mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 15:13:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: WHIPPET  (Prebrano 136682 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #90 : nedelja, 08.06.2003 : 23:19:59 »

ojla!!!
Sem čisto nova na forumu vendar bi nekaj povedala. Videla sem da je S napisala 2.maja 2003 da je v Šiški samo en Whippet in to ni res. V Šiški imam jaz psičko Whippetko pa še 2 samčka in 2 samički sta iz moje okoliče- zgornja šiška.
Tko da je v Šiški kar nekaj whippetov  :)!!!  Hvala bogu da jih je nekaj, da lahko moja uživa v tekanju z drugimi!!!

Lep pozdravček!!!  
                                                  Biby in psička Tilly
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #91 : sreda, 18.06.2003 : 10:08:23 »

Živio
No jaz sem pač napisala tiste, katerih sem se spomnila sory
saj jih res več poznam
Ali kdo pride v Portorož v soboto?
   lp
Logiran
nik@
gost
« Odgovor #92 : sreda, 16.07.2003 : 13:52:05 »

Mi imamo doma eno srčico iz psarne Komarske.  In naj ti povem, da bomo šli vse whippetke iskat k njim.

Dobra izbira pasme. Ta srčica je bila v družini 6 let pred mano, pa sva se tako navezali ena na drugo, da ne moreva več ena brez druge.
Prijazno, dobrosrčno bitje, ki ima rado veliko pozornosti in crkljanja.
Pa da ne bo kdo rekel, da so whippeti neumni psi, ki se jih ničesar ne da naučiti. Naša srčica zna in uboga vse in se mi včasih zdi, da je najpametnejša v družini.
Logiran
muca
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99


« Odgovor #93 : sreda, 16.07.2003 : 14:01:32 »

nik@, ali je potem vasa srcica stara 28 let? Shocked Huh
matematika?

LP
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #94 : sreda, 16.07.2003 : 14:06:00 »

Hojla
Tudi naša je iz Psarne Komarska.
Zelo si želim imeti vsaj še enega whippeta pa to trenutno ne gre, sem jih pa šla letos pogledat, kaj pa vem mogoče pa se stvar obrne in kupim še enega. No ja če ne letos pa drugo leto.
Koliko pa je stara vaša whippetka? Kakšne barve je?

Danes bo na animal planet oddaja o whippetih. zgodilo se bo ob pol sedmih zvečer.

        lp
Logiran
nik@
gost
« Odgovor #95 : sreda, 16.07.2003 : 14:07:20 »

Muca zelo si duhovita.
Psička je stara 8 let, jaz sem se pa poročila z njenim gospodarjem.
Če bi malce pomislila, bi verjetno ugotovila, da obstaja še kakšna druga varianta, kot pa ta, da je psička stara 28 let!

Lp,

Logiran
nik@
gost
« Odgovor #96 : sreda, 16.07.2003 : 14:17:54 »

S,

psička je stara 8 let in je rjave barve. Mi bomo definitivno imeli še več whippetkov. Ampak ne dokler imamo to kužiko. Se nam nekako zdi, da ne bi bila pripravljena deliti naše ljubezni z drugim kužkom.

Imam že nekaj dni nastavljen opomnik za oddajo. Komaj čakam.

Koliko je stara vaša kužika?

Veš mogoče za kakšne hrtovske piknike ali razstave, ki bodo v kratkem?

Lp,
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #97 : sreda, 16.07.2003 : 14:26:16 »

hoj
Naša je bila maja stara dve leti, je tigrasta ( svetlo rjava- črna). Njena mama pa je čisto rjava, oče pa tigrasti.
Naša bi se pa po moje dobro ujela se z enim hrtkom več. Moja prijateljica ima zdaj 3 mes staro whippetko in naša je čist nora obnaša se kot mamica. Ni nič ljubosumna ko jo mi crkljamo tko, da mislim da bi šlo.
Specialna razstava za hrte je bila v Portorožu. Za druge pa sedaj ne vem.
O pikniku pa te obvestijo če si članica kluba za hrte, no če bom jaz kaj zvedela bom obvestila.
    lp
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #98 : sreda, 16.07.2003 : 17:45:31 »

S in nik@:
Videve razstavljata obedve? No jaz pa se lahko pohvalim da imam dva whippetka. Grin
Se pa kuhamo danes ko je taka vročina ja. Sta že poskusle coursing?
Nik@: glede vseh aktivnosti v zvezi s hrti boš lahko kot je S povedla najbolje obveščena tako da se včlaniš v klub. Drugače pa lahko kontaktiraš Andrejo Novak, ki je tajnica kluba in pomočnica predsednice, mislim da je ona najboljši naslov za vsa vprašanja.
Lp, Pia & Kord & Kali
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #99 : sreda, 16.07.2003 : 18:08:49 »

hoj
Jaz ne razstavljam svoje whippetke, tako sem se pač odločila.

Nisem še poskusila coursinga a ti si? Ali bo kaj pri nas?
  lp





Logiran
_eva_
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 51


« Odgovor #100 : sreda, 16.07.2003 : 20:30:53 »

Moram tole omenit....  Smiley Včeraj sem bila v zavetišču Gmajnice, pa so ravno dajali novega kužka v en boks, bil pa je-whippet!  Shocked Res je bil zelo luškan, tudi osebno so mi whippeti lepi kužki, zato pa sem toliko bolj začudena, da lastnik zapusti tako prikupnega kužka!  Shocked Huh Huh Na sprehod ga na žalost nisem mogla peljati, ker so ga nastanili v boks šele ko sem bila jaz tam, pa še niso dodobra spoznali njegovega karakterja. Mi je pa res žal zanj, ko je tako srčkan in prijazen! Tako da, če bi kdo rad imel whippeta, pa ga noče voziti na razstave ali imeti za vzrejanje, mu res toplo priporočam, da gre gledat tistega v Gmajnice! Je pa brindle barve (meni je osebno pri whippetih brindle favoritna barva), na žalost sem pozabila pogledati za spol....  :-/ Če sem si prav zapomnila, je star okoli 2 leti.
Logiran
roti
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 74


« Odgovor #101 : četrtek, 17.07.2003 : 07:49:29 »

Hojla,

Jaz sem bila v zavetiscu v soboto in je bil ta revcek tam sele  dni (tako sem razumela skrbnico): Peljala sem ga na sprehod. Kuza je hodil, vendar je bil cel cas preplasen in je gledal kdaj bo kdo planil  iz trave izza ogla, ... Kuza je bil v takem soku, da kljub straosti cca 2 let, ko sigurno ze dviguje tacko za lulanje, da je lula kot mladicek, na vseh stirih!!!!! Smilil se mi je in bi ga kar peljala domov, vendar zal ne gre. Lastniki so ga pa oddali, ker naj bi jim unicil ceeelooo stanovanje (japajade).
Pomislite, koliko denarja so dali za tega lupcka, pa so mislili, da bo kar priden in da ne bo izzivljal nobenih otroskih fantazij.... Tudi pri nas kdaj "pojokamo", ker je parket prelulan od  a do z, pa si recemo "#so what!!!", itak ga bo treba obdelat cez par let, do takrat pa naj bo tak....
Sicer pa, takim, ki jim je kavc pomembnejsi od ljubljencka, sploh ne bi vec pustila, da bi imeli se kakrsnokoli zival!!!
Grdo...

pa lep dan vsem
Logiran
Caterpillar
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


« Odgovor #102 : četrtek, 17.07.2003 : 08:03:23 »

Zanima me kje je vreditelj tega whippeta?
Ce je kuza skoten v Sloveniji, je lahko vrlega vreditelja, ki je dopustil, da je pes koncal v zavetiscu, sram!!! Ce pa niti ne ve, da je pes na Gmajnicah, ga je pa lahko se 2x bolj sram....
Pa ne da bi imela kaj proti Gmajnicam...imam samo proti vzrediteljem, ki se ocitno ne zavedajo, da so mladici iz njihove vzreje na svetu po njihovi krivdi(ali celo egoisticnosti) in ne zato, ker bi se sami spoceli. Kje je vzrediteljeva zilica odgovornosti(verjetno je v njej premajhen odmerek koristnosti, da bi se jo izplacalo imeti v sebi)?
Upam, da bo kuza nasel nekoga, ki si ga zasluzi in se ga ne bo navelical!
_eva_, tebi pa hvala za tole sporocilo. Naj se le vidi kvaliteta enega izmed slovenskih wh. vzrediteljev(seveda, ce je kuza res Slovenec, v kar skorajda ne dvomim Angry ).

LP
Logiran
Tanja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 129



« Odgovor #103 : četrtek, 17.07.2003 : 08:25:08 »

A je samček ali psička?? Ker v Kočevju se je pred nekaj tedni izgubila psička...
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #104 : četrtek, 17.07.2003 : 08:38:56 »

Samec je, Tanja.  sram

Si ga lahko ogledas na strani zavetisca.

Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines