mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 14.09.2024 : 23:16:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302424 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #675 : petek, 17.09.2004 : 10:13:33 »

Pozdravčki vsem skupaj Cheesy

Jana hvala za obvestilo o linku in sličicah, moram reči da so prekrasne slike Cheesy Grin

Packo, kje se pa ti mudiš, da te ni nič več gor na forumu?
Sem te pričakovala v Varpolju, če boš mogoče prišla. Škoda ker te ni bilo. Undecided Cry
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #676 : sobota, 18.09.2004 : 19:34:51 »

Oila

bully lover  lep pozdravček me veseli da me kdo pogreša Wink ne res ta teden sem imela tako noro v službi vsak dan sem delala minimalno 13 ur in danes pa še 6 tko da zdej pa upam da bo naslednji teden boljše.

Res mi je hudo ker nisme prišla v Varpolje sem pa vidla slikice ste užival ne? Jaz nisem mogla pridt ker sem imela tist petek rojstni dan pa sem cel vikend praznovala Smiley

Drgač pa moja dva koštruna sam nagajata se crkljata, jest in spita Smiley

LP Alenka


Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #677 : sobota, 25.09.2004 : 11:01:14 »

Mene pa zanima,če vaše kužke v tem vremenu kaj zebe? Whisky zjutraj najraje ne bi šel lulat, pa tudi čez dan ima mrzle ušeska, ponoči je pa gospod pokrit z deko.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #678 : sobota, 25.09.2004 : 11:37:11 »

ponoči je pa gospod pokrit z deko.
Grin Grin Kiss
Ah zebe po moje ne (še)...  Wink bolj zoprno je, ko zapade sneg in s tistimi debelimi vampi rijejo po njemu. Jaz sem Lizi v izogib takemu "trpljenju"  letos sešila plašček iz flisa...  Roll Eyes Grin Oranžnega...s kapuco...  Grin Grin Shocked Roll Eyes

LP, Eva
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #679 : sobota, 25.09.2004 : 20:07:41 »

Ravno danes sem v trgovini gledala plašček.Imel je še 2 žepka-mogoče za sendvič in mobitel! Grin
Logiran
berta
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #680 : sobota, 25.09.2004 : 20:12:43 »

DOMA SMO IMELI TRI ANGLEŠKE BULDOGE. KO SEM BILA STARA 5. LET SEM DOBILA PRVEGA DALI SMO MU IME PEPE PO 7. LETIH ŽIVLJENJA Z NAMI JE POGINIL ZARADI ZASUKA ŽELODCA.
 KMALU ZA TEM DOGODKOM SMO SE NA HITRO ODLOČILI ZA NAKUP PSIČKE BERTE. STARA JE BILA 3,5 MESECE  IN IME JI JE BILO BERTA. VELIKO JE KAŠLJALA IN TEKLO JI JE IZ SMRČKA ZATO SMO JO ODPELJALI K VETERINARJU(ZANINOVIČU) VETERINAR4KA NAM JE REKLA DA PSIČKA NE BO PREŽIVELA 1. MESECA ZATO SMO JO VRNILI TODA TO ŠE NI VSE. KMALU SMO KUPILI NOVEGA KUŽKA BARIYA STAREGA 2. MESECA KI JE DOBIL PASJO KUGO I9N NAM DOMA POGINIL V ROKU ENEGA TEDNA.
TO JE MOJA NESREČNA ZGODBA Z BULDOGI TODA SEDAJ SMO SE SPET ODLOČILI ZA NAKUP BULDOGA SAJ SO TAKO ZELO PRIKUPNI DA...
UPŠAM PA DA NIHČE NE VOZI SVOJIH HIŠNIH LJUBLJENCEV K ZANINOVIČU.

SEDAJ PO LETU IN POL SMO SE ODLOČILČILI ZA NAKUP BULDOGA IN ČE VE KDO ZA KAKŠNO PAMETNO LEGLO NAJ MI TO PROSIM SPOROČI. KUPILI PA BI BULDOGA STarega do 5. mesecev in upam da bo kdo tako prijazen in bo malo znižal tisto ceno 2000 evrov hvala za vse informacije
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #681 : sobota, 25.09.2004 : 20:26:06 »

Berta, ne piši z VELIKI ČRKAMI, ker to pomeni, da se DEREŠ!!!!

Pa kaj je narobe z Zaninovičem? a sedaj je slab samo zato, ker vam je rekel, da Berta ne bo prezivela.... Roll Eyes Sicer pa je moja psica tudi 3 tedne nazaj kasljala in ji je teklo iz nosu, pa je se vedno ziva  Roll Eyes Roll Eyes

Cena je taka kot je. Ce dobis nizjo, bi se jaz vprasala, zakaj....

Lp jana
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #682 : sobota, 25.09.2004 : 20:41:14 »

Berta!

Poglej na mojpes.netu (ne na forumu) pod O psih, pasme, klikni na Angleski buldog! Tam imas kontakt (spodaj) od psarne Easy Rolling - Miran Vidic (mislim, da je prav), pa nazadje je imel se na razpolago 5 mesecno psicko! Glede cene - taka je ... ce je bo dalo kaj "uskladiti" se zmeni z njim! Za drugo leglo trenutno ne vem!

Pozor! Ne kupuj psa pri preprodajalcu - preberi si pod Nakup psa!
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #683 : sobota, 25.09.2004 : 21:13:35 »

LP!
Tema o veterinarjih je že odprta! Pa nisem zato tukaj.
Danes sem na naši čajanki gostila lepo malo buldoginjo, ki je brez pol muke lepo pokomandirala mojo Zoyo in dve dogi!
Tisti, ki se žal niste mogli udeležiti našega srečanja pa sporočam, da smo  že dogovorjeni  za naslednje srečanje. Iz današnjega pa bodo na voljo slikce!
LP,Miša
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #684 : sobota, 25.09.2004 : 21:15:16 »

Ravno danes sem v trgovini gledala plašček.Imel je še 2 žepka-mogoče za sendvič in mobitel! Grin
Grin Grin JAz sem ji tudi en žepek našila...da si lahko gospa sama nosi pasje vrečke ...  Wink Tongue

KMALU ZA TEM DOGODKOM SMO SE NA HITRO ODLOČILI ZA NAKUP PSIČKE BERTE. STARA JE BILA 3,5 MESECE  IN IME JI JE BILO BERTA. VELIKO JE KAŠLJALA IN TEKLO JI JE IZ SMRČKA ZATO SMO JO ODPELJALI K VETERINARJU(ZANINOVIČU) VETERINAR4KA NAM JE REKLA DA PSIČKA NE BO PREŽIVELA 1. MESECA ZATO SMO JO VRNILI TODA TO ŠE NI VSE. KMALU SMO KUPILI NOVEGA KUŽKA BARIYA STAREGA 2. MESECA KI JE DOBIL PASJO KUGO I9N NAM DOMA POGINIL V ROKU ENEGA TEDNA.

Berta kje pa ste kupili ta dva buldoga ?  Huh Undecided

LP, Eva
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #685 : nedelja, 26.09.2004 : 00:19:59 »

Berta meni je hudo in zal, da si imela tako slabe izkusnje s tvojimi buldogi Undecided Cry, moram pa reci da zato gospod Zaninivic ni nic kriv, on ti je samo povedal kako situacija stoji. Res je da jaz ne poznam tega gospoda ampak verjami mi, da ima vsak svojega najlubsega veterinarja in mu mogoce kak drugi ni vsec in je mogoce tudi kdaj imel slabe izkusnje. V tvojem primeru ne vem tocno kaj se je dogajalo, vendar je vse odvisno tudi od tega kje ste te male gubice kupili.

Kar se pa tice tega da bi radi novega druzinskega clana, me veseli vendar ce si resnicno zelite novega buldoga, ki bo zdrav predstavnik pasme ne hiti z nakupom. Raje se prej oglasi pri razlicnih vzrediteljih, se pozanimaj o vsem kar te zanima, kdaj pricakujejo kaka legla in predvsem si oglej kako kuzki zivijo in se potem na podlagi tega kar si videla in izvedela odloci pri katerem vzreditelju bos kupila novo gubico. Raje pocakaj se nekaj casa kot da bos kar na vrat na nos kupila psicka ker si ga zelis. Glede cene pa je tako, cene kakrsne pac so in ce si resnicno zelis buldoga bos zanj pripravljena odsteti te denarce. Tudi sama vem da so cene za buldoge precej visoke, vendar je pri buldogih tako ze od nekdaj.

Skratka Berta ne zaleti se v zid in dobro premisli kje bos psa kupila, oglej in obisci vzreditelje. Pojdi na internetno stran slovenskega kluba za angleske buldoge in si poglej kdo vse so vzreditelji te pasme in potem z njimi kontaktiraj, verjami mi na koncu bos nasla pravega zase, oziroma tistega ki bo tebi najbolj odgovarjal.

Pa veliko srece pri nakupu novega clana Wink Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #686 : nedelja, 26.09.2004 : 15:51:03 »

Ena lustna stran za ljubitelje buldogov: http://www.bulldoginformation.com/
lp
Logiran

Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #687 : ponedeljek, 27.09.2004 : 12:00:39 »

Naša gospodična je tudi pokrita z deknico  ko spi ali drema:D , pač temperature so takšne, pa še nič ne kurijo.Zunaj ji pa ni mraz, v bistvu zadnje čase sploh noče it nazaj domov, bi kar ostajala zunaj in lumpala Roll Eyes (jo puberteta daje), ima pa 26 kg in se še ne misli zaustavit, pa skoz cahna teren Undecided .....
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #688 : ponedeljek, 27.09.2004 : 14:03:03 »

Zdravo vsem!

 ???Kaj se vi morda šalite s temi dekicami in podobnim? Shocked Moj Paco je star 7 mesecev, pa ne opažam, da bi v hiši potreboval kakšno odejo ali kaj podobnega za pokrit. Kolikor vem, jih hlad ne prizadene, dosti bolj jim škodi vročina. Torej, če pes ni na prepihu in če hiša ni ravno ledenica, lahko komot spi brez dekice.

Imam pa eno vprašanje: Ko pes spi, pri vsakem vdihu trza s telesom. Kot nekakšni krči. Drugače je živahen in poje vse kar dobi. Ali kdo kaj ve, da ne tečem takoj k veterinarju?

Lep pozdrav!
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #689 : ponedeljek, 27.09.2004 : 14:53:38 »

Bella tudi trza v spanju, včasih je tako, kot da se smeje.Pač ko spi, jo rajši pokrijem če je meni mrzlo v stanovanju, z vročino pa poleti Bella nima težal in jo prenaše čisto v redu.
Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines