mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 16.10.2024 : 11:20:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 306213 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #300 : sobota, 12.06.2004 : 15:24:28 »

Eva,hvala za odgovor..........ti javim,kako je z masiranjem  Wink

pozdravi Lizo in ciao,ciao
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #301 : sobota, 12.06.2004 : 20:15:50 »

Problem  Sad

Denes sem opazil da je na očeku mojega buldoga nastala neka raslina. Sprvič je to bila samo majhna površina brez dlak in denes je zrasla. Zelo me skrbi kaj je to? Ali kdo zna kaj bi to moglo bit? Prosim poglejte sliko in mi pomognite ako morete. Ne vem kaj bi moglo bit, jaz sem mislil da je to ožiljak od igre z drugemi psički, ampak denes (nakon teden dni kaj je pri meni) je zrasel v obliko prišta.


Logiran
Sian
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #302 : sobota, 12.06.2004 : 22:12:06 »

Ghode pozdravljen!
Tole bulico ki jo ima tvoj Bully na učku opazuj če bo še rastla.V primeru da se bo večala pa obišči veterinarja,po možnosti speci. za oči. ;)Lahko pa da gre samo za kak mozoljček ???Moj bully do enega leta je imel polno takih malih mozoljčkov,ki so se mu pojavljali in potem izginili.Imel pa jih je na spodnji veki,na bradi,....Dokler je odraščal so se mu pojavljale te stvari,pol pa se vse to konča in je zdaj zdrav živahen kuža. ;DVglavnem opazuj pa boš še videl kako in kaj! Cool

                     En lep bully pozdrav,Sian. Kiss
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #303 : sobota, 12.06.2004 : 22:52:54 »

Ok. Puno hvala sian  Wink Vsekakor bum to opazoval in če ne bo spremembe čez teden dni bom obiskal veterinarja
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #304 : nedelja, 13.06.2004 : 08:55:33 »

Oila sem bila danes pri veterinarju in je GImli dobil antibijotike ima neko vnetje v petek moram zopet na pregled. Ker Gimli tudi neverjetno veliko pije so rekli da ga bodo malo bolj podrobno pregledali in pa da moram merit koliko na dan popije.

 Cry Cry Undecided
Alenka poročaj nam kako je z Gimlijem? A je kaj boljše....  Bogi kužon...  UndecidedKiss
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #305 : nedelja, 13.06.2004 : 09:47:27 »

No upam da ne hvalim prekmalu samo po dveh dozah antibijotikov se mi od včeraj doma še ni polulal in tudi manj je lulal zdej pa sam pesti držimo da je blo res samo vnetje.

LP Alenka
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #306 : nedelja, 13.06.2004 : 17:09:43 »

ojla Cheesy

Pozdravčki vsem skupaj. Me par dni ni gor pa je že tolk novih sporočil za prebrat Wink

Packo, tvoj Gimli je pa božček upam, da bo z njim čimprej vse uredu in O.K.  Undecided

Upam, da ko bom jaz mela svojo gubico, da ne bo toliko problemov in da ne bom rabla bit veliko zaskrbljena Undecided

Vsem želim, da bi se vaši kužki čimprej pozdravili in da bi bili srečni veseli in zdravi nagubančki. Grin

Lp, Urša
Logiran
teddy2
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #307 : nedelja, 13.06.2004 : 17:39:00 »

pokopali smo rono, nemško bokserko. Nekdo mi je rekel, da ne smem žalovati, ker če čaka med nebom in zemljo, jo moja žalost ne pusti oditi, zato bi kar
se da hitro rad kupil novega člana družine. Zanimajo me legla angleških buldogov.
Je kje blizu (no ja, svet je majhen, ampak v Anglijo ne grem) kakšno leglo ali se kaj obeta.
Mimogrede, psa imam zato, da ga vsi imamo vsi v družini  radi, na razstave pa ne hodim.
darko
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #308 : nedelja, 13.06.2004 : 17:51:11 »

Pozdravčki Teddy 2 Cheesy

Ja kar se legel tiče, ti lahko svetujem, da obiščeš stran slovenskega kluba za angleške buldoge in si ogledaš kdo vse so vzreditelji in potem z njimi kontaktiraš glede legel, kje so mladički ali kje pričaklujejo kako leglo.

Veliko sreče pri iskanju tvojega novega kužka in iskreno sožalje ob izgubi!!! Cry

Lp, Urša
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #309 : nedelja, 13.06.2004 : 20:27:53 »

....Lep pozdrav vsem skupaj  Wink

Teddy2,če ti kaj pomaga,mislim da ima g. Miran Vidic iz Radovljice(Easy Rolling) še samčka in samičko......jaz sem kupil svojo lepotičko iz tega legla ...sedaj so stari 3 mesece (leglo je bilo 13.03 )....mladički so na strani:
http://www.buldog-klub.si/strane/prenatall.php?id=1

...ima pa predvideno leglo 15.06.2004.........več izveš na tej strani:  http://www.buldog-klub.si/strane/prenatall.php?id=2

.........ciao,ciao vsem skupaj
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #310 : ponedeljek, 14.06.2004 : 15:54:51 »

Pozdravčki vsem skupaj Cheesy

Thomas kako pa je kaj s tvojo pupiko malo? Je še vedno nagajiva? Grin Grin

Kolk je zdaj stara tvoja gubica? Če maš kake fotke njene jih daj gor da si jih lahko ogledamo in vidimo tvojo malo princesko kako raste. Cheesy

Lp, Urša
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #311 : sreda, 16.06.2004 : 20:44:19 »

Evo malo slikic od Deusa




Tak jaz spim in mi je tak najboljše  Grin



Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #312 : sreda, 16.06.2004 : 21:02:03 »

Ojla vsem Cheesy

Ghode, slikice so fantastične!!! Tvoj Deus je čudovit kuža. Pa tko lepo pančka, ja res je cukrček.

Se priporočamo še za kako slikico Grin Grin

Thomas tudi tvoje slikice pričakujemo, da vidimo tvojo nagubanko kako je fotogenična Wink Cheesy

Lp, Urša
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #313 : sreda, 16.06.2004 : 21:10:59 »

Lep pozdrav vsem skupaj Cheesy

Urša,sem glih danes dal 13 slik v album,samo še Jana jih mora dati gor  Grin Grin Grin

Ghode,Deus res je pravi  mačo Grin

Urša,si šla pogledat tiste strani,ki sem ti jih poslal(mladičke)?

Ciao,ciao
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #314 : sreda, 16.06.2004 : 21:18:21 »

Ojla

Ja pol bomo pa počakal da da Jana slikce gor in potem hitro v galerijo pogledat tvojo princesko Wink Cheesy

Ja sem šla na tisto stran in sem že kr neki pogledala, sem si vzela čas Grin
Drgač pa maš na netu miljon strani o buldogih, tko da mi ni dolgčas Wink
Ja kaj naj rečem srčkani so malčki, ni kej in se kr pogosto zgodi da mi kak prov posebi pade v očo in mi je všeč.

Je pa super stran ker ima veliko linkov na druge strani.
Hvala še enkrat. Kako pa je kej tvoja Tayra, še vedno nagaja?

Lp, Urša
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines