mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 01:16:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302505 krat)
0 članov in 36 gostov pregleduje to temo.
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #795 : četrtek, 28.10.2004 : 10:32:11 »

Citat
Kdo? A jaz pa Bulylover? to bo zato, ker je na obeh slikah isti pes..moja Lojza..

Joj Eva, sele sedaj sem se spomnila, da te sploh nisem vprasala ce smem imeti v avatarju sliko od tovje Lize sram sram Upam, da mi oprostis Undecided
Eva ali smem imeti slikico tvoje Lize vsaj dokler nimam svojega bulcija in dam njegovo slikico?Huh??

Eva zelo lepega mozeka si izbrala za svojo Lizo Grin Grin Grin
Sinko pa je tudi zelo lep in postaven buldog, cestitke za izbiro in verjamem da bodo malcki prekrasni Cheesy
Seveda pa vsi pricakujemo sliice od Lize s trebusckom in nato se kako slikico malih nagubanckov. Grin

pa pa
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #796 : četrtek, 28.10.2004 : 10:58:49 »

Tarabas, pri nas ne pričakujemo mladičkov. Imamo samčka, ki je ravno danes dopolnil 5 mesecev! Me pa te stvari zanimajo predvsem zaradi skokov- seveda šele čez eno leto.

Bodoči očka in njegov sin iz prejšnjega zakona  Wink sta pa krasna. Zdaj šele vidim kako so si buldogi različni!
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #797 : četrtek, 28.10.2004 : 11:14:08 »

Joj Eva, sele sedaj sem se spomnila, da te sploh nisem vprasala ce smem imeti v avatarju sliko od tovje Lize sram sram Upam, da mi oprostis Undecided
Eva ali smem imeti slikico tvoje Lize vsaj dokler nimam svojega bulcija in dam njegovo slikico?Huh??


URŠA  Shocked Grin!!! Sprašuješ me neumnosti...jasno da imaš lahko Lojzino sliko v avatarju. A veš da se mi celo fino zdi, da je všeč še komu, ne samo meni...  Tongue Roll Eyes

LP, Eva
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #798 : četrtek, 28.10.2004 : 12:35:36 »

Citat
A veš da se mi celo fino zdi, da je všeč še komu, ne samo meni...

 Grin Seveda da mi je tvoja Liza vsec, zelo simpaticna psicka je in prava dama Grin

Citat
URŠA   !!! Sprašuješ me neumnosti...jasno da imaš lahko Lojzino sliko v avatarju

Eva saj poznas ti mene, vcasih znam kako stvar zakomplicirat Wink Grin Pa se ferbcna sem pa moram vprasat Cheesy Grin

Ester kako kaj tvoj Whiskey? A te kaj uboga?

Citat
Me pa te stvari zanimajo predvsem zaradi skokov- seveda šele čez eno leto.

Ester a imas namen dat Whiskeya parit? Kaj pa kake razstave? Enkrat bi se lahko dobile, da se spoznamo in da vidim in premeckam tvojo gubico. Cheesy No ce bos za se bova kdaj zmenile.

Lep pozdrav vsem bulijem po Sloveniji
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #799 : četrtek, 28.10.2004 : 12:48:47 »

Whisky je kar priden. Ima svoje trenutke. Ampak, ker sem jaz pasji človek (to je rekel Whiskyjev rejec) imam z njim veliko veselja in še več potrpljenja. Drugače ima ogromno energije. Vsak večer se skregamo, ker hoče spati z nama na postelji. Zjutraj se moramo spet skregat, ker bi gospod spal do 10-tih in sploh ne bi šel lulat in kakat.

Ja, bi ga dala parit. Bomo videli kako bo.

Se bomo zmenili za srečanje. Smiley
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #800 : četrtek, 28.10.2004 : 13:03:10 »

Citat
Se bomo zmenili za srečanje.  

OK Grin Ko bos kdaj imela cas, se bomo enkrat dobili, da bom lahko se malo poslikala tvojega malcka, ker zbiram slikice Wink Grin

Me veseli, da je tvoj malcek priden in verjamem da se pojavlja kreg zaradi tega ali bo ali ne bo spal na postelji, jaz mocno upam, da bo oj spal na svoji posteljici, ki bo narejena prav posebno zanj Grin
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #801 : četrtek, 28.10.2004 : 14:11:28 »

Vem, da ste se enkrat že pogovarjali o robčkih za brisanje oči. Whisky ima okrog enega očesa belo dlako in zato precej umazano zaradi solzic. Če mu obrišem z vlažno krpo, ni ta nič umazana. Moti me, ker zgleda, kot da ne skrbim zanj, čeprav mu vsak dan to obrišem. se to da na kakšen način obrisati?
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #802 : četrtek, 28.10.2004 : 14:42:01 »

Ester, si si ogledala Whyskijeve bratce in sestrice na slikah sosednjega foruma moj pes.com ?
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #803 : četrtek, 28.10.2004 : 15:12:34 »

Ne, ne najdem!
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #804 : četrtek, 28.10.2004 : 15:18:14 »

Tule je naslov spletne strani www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?

to je stran z malimi oglasi BULDOGCI, kjer Xena pomaga pri prodaji...
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #805 : četrtek, 28.10.2004 : 15:20:57 »

Sem poskusila pa ne poveže direktno. Klikni zato najprej na Forum, potem pa na Mali oglasi in spodaj najdeš naslov Buldogci. Upam, da boš našla.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #806 : četrtek, 28.10.2004 : 15:34:55 »

http://users.volja.net/bambi82/mojpescom/buldogci/buldogci1.JPG

http://users.volja.net/bambi82/mojpescom/buldogci/buldogci2.JPG

http://users.volja.net/bambi82/mojpescom/buldogci/buldogci3.JPG

Evo jih... meni je všeč tisti na prvi sliki skrajno levo...full je luškan ..  Kiss Kiss Grin
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #807 : četrtek, 28.10.2004 : 19:32:26 »

Te sem že videla. Preko tega oglasa sem prišla do Whiskeya. Nisem sigurna, če so to res njegove sestrice. se tistega dneva, ko smo ga dobili ne spomnim dobro, ker sem bila čisto zmešana. S fantom sva se zapičila v Whiskeya, drugih nisva gledala.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #808 : četrtek, 28.10.2004 : 20:56:53 »

Citat
Nisem sigurna, če so to res njegove sestrice. Se tistega dneva, ko smo ga dobili ne spomnim dobro, ker sem bila čisto zmešana.

 Grin Grin Grin ne govor...potem si ti ena taka "smotka" kot jaz... ko je daisy - Andreja meni pripeljala Lizo..sem jo najprej vprašala če jo lahko pobožam in vzamem v naročje. Sploh nisem mogla dojeti, da je to RES čisto in samo MOJ pes. Vem, da mi je razlagala nekaj o kako je lepo široka spredaj pa ozka zadaj, pa o ušesih...ampak sploh nisem poslušala, samo Lizo sem gledala. O tem, da pa en teden pred njenim prihodom sploh nisem spala pa raje ne bi... Da je pa res moja sem pa pravzaprav dojela šele čez par dni...  Grin Grin Roll Eyes
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #809 : petek, 29.10.2004 : 11:58:16 »

Moj fant je imel za psa prihranjenih 200.000 sit. Na internetu sem videla oglas za buldoge  in sva si jih hotela samo ogledat. Seveda, ko sva videla tistih 6 kep se nama je čisto zmešalo. Hotela sva temnega samčka in prav tak je bil Whiskey. Zato je fant kar pustil aro. Šele na poti domov-šla naj bi po ostanek denarja-se nama je posvetilo, da ga sploh nimava! Potem nama ga je "posodila" fantova stara mama.
Ko sva dobila Whiskeya jaz sploh nisem nič vprašala kakšno hrano mora jesti, sploh se nisem nič pozanimala. Čisto sem bila zmešana!

Seveda sva se potem z g. Rajkotom vse po telefonu zmenila.
                                                                 
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines