mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 08:21:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 305657 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1905 : sobota, 02.07.2005 : 18:36:03 »

Gre za zdravo rjavo-tigrasto buldico z rodovnikom, ampak lastnik jo zaradi pomanjkanja časa oddaja. Pogoj je sterilizacija, oz. lastnik želi, da se je ne pari.
Na otroke ni navajena.

LP
Logiran
nomad
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #1906 : nedelja, 03.07.2005 : 20:20:28 »

Naš Hipo je 3 mesece star in zdrav. Zanimivo, da ima rad vročino. Mi ga vztrajno v senco naganjamo, on pa se v momentu prestavi  na sonce. Kljub klimi v hiši se v momentu, ko so odprta vrata, znajde na travi in na soncu! Ker vemo za njegove prirojene posebnosti pri dihanju, ga pozorno opazujemo, a ni videti, dqa bi imel zaradi vročine kakeršne koli težave. Niti se ne hladi skozi jezik, pa še diha normalno. Tudi tega ni opaziti, da bi bil ob vročini kaj manj aktiven kot zvečer ob hladu. Seveda pa se sprehajamo zgodaj zjutraj in zvečer. Ima že 10 kg. Trenutno je s hčerko, ki je uradni lastnik na srfanju (na valovih) na francoski obali in sporočila so - naš Hipo je med srfarji največja atrakcija. Ni čudno, saj je pravi klovn! Ko se paziva na vrtu, se vedno prav trdo vsede (butne rit ob tla!), me resno gleda, malo nagne glavo na eno stran, pa na drugo, potem pa kar naenkrat zalaja, da bi me ustrašil in potem resno gleda ali mu je uspelo! Neverjetno se tudi odziva na okolico. Ko pride na vrt se kot vedno na trdo vsede, malo privzdigne ušesa in s pogledom sledi vse šume - šumenje vetra skozi listje dreves, cvrket pric, soseda, ki zliva vrt, lajež sosedovega psa... Potem pa gre obirat maline, ki so obrane dokler jih lahko doseže! Za banano bi se pa prodal! Zasledil sem, da buldogi ne plavajo? Naš plava in to preav rad, pa vseeno, ga ob vodi zelo pazimo. Čisto pa verjamem, da odrsel buldog težko plava.
Imate podobne izkušnje?
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1907 : nedelja, 03.07.2005 : 21:41:09 »

Slikice, slikice!!!  Cheesy

Da vidimo tega vašega faconarja.  Grin

Aja, Bandit ne plava, se samo uleže v vsako lužo, ki jo vidi na sprehodu, ko pa pridemo do jezera, pa noče vanj, kljub temu, da drugi psi veselo čofotajo v njem.  Huh

LP
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1908 : ponedeljek, 04.07.2005 : 10:36:40 »

Naš gre na sprehodu v vsako vodo. Ko greva mimo potoka se takoj zažene notri, čeprav je voda tako globoka, da bi mu bila čez glavo. plavati ga še nisem videla, samo hodi po vodi.

saj naš bi tudi ležal na soncu. Samo, ko je bila na začetku poletja 2 dni vročina 30 stopinj, je v stanovanju samo ležal na tleh in se sploh ni odzval, če smo ga poklicali. Je bil čisto apatičen. Potem smo kupili klimo. Drugače greva na sprehod zjutraj, cež dan gremo samo ene  štirikrat lulat.

Kdaj se začnejo npr. samčki zavedat, da obstajajo tudi samičke? Kdaj se jim prebudi nagon? Naš se je do zdaj na sprehodu igral z vsemi, mislim, da ni opazil a je psička ali samček. Danes greva na sprehod in je bil čisto divji, prevohal je vsa grmovja, delal je kroge...
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1909 : sreda, 06.07.2005 : 13:39:56 »

Sicer se letos s posebno vročino ne moremo ravno pohvaliti, vendar me vseeno zanima, kako vaši psi prenašajo vročino. Naš Paco jo še kar dobro, saj smo bili sedaj z njim 10 dni na morju in ni bilo težav. Seveda smo ga imeli v senci, razen ko je šel na potrebo.
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1910 : sobota, 09.07.2005 : 16:49:09 »

Naš bom rekla da kar uredu prenaša vročino, tako ali tako pa je pri nas veliko dreves tako da je senca skoraj na vsakem koraku Smiley Mi je pa zanjimivo ko berem, da imajo vaši buliji radi vodo, kajti naš se jo na daleč izogiba in bog ne daj da bi si malo tačke zmočil Grin Grin

Tu si lahko ogledate nove slikice od našega gospodiča
http://www.moj-album.com/slike/16686/UMl_EcHdttsOwLVc.jpg
http://www.moj-album.com/slike/16686/ucQkAVISASvfC70Z.jpg
http://www.moj-album.com/slike/16686/rWa9hTd_gbFyakRX.jpg

Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1911 : sobota, 09.07.2005 : 17:54:19 »

Kok je Rossi lušten! Cheesy Se sploh ne spomnim, kdaj je bil naš tako majhen!
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #1912 : ponedeljek, 11.07.2005 : 13:40:40 »

Oila

Lep pozdravček po dolgem času. Urša čestitke na Rossiju upam da se kej srečamo Smiley

Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1913 : torek, 12.07.2005 : 16:19:41 »

Ojla Alenka si se končno oglasila po dolgem času Smiley Kako sta kaj Packo in Gimli ?

Citat
Cheesy Se sploh ne spomnim, kdaj je bil naš tako majhen!
Ja se bom kmalu strinjala s tabo ker naš raste in raste in ko gledam slike za nazaj sploh ne morem verjet da je bil kdaj tako majhen Wink

Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #1914 : torek, 12.07.2005 : 19:09:11 »

Oila

Packo, Gimli in Nemo so odlično, razigrani in scrkljani  Wink Gimli končno dobiva obliko bulldoga in je totalno  hiperaktiven, da rajš ne govorim kok se mu utrga k psičke zavoha ga tri dni ne ulovim he he he ta pubrteta.

Tukaj pa sta linka od zadnjih slikic
http://ladyarwen.moj-album.com/
http://lenca26.moj-album.com/
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1915 : torek, 12.07.2005 : 21:36:02 »

OOOO, nisem vedela, da imate še čivavo! Ne morem verjet, da imate tri kužke in to prav tiste pasme, ki bi jih jaz imela!  Z Whiskyjem že lobirava za še enega kužka! kako pa ,ko vas ni doma? So spuščeni v stanovanju a so skupaj v kletki?
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #1916 : sreda, 13.07.2005 : 09:20:42 »

Oi Ester

Ja nas je vedno več Smiley drgač pa so naši pesjanarji zelo redko kdaj sami na srečo, če pa se že zgodi kako urco potem pa sta Gimli(bulldog) in Nemo(čivava) skupaj v boksu med tem k Packo(mops) edini k ne uničuje stvari prosto po prešernu šeta okol sam na srečo se unadva nič ne prtožujeta Smiley

Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1917 : sobota, 16.07.2005 : 13:44:51 »

Alenka, živjo. Mi smo se doma zdaj čisto navdušili nad čivavami. Kje ste vi dobili vašo? na netu se ne zasledi pogosto oglas s čivavami.
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #1918 : nedelja, 17.07.2005 : 19:25:12 »

Naša nova pridobitev:  Cheesy

Milky Way Forever

LP  Cool
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #1919 : nedelja, 17.07.2005 : 20:53:55 »

uuuuuuuuuuuuuuu.... kako lepa psička Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

A je to Milky Way Forever od Green MuBev?Huh
Kaj naj rečem... upam... da jo bom tudi kdaj v živo videla, ker je res pravi mali nagubani cukerček  Cheesy Wink Cheesy

LP, Mateja
Logiran
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines