mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 15:14:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: WHIPPET  (Prebrano 136692 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #120 : ponedeljek, 21.07.2003 : 15:35:56 »

Nik@, res si me razveselila! Boste videli, da se bosta z vaso lepo ujela. Le malo casa jima pustite! lp
Logiran

S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #121 : ponedeljek, 21.07.2003 : 19:25:29 »

Hoj
Nik@ ali zdaj imate Bola. Me res zanima, prav vesela bom če bo dobil nove lastnike, ki bodo imeli čas za njega.
Zdaj bomo verjetno tudi izvedeli čigav je.
   lp
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #122 : ponedeljek, 21.07.2003 : 20:17:15 »

Čao!!!
Jaz bi samo nekaj povedala glede Novaka. Če je ta bogi kužek ki je pristal v zavetišču res bil Novakovo leglo je lahko Novaka sram da ni nič urgiral glede tega. Sicer se pa ne čudim da mu je vseeno za tega bogega whippeta ker je itak tak da se zanima samo za svojo psico in pa Appy Arrya. Ko odda psa mislim da neče nič več imeti z njim. Tako je moje mišljenje. Novak bi mogel biti tudi kaj v kontaktih z lastniki njegovih mladičev iz njegov glegel. Mislim da skoraj vsak pravi vzreditelj pokliče lastnike njegovih bivših mladičev. Poznam par takih. Tudi mene pokliče iz Hrvaške kako je z mojo psico.
Lep pozdrav
P.S. Če je to pes iz njegovega legla ga je lahko sram ker ga nič ne skrbi kaj je oz bo z njim.Nik@ veliko sreče z Bolom čim več lepih trenutkov z njim ti želim!!!!!!!!!!!!!
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #123 : ponedeljek, 21.07.2003 : 23:48:00 »

čaw!!
Še nekaj- upam da nisem koga užalila in prosim ne zamerite mi zaradi teh besed, ampak tako je moje mišljenje!!!
Logiran
Caterpillar
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


« Odgovor #124 : torek, 22.07.2003 : 05:19:30 »

Lep pozdrav,
dodajam samo komentar k Piini slikici in naj si potem na podlagi vseh podatkov o Bolu, ki se jih da razbrati iz dosedanjih postov, vsak ustvari svoje mnenje.
Kuzki na slikici so plod psicke Karstia Eternity in samca Pardee Appy Arry of Nevedith-a. Lastnik psicke je Ales Pfaifer, lastnik psa pa itak vemo kdo je. Leglo je bilo registrirano pod psarno Karstia...zakaj?...o raznoraznih cira-carah ne bom pisala.
Iste mladicke oz mladicka lahko vidite tudi na:
http://www.mojpes.net/pasme/razno/hrti.html
in sicer na zadnji fotki.


Citat
 ker je itak tak da se zanima samo za svojo psico in pa Appy Arrya

Biby, ta je pa dobra, se ti ze v naprej opravicujem za tale naval smeha Grin Grin Grin.....ko bi bilo vsaj res Roll Eyes.

Ne zelim, da bi tema o whippetih postala zrela za "Pranje umazanega perila". Bol je nasel nov dom-verjetno veliko boljsi- in to je glavno. Zato, se predno zacnemo oz. nadaljujemo temo mazati z imeni nekaterih slovenskih Wh. vzrediteljev, se raje ustavimo in jo nadaljujmo v stilu kot jo je odprla Cheyenne.

Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #125 : torek, 22.07.2003 : 09:08:36 »

Hoj
Se strinjam s Caterpillar. Glavno da je Bol dobil nove lastnike h katerim se bo ponoči pritihotapil pod oddejo in bo zganjal druge otročarije.
 Cheesy Cheesy Cheesy
Kako pa kaj vaši whippetki prenašajo vročino? Mi hodimo na sprehod le zjutraj in zvečer (kaj pa drugega), čez dan pa samo lulat pa še to ji je teško- čist prevroče ji je.
  lp  

Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #126 : torek, 22.07.2003 : 09:44:57 »

He he! Medtem ko jaz dojamem, da je v zavetiscu Whippet, mu vi ze najdete nov dom!  Grin Grin Grin GENIALNI STE!

Nik@, upam da ste se ujeli in pa veliko veselja in srece vsem!
Sporoci kako vam gre!

Biby: razlog da sem reagirala na to, da je kuza te pasme tam pa je prav v tem, da je gospod Novak v navezi z Heleno Arh in pa seveda forumovko Barbko ze v treh primerih odreagiral tako, da bi bil lahko lep vzgled vsakemu vzreditelju pasme. Prav s pomocjo te "svete trojice" smo nasli tako stare kot nove lastnike za wh. v rekordnem casu. Pa da ne bi bilo kaksne pomote: g.Novaka osebno nisem nikoli srecala in me niti slucajno ne zanima kaksne "pasje boje" imate med sabo, zdi pa se mi prav da pohvalim ljudi, ki so nam ze velikokrat pomagali.

Zdaj bom pa kregana, ker sem sla iz teme!  sram Kiss Grin
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #127 : torek, 22.07.2003 : 10:11:04 »

Sej kot sem že včeraj napisala, upam da nisem koga prizadela z mojimi besedamo ampak tako je moje mišljenje. Oprostite!!! Sicer pa hvala bogu da se je Bolu našel tako hitro dom!!! In vem da bo tam zelo užival. Ne me obsojati zaradi besed ampak sem preveč slišala o Novaku tako da ne bom nič več komentirala o njemu in nasploh.
Hvala za razumevanje!
Lep dan!!!
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #128 : torek, 22.07.2003 : 10:19:42 »

Ej Biby!  Smiley Vse o.k.!

Nisem te hotela zamorit! Nasprotno! Cudovito mi je videti ljudi, ki jim seze "njihova" pasma do srca in so pripravljeni pomagati.

Mislim pa da so tudi razlicna mnenja in komentarji lahko vzpodbuda temu.  Saj za to tudi forum je.  Wink

brez zamere
ostrzka
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #129 : torek, 22.07.2003 : 10:35:04 »

Res mi je hudo če sem s tem koga prizadela. Vendar mi je šlo zelo v srce to da je Whippet ptistal v zavetišču. Kaj takega! No comment. Sicer mi je pa všeč da se je našel dom zanga in da je dobil dobrega gospodarja in da bo neskončno užival. Vsaj ena stvar ki me je razveselila. Da si je Bol našel nov dom. Zelo me prizadane ko kdaj slišim kako lastniki ravnajo s psi zato se včasih tudi nepremišljeno odzoveš ne da bi se zavedal da koga lahko prizadaneš. Sem zelo velika ljubizeljica hrtov- whippetov še sama imam enega in zato tak odziv. Brez zamere vsem tukaj na forumu!!!
Lep dan še naprej
Logiran
nik@
gost
« Odgovor #130 : sreda, 23.07.2003 : 10:13:04 »

Lep pozdrav zopet vsem skupaj. Bi se oglasila že prej, pa žal doma nimam povezave.

Ja, Bol je zdaj najin in vsak dan sva bolj srečna, da sva se tako odločila.  Smiley Smiley Smiley
V šoli sicer očitno ni bil, je pa tako priden, da kar ne moreva verjet. Moram povedat, da je prvo noč celo prespal mirno, na sprehodu hodi lepo poleg, ko ga pokličeva zamaha z repkom in priteče.
Edina "težavica", ki jo imava je ta, da joka ko greva od doma. Verjetno ga je strah, da ne bova prišla nazaj.
K sreči sem danes (verjetno) zadnji dan v službi, pa grem potem nazaj delat šele septembra naslednje leto.

Je pa pravi whippet. Prvi dan sva ga zaprla v dnevno sobo, ko sva prišla domov, so bila vsa vrata odprta in seveda postelja razmetana in oblikovana v "gnezdece".

Nekdo od vas je spraševal za vtetovirano številko. Težko jo je razbrati, lahko bi bila 131 ali 134. Nismo povsem prepričani.

Drugače pa bi lahko bil prvi ali drugi mladiček s slikice.

Je pa pravi maneken, ki se zelo rad slika. Ob prvi priložnosti vam bom poslala eno slikico.

Skratka, zelo sva zadovoljna, Bol pa še bolj!  Smiley




Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #131 : sreda, 23.07.2003 : 10:17:56 »

Lepo je vedeti, da dobrota se ni povsem izumrla  Cheesy Cheesy
Nik@, zelim ti veliko veselja in srece  Wink Wink Wink

LP
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #132 : sreda, 23.07.2003 : 10:57:28 »

Hojla
Sem vesela, da ste se ujeli.  Cheesy Cheesy Cheesy  
    lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #133 : sreda, 23.07.2003 : 13:23:21 »

Se enkrat pohvale z moje strani! Cheesy Za tetovirno sem sprasevala jaz! Zanimalo me je predvsem to kdo je vzreditelj (ocitno g. Novak) in zakaj se lastnik ni vsaj posvetoval z njim, preden je oddal psa na Gmajnice. Sigurno bi se mu hitro nasel nov dom! lp in veliko veselja s kuzkom
Logiran

Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #134 : sreda, 23.07.2003 : 22:51:28 »

Vso srečo z Bolom in zelo sem vesela da je našel dom tako hitro in pri ljudeh ki ga bodo imeli radi in z njim uživali
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines