mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 23:20:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: WHIPPET  (Prebrano 136453 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #615 : sreda, 18.01.2006 : 21:16:58 »

vaju prideva pogledat  Wink
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #616 : petek, 20.01.2006 : 15:56:49 »

cooko
tvoja deklica je res krasna, pa tak sladek pogled ima, da si sploh ne predstavljam, da ji je mogoce karkoli prepovedat Grin
Mi se veselimo petka, ker je med tednom prav na tesno s casom in svetlobo Sad Tako, da potem med vikendi nadoknadimo s soncem in tekanjem.
Pa še ena slikca za se nasmejat, tako zgleda pri nas doma, ko se kevin nastavlja soncu:
http://whippetkevin.moj-album.com/album/906068/?os=1746330

lep vikend Grin
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #617 : petek, 20.01.2006 : 16:04:03 »

http://whippetkevin.moj-album.com/album/906068/?os=1746330.jpg

http://whippetkevin.moj-album.com/album/906068/?os=1746330

 Wink
Logiran
Cooko
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 48


« Odgovor #618 : petek, 20.01.2006 : 18:16:13 »

Bravo Smiley, ful lušne slikce  Cheesy
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #619 : nedelja, 22.01.2006 : 19:18:41 »

Najprej Coco, čestitke za novo pridobitev! Mala je prav lušna pikica Wink. Želim vam veliko veselja z njo!
Žan ima novo ljubezen, našo Lin... s katero se cele dneve tako stiskata: http://gandeirufolo.moj-album.com/album/1697869/?os=1985915 Geri pa je seveda ljubosumna Grin... dodanih je tudi nekaj slikic v album zima2005 in pa nekaj slikic z današnjega sprehoda s Kevinom vidite na: http://geri.moj-album.com/album/1863721/?stran=1
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #620 : torek, 24.01.2006 : 15:46:51 »

Hihihi, naš Kevin je čisto zimski pes. Pravi primorec na snegu, glavni za 2 uri potem pa spi kot klada še 2 dni Cheesy Cheesy
Se pa odpravljamo na dopust in kot se ga veselim tako me ji je že zdaj hudo, ker bo naš princ ostal doma. Kar pomeni, da pišem navodila za brata in upam, da ne bo prehudo. Je pa kevin kot bi cutil, da se nekaj dogaja že 2 dni za petami, tako, da me še pred kopalnico čaka...pomojem sem mu sumljiva Undecided
Brala sem, da je boljše če ostane pes v svojem okolju, tako, da se brat z deklico seli k nam na varstvo. Upam, da bo vse ok Smiley


Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #621 : torek, 24.01.2006 : 16:46:48 »

Mi smo za nasega ze tudi rabili varstvo. Srreca, da imam dva kolega, ki imata zeeelo rada nasega pesjana in ga poznata ze odkar smo ga prinesli domov. Seveda je potem tudi pesjan zelo vzljubil njiju. Ko je bil star 13 mesecev sva ga prvic dala v varstvo za 3 dni (2 noci), pa je bil zelo priden, nic ni uniceval Grin Ko sva pa prisla po njega, pa namesto, da bi kar cvilil od srece, kot ponavadi pocne, naju je pogledal, pridel tak na easy pozdravit in sel nazaj na njihov kavc. Se mi je zdelo, da je tako uzival tam, da mu je bilo prav vseeno, ce se ostane par dni tam, al pa ce gre z nama domov Grin No, sva ga potem vseeno vzela z nama Cheesy

Citat
Brala sem, da je boljše če ostane pes v svojem okolju, tako, da se brat z deklico seli k nam na varstvo. Upam, da bo vse ok
Mislim, da ce ju ima pes rad, potem mu ne bo nic hudega kjer koli bi bil. Je pa verjetno res lazje, ce je na svojem 'terenu' Smiley
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #622 : sreda, 01.02.2006 : 20:32:21 »

Na sosednjem forumu sem objavila Zoranov oglas za prisrčno malo Wippetko MC Sun Joy iz kombinacije o kateri govorite nekaj postov nazaj.
Zaradi zaostalosti v rasti (je skoraj 1x manjša od ostalih mladičev) se oddaja za simbolično plačilo. Je zdrava, zelo živahna in prisrčna, bo pa sigurno ostala bolj drobižek  Kiss
Če koga zanima Wink
Logiran
Cooko
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 48


« Odgovor #623 : sreda, 01.02.2006 : 23:28:51 »

Ojla,
Sun Joy je že oddana, jo bo vzela ena moja prijateljica Smiley
Upam, da jo bomo spravli k seb, je res ta prav cukrček.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #624 : četrtek, 02.02.2006 : 08:24:16 »

Super Cheesy
Pa kaj poročaj kako napreduje!
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #625 : četrtek, 02.02.2006 : 16:44:51 »

Geri, ravno berem tvojo zgodbico in gledam zadnjo sliko Žana.

http://www.mojpes.net/galerija/albums/natecaj/geri014.jpg

Kaj ima tako rdeče po trebuščku in nogicah?
Logiran
charli
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 64


« Odgovor #626 : četrtek, 02.02.2006 : 18:14:39 »

ojla andi, verjetno je žan malo popraskan od snega, sklepam po tem ker imam skoraj identičnega whippeta, tudi belega z rjavimi fleki in moj ima isto malo od snega, malo od tega, ker na trebuščku nima, vsaj moj čarli skoraj nič dlake.
imam pa jaz drugače en drug problem, čeprav verjetno bolj spada v drug forum, samo se obračam na lastnike whippetov.
čarli je imel vnetje mehurja- voda je bila krvava, dobil primotren, ga jedel en teden in bilo to ok en teden.
sedaj pa se mu je v soboto to spet pojavilo- krvav urin , klicala sem veterinarja, po naročilu zopet dajem primotren.
no danes pa je zopet enkrat krvavo lulal.sem nesla urin k veterinarju, čakam izvide.
v bistvu da skrajšam, ko se moj pes na full zlaufa lula krvavo, sicer samo enkrat ali dvakrat, samo to ni normalno. kaj mislite, meni se zdi, da to ni vnetje mehurja, ampak kaj če so ledvični kamni?
no če ima kdo kaj izkušenj s tem bom hvaležna za odgovore, sedaj pa morava spet iti k veterinarju. lep pozdrav

Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #627 : četrtek, 02.02.2006 : 18:37:23 »

Geri, ravno berem tvojo zgodbico in gledam zadnjo sliko Žana.

http://www.mojpes.net/galerija/albums/natecaj/geri014.jpg

Kaj ima tako rdeče po trebuščku in nogicah?

Deloma je res malo popraskan od snega po nogicah, večinoma pa je koža rdeče barve od mraza. Tudi na gobčku na koncu mu v mrazu postane bolj rdečkaste barve. Ker ima malo dlake se to seveda takoj opazi.
Ko pridemo domov na toplo ta rdečina v roku par minutk izgine Wink. Se pa hitro popraska mali divjak, ampak po snegu le ko je leden, takrat pa niti ne gremo veliko na sneg saj mu ni všeč tekati po ledeni plasti ker drsi, pa neroda kot je si bi še kaj zlomil Cheesy.
Logiran
olja
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #628 : petek, 03.02.2006 : 17:39:14 »

Lep pozdrav! Gracioznost in nežnost pasme vipet me je čisto prevzela. Obiskujem gmajnice in razmišljam o posvojitvi enega ubožca, a sem se tako egoistično zaljubila v pasmo whippet, da se ne morem odločit in izbrat nobenega izmed vseh tistih lepih in simpatičnih kužkov, ki so tako ljubeznivi in veseli...Rada bi bila tisti del družbe, ki popravlja napake drugega dela in posvojitev zavrženčka bi bila idealna odločitev, kar se mene tiče.Oba, jaz in pes bi bila zadovoljna in bolj srečna zaradi tega. Ker pa mi je vipet tako všeč in bi rada še vedno psa posvojila, me zanima, če kdo ve, ali obstaja kak primer vipeta, ki išče novega lastnika.   Smiley
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #629 : petek, 03.02.2006 : 17:47:59 »

Živjo!

Pokliči v Psarno ***** in jih povprašaj ali bodo imeli kakšno leglo v bližnji prihodnosti. Huh Wink

*****


LP
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines