaj tretjega?? Huh  lp
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #787 : sreda, 27.10.2004 : 09:42:09 »

..mi bomo tudi peljali 1x Bello, da bomo vsi videli kako je to, ker še nisem bil nikoli na kakšni rasztavi. Grin Mogoče je že bilo to vprašanje, kdo je srečni očka?? in še nekaj me zanima kako je s tem, o mladičku, ki se mora dati očetu ali se da denar ali ne vem, obstaja nekaj tretjega?? Huh  lp

Ja Bull pelji jo...full je fino, kuži (vsaj Liza, Pako in tisti, ki jaz poznam) se na razstavi fino zabavajo, lastniki pa tudi uživajo ob pogledu na "pasjo čredo" pa mal počvekajo...

A za srečnega očka sprašuješ mene al Ester?

Kar se pa plačila skočnine tiče je pa precej po dogovoru... Skok lahko plačaš tako, da daš enega mladiča, jaz sem sicer proti temu iz večih razlogov... Drugače pa je odvisno kako se dogovoriš.
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #788 : sreda, 27.10.2004 : 09:55:49 »

Mene tudi zanima kdo je očka. Pa še nekaj me zanima. Če ima psička carski rez, lahko skrbi za svoje mladičke, jh lahko doji? Kolikokrat lahko samček na leto skoči? Obstaja kakšna internetna stran s temi informacijami?
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #789 : sreda, 27.10.2004 : 12:26:54 »

....sem se malo zmedel, ko pa imata iste slikce Grin Grin
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #790 : sreda, 27.10.2004 : 12:43:32 »

Mene pa zanima, če vašim buldogom tudi kaj dlaka izpada?.
Naš je star dobre 3 mesece, pa mu 2 dni že kar precej "leti", ko ga pobožaš. Je to normalno za ta letni čas, starost? Ali je z njim kaj narobe? Veterinar mi je nekaj časa nazaj rekel, da po dlaki veš, če je z živalco kaj narobe, da je to prvi znak.

Aja, pa še vse čestitke bodoči mamici Lizi.

Maja
Logiran
Tarabas
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 70


« Odgovor #791 : sreda, 27.10.2004 : 13:12:07 »

Naši malčici tudi obupno odpada dlaka, ampak to je za ta čas normalno. Prihaja zima. Če je dlaka po kvaliteti enaka kot prej in pri izpadanju ne ostajajo gola mesta, je čisto normalno.
Ena Afna daj kakšno sliko od Lize gor. Še nisem videla "noseče" buldoginje.
Ester, pri vas tudi pričakujete malčke? Ste me malo zmedli s spraševanjem, kdo je srečni očka.
lp
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #792 : sreda, 27.10.2004 : 17:48:31 »

....sem se malo zmedel, ko pa imata iste slikce Grin Grin

Kdo? A jaz pa Bulylover? to bo zato, ker je na obeh slikah isti pes..moja Lojza..  Grin Grin Wink Tongue


Mene tudi zanima kdo je očka. Pa še nekaj me zanima. Če ima psička carski rez, lahko skrbi za svoje mladičke, jh lahko doji? Kolikokrat lahko samček na leto skoči? Obstaja kakšna internetna stran s temi informacijami?

očka je pes, ki prihaja iz Anglije, je brat  Derousher Fantasy Delight (http://theblueposts.org/wimsey/derfad-t.htm),za moje pojme FENOMENALNE psice, ki je tudi buldoginja leta 1992  je pa v lasti madžarske psarne... Star je 8 let, v krasni kondiciji, izredno zdrav in še vedno skače...  Shocked Kiss
Več si lahko ogledate tudi tukaj: -> http://www.geocities.com/liza_the_bulldog/puppies

Psička kljub carskemu rezu normalno skrbi za mladiče, le prvih nekaj dni je treba biti malce pazljiv... drugače pa ni problemov.

Glede samčkov pa... načeloma lahko skače kolikokrat mu pač to omogočimo, dobro je le, da med enim in drugim skokom preteče 24 ur, da se semenčice obnovijo. Drugače pa ni omejitev... Sicer pa ni bojazni, da bi en samček imel "delo" 365 dni na leto...  Grin Grin Grin

Spletna stran.., meni je tale izredno všeč. : -> http://www.bulldogsworld.com/


Glede dlake pa nimam težav... se mi zdi, da Lizi dlaka enakomerno izpada celo leto, je pa res, da jo vsake 2-3 dni parkrat "potegnem" z gumijasto rokavico in ostranim višek...

Slikice "balončice" pa tudi prilepim...jutri ali pojutrišnjem.

LP, Eva
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #793 : sreda, 27.10.2004 : 17:52:33 »

Upssss...zeznla...pa ni možnosti popravljanja.
Eng. Ch. Derousher Fantasy Delight je bila buldoginja leta 1998, buldoginja l. 1992 je bila pa Eng.Ch Bramor Tailor Maid, ki pa je tudi prababica naših "bodočih otrok"..   Smiley

LP, Eva
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #794 : sreda, 27.10.2004 : 18:18:48 »

še slikce:

Tole je ponosni očka star 8 let...  Kiss

http://www.moj-album.com/slike/14628/S1UlIjdLCa8CFFOU.jpg

Tole pa njegov sin iz nekega "prejšnjega zakona", Bubba, na sliki je pa star malo več kot 12 mesecev...vanj sem pa na smrt zaljuuuuubljeeenaaa....   Kiss Kiss Kiss

http://www.moj-album.com/slike/14628/YyCiOFxw4WSMIA5g.v.jpg

pa še ena...

http://www.moj-album.com/slike/14628/9l3KF0V2pX9olxvi.jpg

pa še ena...

http://www.moj-album.com/slike/14628/Llw6WDDh3Vv4B6QS.jpg

LP, Eva

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines