mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 14:28:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 305465 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #2355 : petek, 20.01.2006 : 10:08:53 »

...žlahte je v Sloveniji veliko Huh....
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #2356 : petek, 20.01.2006 : 10:22:24 »

 Cry  Cry  Cry  Cry  Cry  Cry  Cry   Cry  Cry
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #2357 : petek, 20.01.2006 : 16:21:38 »

Matic, kaj je zdej. Cry Moral bi biti vesel , da maš žlahte čimmanj Tongue
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #2358 : petek, 20.01.2006 : 16:29:28 »

...žlahte je v Sloveniji veliko Huh....

Zato je pa fino, če se hkdaj pripelje tudi kakšen buldog iz tujine, ampak kaj, ko se potem izkaže, da je tudi ta v žlahti  Tongue

Naš Bandit (še) nima slovenske žlahte  Cheesy

Matic, kaj je zdej. Cry Moral bi biti vesel , da maš žlahte čimmanj Tongue

Prideta potem pogledat Milky? Ima že 28,5 kg.  Grin

Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #2359 : petek, 20.01.2006 : 16:30:28 »

hkdaj = kdaj  sram
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #2360 : petek, 20.01.2006 : 18:56:17 »

Malo v žlahti, tako da ni nobene potrebe obupovati.
Milko prideva pogledat ta vikend, kot smo se dogovorili, te pokličem Wink
Logiran
grasshopper
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #2361 : nedelja, 22.01.2006 : 13:44:54 »

Afna, veseli me, da sem tudi s tabo uspel navezat stike saj se mi zdijo tvoji psi neizmerno lepi.
Kar se tiče tega psa, ki je v Novem mestu ga najdeš na strani ; fotke na ših psov, pasji lepotci (3), stran 14, slika 2 in 3.
Če se mi je zlagal ta možakar se tudi jaz lažem tebi vendar se mi zdi tisti kuža, ki sem ga božal zelo lep in skladen.
Kar pa se tiče njegovih let sem napisal približno koliko sem si zapomnil.
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #2362 : ponedeljek, 23.01.2006 : 11:19:37 »

...koliko znajo vaši psi...kar se tiče ukazov..sedi, počakaj, prostor, prinesi, drži, spusti, pa te zadeve....
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #2363 : ponedeljek, 23.01.2006 : 11:53:50 »

Sedi pa tačka, to še gre, prostor nam pa že probleme dela. Prinese nihče ničesar ne, ker se vse prej "požre", držimo samo kako igračo kadar se borimo zanjo, spustimo pa ne ničesar, spet raje vse "požremo"...
Smo bili v mali šoli, pa smo po dveh obiskih obupali, ker je bilo vse drugo bolj zanimivo kot vaje katere bi morali delati.


Grasshopper, kdaj dobiš kuža?
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #2364 : ponedeljek, 23.01.2006 : 12:13:24 »

Meni je ful žal, ker nismo šli v šolo. Samo mislim, da tudi ne bi veliko odnesel, ker so vsi ukazi in podkupovanja brez veze, ko vidi drugega psa. Se mi zdi zanimivo, da nase laja in renči, ko se vidi v ogledalu, do drugih psov je pa ful prijazen in še nikoli ni na nobenega renčal.

Drugače se pa usede, razume, kaj pomeni tačke umit (gre v tuš kabino) in rito in ušesa obrisat, potem počaka na mestu, sam gre v kletko, če greva midva z doma, ko neha jest ali pit vodo počaka, da mu obrišem gobček. Da bi dal tačko smo se ful trudili in ga podkupovali s hrano, ampak se je samo slinil, tačko je imel pa trdo kot beton. Prostor tudi odpade.

Mi smo pa imeli gumijast obroč (na sliki v albumu), ki ga mi je nosil, da sem mu ga metala (ponavadi takrat, ko se imam največ za učit! Grin).

Na sprehodu se je pa navadil, da ko sva v gozdu in ima ful probleme z lokacijo, kjer bo šel na potrebo in se vedno zaplete med grmovje in drvesa, da mu rečem "nazaj" in gre po isti poti nazaj.

Skratka, naš je ful pameten! Grin Wink Roll Eyes
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #2365 : ponedeljek, 23.01.2006 : 13:21:58 »

..sem imel napisamo pol strani, pa se mi je zbrisalo Tongue...bom poskušal spet...a naša je potem ganij.... zna sedi, počakaj, prostor, dej tačko, spusti, lupčka, poleg brez povodca na SPREHODU Shocked.....prinese, deknco, žogo, copato, tamagočija, ježka...to ji moraš ji parkrat ponovit, da ve kaj želiš in prinese točno tisto stvar...ko si v kopalnici in ona seveda zraven jo pošlješ po nogavice, majico,... gre v dnevno, dobi stvar v gobec in jo prinese v kopalnico Wink...ko gremo na sprehod, gremo mimo vulkanizerja, ji zakotalim gumo, ukažem, sedi, počakaj, ona itak vsa napeta, da ji rečem drži jo...ko ji rečem se dobesedno vrže na gumo, potem pa jo samo trga in grize Smiley... si da malo duška Grin....ob ukazi spusti (mi ni treba 2x ponavljati) tudi v istem hipu spusti...ko kaj naredi narobe, ji tudi ni treba reči naj gre v kletko gre kar sama, zdaj itak ni bila že dolgo kaznovana, verjetno je to že pozabila Wink...na sprehodu, ko dam noge narazen, gre med noge, ob ukazu se zakotali, sam to mi ne uspe vedno, včasih se postavi na zadnje tace, pa naredi par korakov...pa še bi se našlo Grin.....je kar dosledna za učenje, to se je naučila brez nekih nagrad po uspešnem opravljenem ukazu....se mi zdi, da sama pokaže zanimanje...ne pa vedno...edino kar nekako noče, da se postavi za razstavo Tongue, to pa je vse drugo bolj zanimivo kot to Grin in jo tudi ne silim....
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #2366 : ponedeljek, 23.01.2006 : 14:56:35 »

...edino kar nekako noče, da se postavi za razstavo Tongue, to pa je vse drugo bolj zanimivo kot to Grin in jo tudi ne silim....

No to pa naš zna  Tongue

Damo pa tudi mi lubčka in "give me five". Pa tudi na odpoklic ubogata, vendar samo, ko smo sami, ko vidita psa, človeka...pa ukaz razumeta malo drugače; namreč marš k njemu.  Angry Najbolj od vsega pa znata ležati na kavču in se delati, da sta gluha (ko jih podim s kavča)  Cool
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #2367 : ponedeljek, 23.01.2006 : 15:11:48 »

...pri nas se dela gluho, slepo, pa še bi našteval, ko je čas za striženje krepljev. Roll Eyes....takrat bi se najrajši v zemljo vdrla....
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #2368 : ponedeljek, 23.01.2006 : 16:47:45 »

Mi kremplje postrižemo, ko spi.

Naš se zvečer, ko gremo spat dela, da spi in na glas smrči, zato, da bi lahko na najini postelji spal in se moramo vsak večer skregat, da gre dol.

Bull, kako pa je Bella sprejela dojenčka (saj si napisal, da imate novega družinskega člana,a ne?). Naš bi v vsak voziček pogledal!
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #2369 : ponedeljek, 23.01.2006 : 17:37:42 »

....prva dva do tri tedna, so bili verjetno za njo ful stresna, ko je prišel novi član Tongue, ga sploh ni hotrela pogledat, kot da ne obstaja, se je vedno obrnila stran ko smo ji ga pokazali....... zdaj ga pa ful čuva in ga je vsela čisto za svojega, posebaj ko gremo na sprehod, je vedno prva in ful pozorna na vse, kaj se dogaja Grin, včasih mu pa prste liže Cheesy , pa verjetno bi mu ukradla kakšno igračko Wink, ker so za njo ful zanimivi....
Logiran
Strani: 1 ... 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines