mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 22:13:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: WHIPPET  (Prebrano 136438 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #750 : sreda, 03.05.2006 : 13:35:42 »

Tudi iz naše strani vsem čestitke Grin

Mi je res žal, da nismo šli zraven, ampak napovedi so bile katastrofalne in smo pričakovali dež in vodo.
Naš Kevin je po očetovi strani Manoir De La Grenouillere, tako, da mi je sploh žal, da nisem vzrediteljice spoznala.

Z Geri se pa dobivamo na kraškem koncu. Za soboto se menimo za srečanje v vremski dolini.
Včeraj smo bili v izvidnici in je teren res fenomenalen, ogromni travniki in nizka travica, tako, da bodo naši whippeti prišli na svoj račun.
Računamo na bisto in čipko (upam, da lea potrdi) pa kevin in žan sta sigurno zraven. Mogoče pa še vivi iz žusterne rata zraven pridet.
Tako, da če ste na tem koncu, ali če ste od volje in se pripeljete vas bomo veseli Cheesy
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #751 : sreda, 03.05.2006 : 20:31:58 »

Ojla!

Da boste videli da se imamo res fino prilagam link do "dokaznega materjala" z Vremščice Wink: http://www.moj-album.com/album/3109746/
Če se nam hoče kdo pridružiti pa ne ve točno kam in kako mi lahko piše na mail: info.zing@gmail.com in pošljem napotke Tongue
Logiran
otta
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 29


« Odgovor #752 : sreda, 03.05.2006 : 23:16:09 »

Nekaj utrinkov s specialke Lago di Garda: http://emperor.moj-album.com/album/3110116/

Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #753 : petek, 05.05.2006 : 14:57:11 »

Slikce iz Garde so prav paša za oči:) Toliko lepotcev na kupu Kiss

Bistra in Čipka sta ta vikend zasedeni, Žan in Kevin se pa podita po krasu, tako, da vabilo še velja.
Ker ni lepšega kot počitek po laufanju Wink
http://whippetkevin.moj-album.com/slike/641588/U5P8t97bDypSbP_S.jpg

Lep vikend,
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #754 : sreda, 17.05.2006 : 15:29:13 »

Pred časom smo imeli pasjo debato na temo "resnice in miti" o pasmah.
Vsi smo se strinjali, da so opisi pasem velikokrat eno veliko opevanje pozitivnih lastnosti
posamezne pasme in da bi bilo za bodoče lastnike dobro poznati tudi negativne plati pasme, ki se
rade zamolčijo.
Ne dolgo nazaj sem imela tudi pogovor z "bodočim potencialnim" lastnikom whippeta, ki mi je razlagal,
kako zelo so mu všeč whippete brez lovsega nagona;)
Tako sem prišla na idejo, da bi lahko mi lastniki napisali nekaj dejstev o pasmi, ki jo imamo radi in
s katero živimo.
V stilu 10 resnic o whippetu;)

No za začetek:
1. Whippet je pes z izrazitim lovskim nagonom.
Logiran
charli
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 64


« Odgovor #755 : sreda, 17.05.2006 : 15:47:50 »

torej da še jaz dodam svojo resnico o mojem whippetu
2. whippet je precej svojeglav
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #756 : sreda, 17.05.2006 : 15:50:02 »

3. whippet je pes, ki se NE podreja lastniku
4. whippet je pes, ki zanesljivo spal v vaši postelji če ste Vi to hoteli ali ne
5. whippet je pes, ki najraje od vsega leži v lastnikovem naročju
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #757 : torek, 30.05.2006 : 13:56:02 »

Ojla!

Da se malo oglasimo...
Pri nas ni lih tako kot ste pisali... ja Žan ima lovski nagon, ki sicer še ni zelo izrazit ampak vedno bolj, tudi svojeglav je... v moji postelji pa nikakor ne spi (je že preveč gneče Grin).. prav lepo pridno spi na svoji blazinici- pogrnjen seveda. Ko spi s sestro spi v njeni postelji- pod odejo, pri meni pa nikakor ne. Sem mu že od začetka pokazala kje naj spi in tako je tudi ostalo, brez problema Wink Se strinjam da veliko whippetv spi v postelji, ampak zato ker lastnikom tako paše in jim pustijo. Grin V naročju tudi ni kaj na komot ima raje kavč in čohanje na njem Tongue.
Podrejenost je pa pojem zase... pojem interpretacije.. kar jaz poznam whippete so kar podrejeni- to seveda NE pomeni, da se lastnika bojijo ali da brezpogojno ubogajo- podrejenost ni to, ampak marsikaj drugega pri psu. vsekakor pa večina whipetov prizna svoje lastnike za nadrejene, za glavne krdelnike in jim izkaže spoštovanje.

Bili smo v Hrušici, Žan je dobil prav dobro.. malo smo bili razočarani ker je sodnica pri 49 cm rekla da je premajhen Shocked (no ja.. standard je pa 51...), to da je malo ženstvenega izraza pa priznam, ampak zame je itak najlepši Wink

Santos, lepo te je bilo spoznati, Gala je pa itak prava mala lepotička! V soboto gremo spet divjat s Kevinom in Žanom na en idealen plac sredi krasa... vabljene so seveda vse punce, ki se nam želijo pridružiti! Santos, upam da najdeš čas in se nam pridružiš Wink
Logiran
Santos
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #758 : sreda, 31.05.2006 : 09:13:54 »

Hvala Geri, tudi tebe in seveda Žana je bilo prijetno spoznati.
Na žalost ta in naslednji vikend ne bo časa, ker se gremo z Galo, Divo in Seto preganjat po soncu v Grčijo. Potem se pa vam z veseljem pridružimo.

Lp
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #759 : sreda, 31.05.2006 : 15:38:29 »

Santos škoda da vas ne bo zraven, ampak to grško razvajanje vam pa kar malo zavidamo Cheesy
Smo vas pa v nedeljo v ringu ujeli:
http://www.moj-album.com/slike/641588/xrKgLYyDqkW3pOZW.jpg

Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #760 : sreda, 31.05.2006 : 21:19:59 »

Santos..  mi vas pa vabimo na kras, ko pa greste v Grčijo sram Cheesy Grin. Jaz bi tudi šla malo na morje Tongue. No pa napiši kakšen mail, ko boš kaj spet na razpolago, pa se zmenimo in gremo na divjanje Wink
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #761 : sobota, 03.06.2006 : 22:28:10 »

Res super "whippet dan" Cheesy Cheesy Cheesy Pa še gasilska:
http://whippetkevin.moj-album.com/slike/641588/kMqbsVlDHmz6ivEI.jpg

Ostale slike na: http://whippetkevin.moj-album.com/album/3522819/

Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #762 : torek, 06.06.2006 : 20:14:26 »

No še naše slikice: http://gandeirufolo.moj-album.com/album/3109746/?os=3575191
Žan se je zaljubil in bil še cel večer ves zamišljen Cheesy Grin... seveda pa to Geri ni bilo všeč Tongue. Smo se imeli fino. Bilo je kar 6 psic in 2 samčka Shocked. Od tega 5 whippetov in seveda moja ostala banda. Upam, da kmalu ponovimo!!
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #763 : petek, 09.06.2006 : 09:21:49 »

Pozdravljeni,
Na obali je končno malo poletnega vzdušja Grin
Kako so kaj vaši whippetki navdušeni plavalci?
Mi smo se včeraj nasmejali do solz, ker sem šla v morje z  bikovko v roki in je Kevin res želel pridet do nje, po drugi strani pa mu ni bila niti najmanj všeč ideja, da bi si mogel trebuh zmočit.
Poze so bile res divje, in ko je končno prišel do bikovke jo je mahnil na sonce, se postavil v njemu tipično joga pozo in užival v bikovki Grin Grin
http://www.moj-album.com/slike/641588/MJYD72GEKiK_Ogkr.jpg

Logiran
Santos
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #764 : petek, 16.06.2006 : 20:04:39 »

Kljub upanju, da še ni prišel tisti dan, nas je na današnji topel dan, 16.06.2006, zapustila naša Diva, poležena dne, 24.01.1994, v psarni Komarska.
Dvanajst let in pol nam je lepšala življenje, bila je ena in edina. Zelo jo bomo pogrešali.

Diva, nikoli ne boš pozabljena. Tvoj pogled, tvoja toplina…


Ena zadnjih Divinih slik, posneta 14. junija 2006
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines