mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 01:16:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302501 krat)
0 članov in 33 gostov pregleduje to temo.
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #705 : četrtek, 07.10.2004 : 12:20:03 »

Maja (nejc99), nasla ... preberi si od tukaj naprej:
Zopet preprodajalci!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #706 : četrtek, 07.10.2004 : 12:25:58 »

Evo, sem jaz poiskala link-samo zate Maja Wink
http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=29;action=display;threadid=9;start=255

Pa zakaj za vraga se vsi oglašajo na tem forumu ŠELE PO NAKUPU PSA pri preprodajalcu Huh Huh Ali resnično nbenemu ne potegne, da je nakup psa še bolj pomemben kot nakup avtomobila? Pa avto vsak kupuje najmanj 1 mesec Roll Eyes Roll Eyes

Groza!!!

Ena Afna, zakaj morajo biti buldogi tako dolgo pri mami?

Lp jana

P.s. Maja, upam, da bo s tvojim buldogom vse OK.
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #707 : četrtek, 07.10.2004 : 12:46:29 »

Lep pozdrav vsem skupaj.Že dolgo se nisem oglasil ker mi je crknil računalnik.Prebiral sem malo za nazaj  in bi vam rad odgovoril na nekaj vprašanj.Upam da me ne boste imeli za zoprnega tipa,ki si domišlja da vse ve.
Buldog star štiri mesece mora kar pojesti med 30 in 40 dkg,odvisno od tega koliko giblje in od velikosti.Mladički običajno pojedo toliko kot odrasli ali pa še več.Kar se trzanja tiče psi tudi sanjajo posebno mladički sanjajo zelo aktivno zato trzajo z nogicami pa tudi z drugimi deli telesa.To ni nič narobe ja celo super saj je znak da jim veliko dogaja in morajo to presanjati.Kužki naj veliko spijo.
Zdravi kužki naj bi imeli hladen smrček in ušesa,prepričan sem da jih ne zebe.Seveda imajo radi sonce in poležavanje ampak to ni znak da jih zebe.
Nekdo se je zanimal za mladičke.Imam psičko staro približno štiri mesece.Je zelo lepa in zdrava.Bila je tudi že ocenjena.G.Nortman Davies jo je zelo pohvalno ocenil.
Kot ste že večina ugotovili ta g.Jure govori neumnosti.Jaz sicer ne vem kdo je to,vem pa veliko ovzreji.Ne vem kaj naj rečem,ampak vse kar je govoril ta gospod jure je neumnost.Kuža je prev gotovo pod stresom.Če ste ga vi dobili s sedmimi tedni,kdaj ga je potem dobil on?
Kot sem razumel ni iz njegove vzreje.Pa tudi nima pojma ovzreji.S kužkom se čim več ukvarjajte Naj bo največ doma med znanimi ljudmi čimbolj se izogibajte stresnih situacij(kužku je stres vse kar je neznano)
Želim vam,da bi kuža zrastel v lepega prijaznega in zdravega buldoga in upam da se bomo srečali.

          lep pozdrav z juga    tone
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #708 : četrtek, 07.10.2004 : 12:47:22 »

Se mi je zdelo, da je to ta Jure  Angry Angry....

Maja... ne misli, da te kaj obtožujemo ali kakorkoli.... Jaz sem bila namreč na isti poti, vendar sem imela velikoooo srečo, da sem za mnenje povprašala forumovce in so mi pravilno svetovali... Če bi takrat ne bilo Jane, Yo, Multija in Daisy bi verjetno tudi jaz imela kužka iz Mislinje....

Več o tej kolobociji, ki se je odvijala pred dvemi leti pa si lahko prebereš v temi PREPRODAJALCI PSOV... tam nekje od 10 strani naprej boš verjetno spoznala tudi "glavne akterje" ki nastopajo tudi v tvoji zgodbi...

http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=29;action=display;threadid=9;start=165

No glede na to, da je kar je... da Bandita že imaš...je iz tega treba potegniti najbolje kar se da...  Wink  Grin
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #709 : četrtek, 07.10.2004 : 12:57:57 »

Mislim, da bi se splačalo dati tistih 500 evrov pa bi dobila zdravega kužka.
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #710 : četrtek, 07.10.2004 : 12:58:45 »

Če jaz ne bi našla tega foruma bi imela črnega buldoga iz Madžarske za 200.000 sit!
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #711 : četrtek, 07.10.2004 : 13:16:36 »

Če jaz ne bi našla tega foruma bi imela črnega buldoga iz Madžarske za 200.000 sit!

 Grin Grin Grin Roll Eyes Ta je pa huda... definitivno bi "zmagala"...  Grin Shocked Cool Tongue
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #712 : četrtek, 07.10.2004 : 13:21:17 »

Ja, vem. Pa zdele bi ful trpela, ker bi bil revček ves bolan!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #713 : četrtek, 07.10.2004 : 13:32:11 »

Ena Afna, zakaj mora buldog ostati tako dolgo pri mami? Dolgo seveda glede na ostale mladičke, ki zapuščajo mamo okoli 8., 9. tedna.

Lp jana
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #714 : četrtek, 07.10.2004 : 13:43:25 »

Mislim, da je Ena Afna mislila, da se mladički oddajo pri 12 tednih.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #715 : četrtek, 07.10.2004 : 14:03:49 »

Mislim, da je Ena Afna mislila, da se mladički oddajo pri 12 tednih.

Saj vem, kaj je napisala Roll Eyes Mogoče sem se jaz narobe izrazila in ponavljam vprašanje. Zakaj mora buldog ostati tako dolgo pri mami? Dolgo seveda glede na ostale pasme, ki zapuščajo mamo okoli 8., 9. tedna. A bo to OK?

Lp jana
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #716 : četrtek, 07.10.2004 : 15:43:17 »

Bina mogoče ti jaz lahko poskušam odgovoriti.
Ni pravila kdaj lahko mladički zapustijo leglo.Vsekakor naj to nebi bilo pred osmimi tedni starosti.Seveda je to odvisno tudi od pasme.Veliko vzrediteljev buldogov oddaja mladiče kasneje nekako med desetim in dvanajstim tednom predvsem zato ker buldogi nekoliko počasneje odraščajo,pa tudi zato ker so mladički nekoliko bolj občutljivi.Seveda pa jih nekateri oddajajo tudi pri osmih tednih .
Jaz osebno jih ne dam pred desetim tednom,najraje pa bi jih oddal šele pri štirih mesecih,a kaj ko je v sloveniji fama da so to že prestari in jih potem nihče noče.
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #717 : četrtek, 07.10.2004 : 15:47:10 »

Bina mogoče pa se nismo razumeli.Šele sedaj sem prebral da sprašuješ okako dolgo naj bodo pri mami.Če misliš s tem da sesajo pri mami potem je to čisto drugo.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #718 : četrtek, 07.10.2004 : 16:06:09 »

Hvala vsem, ki ste mi posredovali linke. Saj sem se že prej pozanimala o preprodajalcih. Z enim sem bila tudi v "stiku"-mi je hotel buldoga iz tujine prodat za 200 000 SIT, seveda brez rodovnika.
Meni je bilo važno, da ima kuža rodovnik, da si vsaj malo seznanjen z njegovimi razmerami. poleg tega pa, kot sem že napisala, smo naredili ultrazvok, analizo blata, krvi, in vse, kar je potrebno, izvidi pa so popolnoma normalni. Saj ne rečem, da za vse te preiskave nismo "zmetali" veliko denarja, ampak meni je važno da je kuža zdrav.
Naj še enkrat povem, da ga nisem vzela zato, ker bi bil cenejši ampak, ker je bil drugačne barve in mlajši kot drugi.
Za g. Toneta: Midva sva ga dobila z 8 tedni, Jure pa je rekel, da sta ga onadva s punco dobila pri 7. Tudi vašo psičko sem videla na sliki-to je najlepša psička, kar sem jih kdaj videla, vendar sva se s fantom odločila za samčka. Samičke si ne bi upala kupiti,pa še eno samičko-mešanko že imamo doma.

Imam še eno vprašanje-kar se stresa tiče. Kadar naju s fantom ni doma, kuža največkrat vzameva s sabo. Je to prevelik stres zanj, bi bilo bolje, da bi bil sam doma? Vožnja z avtom mu ne dela težav, preprosto zaspi, ali pa se igra s kakšno igračo. Aja, še to-imava pas za pripenjanje v avtu. Zadeva se mi zdi super. Zanima me, kako vi "prevažate" vaše buldoge? Je kletka boljša?


LP, Maja

Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #719 : četrtek, 07.10.2004 : 16:08:07 »

A mi lahko kdo pove, kako naj dam sliko gor-zakaj mi napiše, da je v napačnem formatu. Rada bi, da vidite našega kuža-glede na to, da je sumljivega porekla.
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines