mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 14.09.2024 : 15:17:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302186 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #510 : ponedeljek, 09.08.2004 : 16:25:28 »

mimogrede vas vse prav lepo pozdravljam in upam,da se imate vi in vsi vaši bully-ji lepo...........

ciao,ciao

P.S. Ali gre kdo od vas 12.09. na razstavo v Varpolje?
       
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #511 : sreda, 11.08.2004 : 09:25:16 »

..verjetno bomo tam s Bello.Bom videli kako bo.Ne vem še čisto točno, imam pa v mislih.Itak je pa ona na morju s punco in uživajo, jaz v službi Tongue
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #512 : sreda, 11.08.2004 : 21:26:22 »

Pozdravčki vsem skupaj Cheesy

Bull in Thomas dolgo se nista oglasila. No zdaj sta spet z nami. Bull kako si preživel dopust? No že boš šel v Varpolje na razstavo potem se bomo kje srečali ker imam namen it tja malo ferbec stresat. Wink Cheesy Te bom kr za rokav pocukala če te bom vidla, oziroma popravek če bom vidla nekoga ki ima na vrvici Bello Grin Grin


papa

Packo kako je zdaj z Gimlijem, se je pozdravil, vse ok?Huh?
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #513 : sreda, 11.08.2004 : 21:27:44 »

Aja pa še tole, Bull če bo tvoja Bella preveč na morju ne bo več bela amak črna in jo boš moral preimenovati v Blacky Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #514 : četrtek, 12.08.2004 : 10:27:28 »

Oila

Lep pozdravček bully lover dolgo te ni blo kle, drgač pa smo pri Gimliju končno odkrili kaj je in se sedaj že pridno redi Smiley edini problem je da so te konzerve ki jih je drage ena stane 300 sit mora pa jih pojesti 5 na dan  Undecided bankrot  Wink

LP Alenka
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #515 : ponedeljek, 16.08.2004 : 14:58:19 »

Pozdravčki vsem skupaj

Packo me veseli, da je z Gimlijem vse ok in da sedaj pridno je. Katere konzerve pa mu kupuješ da so tako drage? Wink Cheesy Packo pa pazi da mu Packo ne bo vega pojedel Cheesy Grin, se malo hecam. Pozdravi svoja dva navihančka v mojem imenu in tvojo boljšo polovico Cheesy

Aja Packo a boš prišla v Varpolje na razstavo?
Pa kake slikice daj gor od Gimlija da si ga ogledamo kako se pridno redi Grin Grin

Bull ali boš ti svojo Bello razstavljal v Varpolju ali boš prišel samo malo na ogled?

papa

Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #516 : torek, 17.08.2004 : 00:09:21 »

Lep pozdrav vsem  Wink

Evo da stavim par slikic od Deusa in njegovog prijatelja Maxa, ko smo bili v soboto na enem lepem druženju


Deus & Max


Deus


[slika izbrisana ker link ne dela; Mirc]

Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #517 : torek, 17.08.2004 : 11:55:10 »

..ne vem še čisto točno.Se mi zdi, da se zadnji teden malo čudno vede.Ne vem, vendar po moje se bo začela gonit Undecided.Vsepovsod lula, si cahna teren Grin, ...Zdaj ne vem a je to to ali ni.Je pa stara 6 pa pol meseca.Tako da, če je to to bomo prišli samo kot opazovalci Cool malo na izlet.Zdaj jo počasi navajama na dva obroka, raste še vedno in počasi dobiva na svoji širini.Ne vem koliko kg ima, jih pa ima že kar veliko.Upam, da se bomo videli tam.    

lp vsem
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #518 : torek, 17.08.2004 : 12:00:53 »

Bull ali more kakova slikica Belle da vidim kolika je? Moj Deus je zdaj 5 in pol mesecev in ima okoli 22 kg. Tisti moj post prej di je na sliki z maxom, max je zdaj star okoli 9 mesecev in je manjši (krajši in niži) od mojeg Deusa, no max je puno širši...moj se tek zdajle počel polako širit  Wink


Slike moreš poslat meni na mail
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #519 : torek, 17.08.2004 : 13:07:29 »

...ja bom ti poslal kakšno novo slikco.Bella je zdaj težka okoli 22 do 24 kg. Ko smo srečali ene, ki imajo tudi buldoga(starega 10 let), pa je je rekel da je dosti manjši od Belle, je pa res da je širši.Bella komaj zdaj dobiva na širini, mislim da, če bo šlo tako naprej se bo zaustavila nekje blizu 28 do 30 kg. Cheesy
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #520 : torek, 17.08.2004 : 13:25:12 »


Še ena zanimivost: v soboto sem na agility tekmi v Italiji videla dva buldogca, ki sta tekmovala! In to celo s prav presenetljivo hitrostjo in spretnostjo!  Cool
En je imel malo napačno predstavo o agilityu, saj je zbil kar nekaj palic (na racun hitrosti seveda Grin ampak na koncu je sel zbit se tiste, ki jih je pustil gor (se je kr zaleteval z glavo in zbijal pol pa se eno ukradel in odnesel s parkurja  Shocked

Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #521 : torek, 17.08.2004 : 15:42:06 »


Še ena zanimivost: v soboto sem na agility tekmi v Italiji videla dva buldogca, ki sta tekmovala! In to celo s prav presenetljivo hitrostjo in spretnostjo!  Cool
En je imel malo napačno predstavo o agilityu, saj je zbil kar nekaj palic (na racun hitrosti seveda Grin ampak na koncu je sel zbit se tiste, ki jih je pustil gor (se je kr zaleteval z glavo in zbijal pol pa se eno ukradel in odnesel s parkurja  Shocked



 Grin Grin Grin haaa....hudo... to je pa moralo bit zeloooo zabavno...pa sej niso vsi buldki taki leni trotki...imaš med njimi tudi kakšno "našpičeno čebelco"... kot je moja npr.  Smiley

A veš da je tudi meni že prišlo na misel, da bi jo peljala na agility...ampak kaj ko bi se tudi pri nama zgodba z ukradenimi palicami 100 % dogajala... samo da bi moja verjetno odnesla še kaj drugega zraven, ne samo palce...  Grin Grin
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #522 : sreda, 18.08.2004 : 07:33:31 »

..sva včeraj stehtala Bello in ima 23 kg  Grin Raste raste v širino.Sem včeraj zvečer šel na sprehod in imam res probleme, ko se srečam z drugimi psi.Vsi se je bojijo, renčijo na njo in lajajo, ona pa kot da ni nič Roll Eyes in sili v njih in vleče.Rada bi se igrala, vendar se res bojim da jo ne bi kdo ugriznil, da ne bo imela potem strah pred drugimi.Edino kar se boji je teme in sama po temi nikamor, mogoče 2 metra potem počaka da pridem pa spet 2m........ Cool
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #523 : sreda, 18.08.2004 : 13:34:12 »

Ojla Cheesy

Deus slikice so lepe in lepo, da sta se z Maxom malo dobila tako da ima Deus zdaj novega prijatelja.

Bull maš pa že težko punco Grin, mogoče se je pa psi bojijo zaradi tega ker je večja od njih. Ma sej a ni to čudn, maš takega miroljubnega psa pa se ga vsi bojijo in se nočejo igrat z njim, pa s tem ne mislim samo na pse ampak tudi na ljudi. Vsaj v naši ulici je tako, če psa ne poznajo oziroma popravek če ne poznajo pasme potem se je vsi bojijo in bog ne daj da se jim malo približa Undecided Undecided

Citat
Še ena zanimivost: v soboto sem na agility tekmi v Italiji videla dva buldogca, ki sta tekmovala! In to celo s prav presenetljivo hitrostjo in spretnostjo!  
En je imel malo napačno predstavo o agilityu, saj je zbil kar nekaj palic (na racun hitrosti seveda  ampak na koncu je sel zbit se tiste, ki jih je pustil gor (se je kr zaleteval z glavo in zbijal pol pa se eno ukradel in odnesel s parkurja  


 
 

   haaa....hudo... to je pa moralo bit zeloooo zabavno...pa sej niso vsi buldki taki leni trotki...imaš med njimi tudi kakšno "našpičeno čebelco"... kot je moja npr.  

A veš da je tudi meni že prišlo na misel, da bi jo peljala na agility...ampak kaj ko bi se tudi pri nama zgodba z ukradenimi palicami 100 % dogajala... samo da bi moja verjetno odnesla še kaj drugega zraven, ne samo palce...    

Ja to bi pa tud jaz rada enkrat vidla, mora zabavno izgledat. Joj kak so ti mali nagubanci facasti. Eva kako kaj tvoja gospodična Liza? Je kaj uživala na morju letos?

lepo se imejte

papa

p.s. Bull jaz bi tud kako novo slikico od Belle, prosim Wink
Če nimaš več mojega maila mi napiši pa ti ga pošljem
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #524 : sobota, 21.08.2004 : 17:57:53 »

Vidim,da se pogovarjate o tezi svojih kuzkov.Se vam ne zdi da so preveliki,saj pri tej starosti skoraj dosegajo po standardu predpisano tezo za odraslega psa?
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines