mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 00:36:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse  (Prebrano 102404 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #225 : sreda, 27.05.2009 : 22:30:27 »

Ta zadnja slika je izboljšanje te teme: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,28765.0.html

Skuiki, ovratnic in povodcev ni preveč, za enkrat jih je dovolj... (Dokler smo v teh dveh (ne dveh, čaki ena, dve, tri... štirih, delno petih naseljih).) Ko pa pridemo v novo žarišče (verjetno kmalu, ker smo izvedele, da je v šestem veliko legel...) pa bomo spet na veliko zbirale. Lahko pa že zdaj Smiley.

Kar trenutno najbolj potrebujemo, je žal denar Huh... V tem naselju je še nekaj kužkov, ki so "odveč". Te želimo čim prej odpeljat v začasne domove, da jih lahko porihtamo kot se šika in jim iščemo taprave domove. In, ko to storimo, vemo, da se tu greh več ne bo dogajal! V vasi ena se več ne, ker več niti enega samega jajčnika tam ni, vsi "odvečni" so zapustili prizorišče (z vašo pomočjo). Tam zdaj vlada red in disciplina. Tongue No, par fines je treba še uredit Huh.

Na Repkov račun zbiramo sredstva za živali, ki v bistvu tam životarijo in lastniki niso zainteresirani, da bi za njih bolje poskrbeli, novih živali pa si ne bodo nabavljali. Da jih končno spravimo na bolje! Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #226 : četrtek, 28.05.2009 : 05:30:29 »

Če lahko kdo prispeva kaj denarja, naj ga prosim čim prej, da se nam ne bo treba do konca zapufat. Sterilizacije in kastracije so drage. Donatorjev pa ni. Za začasne skrbnike je tudi prevelik zalogaj vsakega od svojih začasnikov z "vsem" častit, ker imamo v veliki večini tudi svoje živali. Za porihtat Pomurčke nimamo dovolj denarja. Če bi vsak dal vsaj nekaj evrov, bi se hitro nabralo.

torej: ČE KDO LAHKO, NAJ ČIM PREJ NA "POMURSKI RAČUN" PRI REPKU NAKAŽE KAJ DENARJA, PROSIM!

Ta teden morata biti porihtana še Nini s ketne in Mamica. Denarja zanju pa nimamo kje vzet. Dajte prosim pomagat pomurskim psom in mucam, da se ne bo zataknilo zdaj, ko gre res na bolje.

Lp, Maja Smiley

epona in terenka  Kiss Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #227 : četrtek, 28.05.2009 : 10:55:27 »

Punce, tudi od mene  Kiss Kiss Kiss
Učna ura (in vse ostalo okrog ozaveščanja) se sliši res fenomenalno.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #228 : četrtek, 28.05.2009 : 11:04:00 »

Imam eno vprašanje - koliko takih vasi oz. naselij pa je še za ˝obdelat˝? Undecided
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #229 : četrtek, 28.05.2009 : 11:06:22 »

Po mojem, da nočeš(mo) vedet... oz. nas bo glava bolela, ko bo eponca povedala.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #230 : četrtek, 28.05.2009 : 11:07:49 »

Po mojem, da nočeš(mo) vedet... oz. nas bo glava bolela, ko bo eponca povedala.

Mene pa ne. Življenje je dovolj dolgo!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #231 : četrtek, 28.05.2009 : 11:20:22 »

Po mojem, da nočeš(mo) vedet... oz. nas bo glava bolela, ko bo eponca povedala.
Ja v bistvu hočem. Če kdo pač ve.... Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #232 : četrtek, 28.05.2009 : 11:26:59 »

Nekaj malega nakazano.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #233 : četrtek, 28.05.2009 : 13:09:24 »

Hvala Kiss
Logiran
daisy85
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #234 : četrtek, 28.05.2009 : 18:27:11 »

Jaz ta vikend ne grem na štarejrsko, grem pa v sredo. tako, da lahko v sredo peljem rjuhe. V čet grem nazaj, tako, da če bo kakšen interesent za začansega skrbnika in mu živalco lahko dostavim se z veseljem ponudim. Za sto posto pa potrdim v tor.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #235 : četrtek, 28.05.2009 : 19:00:46 »

Mene pa zanima, koliko je ta minimalna donacija?

Ekola, po eni minimalni donacijii in malo večjem strošku...
Po minimalni donaciji in seveda večjih stroških...


Da ne izpadem ravno budala, če bi se odločila kaj donirat.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #236 : četrtek, 28.05.2009 : 19:37:16 »

Patapižu, bom kar jaz odgovorila. V zadnjem tednu mislim da je bilo doniranih 10 € na račun Repka za Pomurčke, stroškov pa smo imeli veliko, veliko več. Tista beseda minimalen, se (po mojem mnenju) nanaša predvsem na to, da je bilo donacij res malo proti stroškom. Nikakor ni bilo mišljeno negativno, saj nam prav vsaka malenkost, vsak € prav pride.

Če se boš odločila donirati, naj te ne skrbi, da boš dala premalo. Vsak da toliko, kolikor lahko. Važen je namen. Pa hvala, ker nam želiš pomagati Kiss!
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #237 : četrtek, 28.05.2009 : 22:32:00 »

Royalty, diplomatski odgovor Smiley.
Zakaj sprašujem po minimalnemu znesku - ker je stopnja življlenskega standarda v Sloveniji različna. (Če mi kdo ne verjame, naj primerja plačilo del med ŠS Lj in Mb ali pa cene nepremičnin ali najemnin stanovanj... ) in posledično je lahko za nekatere minimalni znesek 1€, za druge pa 10€, recimo. Minimalni znesek bi pa lahko bil tudi znesek, ki bi ga določile same (tako kot država določi minimalno plačo, ki je mimogrede -  prenizka! Angry  Wink ).

P.s.: Juti bom nekaj malega nakazala.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #238 : petek, 29.05.2009 : 06:16:02 »

Če ima kdo karkoli za pomurčke (glavniki, ovratnice, deke, priboljški, igračke...) lahko v Ljubljani preda meni!  Smiley Vsega smo/so res izredno veseli!

Lp, Maja

majastergar(afna)gmail.com

041 765 637

ps: Če bi še kdo potreboval prevoz LJ - MS, MS - LJ danes, me lahko pokliče (zaenkrat imava "samo" Nikija, tako, da je placa še dovolj. Imam v glavi, da bi bilo še dve muci nekam potrebno peljat, pa se nikakor ne morem spomnit, kje sem to videla...
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #239 : petek, 29.05.2009 : 06:57:40 »

Terenka je nekje napisala, pokliči epono.
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines