mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 04:24:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 178604 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1125 : ponedeljek, 31.08.2009 : 14:10:04 »

mimi89bu, zelo malo je pri bokserju energicnost povezana z vzgojo, bo pa vsekakor zdolgocasen mlad bokser zrasel v zagrenjenega in neizzivetega odraslega bokserja, cesar si nihce za svojega psa ne bi smel zeleti, se manj sebi in njemu to dopustiti. Z bokserjevo pojavo gre skupaj tudi karakter in to je: vedno za igro, vedno za razmisljanje, vedno za akcijo in vedno tesno ob lastniku. Za bokserja je definitivno potrebno kar precej vec casa, da se zadovolji njegove potrebe po socializaciji, gibanju, igri in umskih zaposlitvah.

Osebno bi popolnoma odsvetovala nakup bokserja k enemu precej problematicnemu psu (berem po temah). Najprej je treba postimat zadeve pri prvem psu, da nas uposteva za vodjo krdela, potem pa lahko pride tudi bokser. Samo vsecnost po slikci in poznavanje enega mirnejsih predstavnikov ni dovolj tehtna podlaga za nakup.
Logiran

mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #1126 : ponedeljek, 31.08.2009 : 16:26:07 »

Jana,saj vem,da moram najprej to porihtati,da neha Pik lajat,ko je sam doma. Itak mi ga pa ati ne pusti  Cry  Drugace pa veliko berem o tej pasmi,sem tudi v soboto bila z kolegicinim bokserjem... Ijeeee noro je blo,res! Ta pa ma energijo,to imam jaz rada!! Casa imam pa tudi na pretek,saj sem kronicno bolana in delat ne smem
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1127 : torek, 01.09.2009 : 08:02:37 »

Kdo pa bi skrbel za bokserja, če se ti bolezen poslabša? Imaš kakšno rezervno opcijo za primer, da boš morala na kakšno zdravljenje, okrevanje, daljšo odsotnost pač? Želim ti seveda, da do tega ne bi prišlo, pa vseeno - razmisli še v tej smeri.
Bokser je tudi večji pes in bo zanj mogoče težje najti začasnega skrbnika kot za Pika, ki je mali.
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #1128 : torek, 01.09.2009 : 09:53:41 »

Ja,sedaj se mi boljsa. Sem bila na operaciji,dva dni odsotna in je veliko boljse. Pac gibat se moram cimvec,pa je  Wink
Drugace bi pa lahko prijateljica pazila nanj. Ah,moje sanje bodo ostale sanje,dokler ne zivim sama verjetno. Pred pol leta ali malo vec,mi je celo prepovedal obiske prijateljev,kateri imajo pse. Pac ne vem,kaj se dogaja z njim.  Undecided Bo ze.  Sad
Logiran
TinS
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #1129 : četrtek, 03.09.2009 : 20:32:00 »

Sem s svojim veterinarjem govorila glede zadaha pa je rekel da je to zaradi odpadanja zob(oz. menjavanja) in poteem sem danes šla na veterinarski in mi je en drug dal neke tablete.....pa ni bilo nekega strašnega preplaha....
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1130 : četrtek, 03.09.2009 : 21:40:36 »

Tins ... jaz sem vcasih dobila klorofilove tablete v pasjih trgovinah, ki baje pomagajo proti zadahu (pa ce se psicke gonijo blazijo vonj). Glede na opisano, bi verjetno precej zelene zelenjave tudi pomagalo - samo predvidevam. Huh Katere tablete si dobila? Sej ne pravim, da je panika, ampak mislim, da ne bi smel imeti zadaha ... in tudi se nisem slisala, da ima pes zadah ker menjava zobe Huh

mimi89bu ... a nisi napisala, da si isces sluzbo ... potem pa, da itak ne mores delat??? Jaz sem si tudi kupila bokserko, ko sem delala in zivela v najemniskem stanovanju ... ce bi danes bilo se vedno enako, ne vem kje bi zbrala ves denar za vse veterinarske tezave, ki jih ima Lina zadnji 2 leti. Tako da ni dovolj samo denar za nakup psa in hrano ... se ogromno zraven za veterinarje - danes je imeti psa, ki se mu karkoli zgodi, precej drago. :/

Kar se pa tice agresije ... vedno slabse je ... na zalost!!! Pa naj rece kdorkoli kar zeli je stanje precej slabo. Jaz bi si zelela, da bi agresivne pse spravili iz vzreje, ampak tega ne bom dozivela, kljub temu, da agresije ne bi smelo biti. Undecided  Je pa res, da je za to lahko kriv tudi lastnik.

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1131 : četrtek, 03.09.2009 : 22:12:11 »

Glede agresije bi samo nekaj dodala ... na sreco, ce lahko temu tako reces, so agresivni do psov in ne do ljudi.
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #1132 : petek, 04.09.2009 : 00:53:13 »

Ja,delam na crno,ker zdravniskega nikoli ne naredim. Zdaj ta mesec grem jabolka obirat  Cheesy
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #1133 : torek, 08.09.2009 : 14:13:04 »

Urša kolk je dobr Gal!

hehehhe

sem si ga kr predstavlju Wink
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1134 : petek, 18.09.2009 : 12:48:45 »

Pozdravljeni bokserasi!

Tokrat vam sporocam le to, da se bomo pocasi morali posloviti od nase puncke. Danes smo od veterinarja, ker sem opazila, da njena sluznica postaja zelena, urin je postal rjav, crevo pa nicesar vec ne prebavi.

Na UZ smo ugotovili, da je prislo od popolne spremembe jeter in odpovedujejo, bezgavke so precej povecane, crevo ne deluje vec (se v njem nic vec ne dogaja, gre le skozenj), trebuh pa ji zaliva voda.

Za vikend smo jo vzeli domov, da se bomo od nje lahko poslovili skupaj z Galom. Naceloma ni vprasanje ur, ampak toliko upam, da bomo mi nasli pravi trenutek predno ona popolnoma odpove.

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1135 : petek, 18.09.2009 : 12:51:29 »

linch, mislimo nate in na lubico Lino. Cry
Logiran

lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1136 : petek, 18.09.2009 : 12:51:54 »

Žal mi je Linchaich.  Cry Cry Cry
Držite se!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1137 : petek, 18.09.2009 : 12:57:10 »

ma ta jesen je pa zakleta  Cry Cry toliko jih je ze odslo  Cry

Linch, hudo mi je. fuuul hudo.  Cry Cry

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1138 : petek, 18.09.2009 : 13:02:18 »

Urša, iskreno mi je žal, da morate skozi to.
Pocrkljaj Lino še zame...  Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #1139 : petek, 18.09.2009 : 13:04:21 »

Linch, držite se.
Logiran
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines