mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 06:38:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 178923 krat)
0 članov in 55 gostov pregleduje to temo.
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #855 : petek, 23.01.2009 : 12:10:11 »

Sej pa se z otroki to ne debatira Sad Prepovedano je maltretirat žival in pika. Ne, res ne razumem no. Pes se ne more branit, ko pa enkrat se, pa je obtožen na smrt. Pri meni otroci nimajo besede zraven-pustit psa na miru in basta.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #856 : petek, 23.01.2009 : 12:19:33 »

Sessa ... potem imas pa otroka, ki ima bolj malo svoje volje. Ali pa so mogoce ze starejsi? Nas je vztrajen. In mimogrede ... mi tega NE pustimo!!!! Sicer pa mojim dovolim, da ko je prevec, da ga lahko rukne ... oziroma jih kar prosim, ker nas 3 letni otrok ne razume, da psu kdaj ne pase, na primer. Kregane bi bile, ce bi ga napizdile cisto brez veze, kar se pa verjemite ali ne ... SE NI ZGODILO ... so ze imele povod. Edino 2x so pretiravale, pa ga nobena ni nikoli ugriznila, niti praske ne naredila ... nic, ampak svoje mu pa lahko povejo.

Lp, Ursa
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #857 : petek, 23.01.2009 : 13:02:18 »

Khm, jaz bi tudi imela otroka, ki bi naredil točno to, kar mu rečem.
Oziroma, če prav pomislim - NE, sploh ne bi imela takega otroka Angry. Ker s tem, ko je razumno trmast izkazuje, da ima SVOJO voljo. In jaz mu NE pustim, da maltretira psa.
Kadar ga, vedno odreagiram.
Sessa, koliko si stari tvoji otroci in kako ti je pri 1-5 letniku uspelo, da je pustil psa čisto pri miru.
Nasvet bo zelo doborodošel.
Moj 8 letnik namreč s psom dela natančno po navodilih - uči ga na pravilen način trikcev, pelje ga na sprehod po naši ulici, nežno ga boža, igra se z njim, pobira kakce za psom, ni da ni Kiss.
Za 3,5 letno trmico Roll Eyes me pa res zanima, kako to narediš.
Torej sessa, prosim za pomoč. Smiley
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #858 : petek, 23.01.2009 : 15:20:49 »

Hehe, sej moji posti ne letijo na nobenega osebno. Nimam svojih otrok se, sem pa zivela polek dveh necakov, ki sta zdaj stara ze 3 in 6 let. Zivita z bokserjem, prej je bil se ziv 15 let stari mesanec, macke so vedno doma, zelva, cincila...Otroka za zivali skrbita, se z njima igrata, amoak ko jih ima zival dovolj, se otroka ''odstrani'' in se mu razlozi naj ne izziva usode Cheesy
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #859 : petek, 23.01.2009 : 15:22:41 »

Aja se to-ima pa fant ''razvajeno'' necakinjo, kjer nic ni dovolj sveto pred njo in, ko vem, da bo mala v blizini, svojih shih tzujk sploh ne nosim v njeno blizino, ker tisto pa je res grozno no Sad
Logiran
horvat73
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 217


« Odgovor #860 : petek, 23.01.2009 : 16:05:48 »

Nimam svojih otrok se

Aha - pol pa se beremo takrat  Wink

Drugace pa, kot sem ze povedala, se popolnoma strinjam, da se mora otroku od vsega zacetka dopovedovati, kaj se lahko, kaj pa ne, ceprav jaz vcasih dopuscam, da tako eden kot drug nekoliko prestopita  meje dovoljenega (ceprav takrat cel cas nadziram, da ne bi slo predalec), da vidim, koliko se znata sama zmenit.

Bom pa poskusala izbskati se malo tistih fotografij, ko se cartata in lubckata, da ne bo izgledalo, kot da naso revo doma samo maltretiramo  sram  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #861 : petek, 23.01.2009 : 20:05:52 »

Ja seesa, boš poročala, ko boš imela svoje Roll Eyes.
se otroka ''odstrani'' in se mu razlozi naj ne izziva usode Cheesy
Torej tudi tvoji pridni nečaki kdaj prestopijo meje, al kako, in jih je treba opozarjat. No, potem pa je pri vas skoraj tako kot pri nas Tongue Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #862 : petek, 23.01.2009 : 20:06:57 »

seesa = sessa. Sorči!
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #863 : petek, 23.01.2009 : 22:01:34 »

Ja zdaj več ne, ker sta že navajena. Nisem rekla, da sta bolj pridna kot ostali otroci, ampak pri nas pač glede tega ni kompromisov. Žival si ni sama zbrala življenja kot ga ima, zato jo je treba čim bolj ščititi.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #864 : petek, 23.01.2009 : 22:12:26 »

PLus tega, pa kljub temu da nimam svojih otrok, imam kot lastnica dveh psov vsakodnevno na spisku kup grobih smrkavcev in s temi je še kao težje pomest kot z domačimi, ker vsi starši očitajoče sikajo: oh, sej pa jo samo boža...ah joj Cheesy
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #865 : sobota, 24.01.2009 : 23:40:52 »

Kam pa je izginila skoraj cela tema? Huh
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #866 : nedelja, 25.01.2009 : 00:20:58 »

Tukaj:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,20564.0.html
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #867 : četrtek, 29.01.2009 : 14:05:34 »

Mal žalostno da ste umakinil oziroma zaklenil skoraj mislim da 800 strani....

 Angry Sad
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #868 : petek, 30.01.2009 : 11:03:26 »

Sem brez besed.
Ampak tako se dela ko je demokracija. Angry
Mi je žal vseh dobrih nasvetov, slik in prijetnih druženj, ki so tukaj  bila včasih.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #869 : petek, 30.01.2009 : 11:34:25 »

Hmmm, zdaj pa ne razumem povsem vasih protestov. Oba sta zagotovo prebrala 900 strani dolgo temo, ki je bila javna vse od 29.06.2002 pa do 23.1.2009, v njej pa so sporocila od 29.06.2002 do 30.05.2007. Verjetno marsikaj tudi veckrat. Pisete vsi zelo malo. In zakaj bi morala neka tema sploh biti na voljo? Zaradi informacij? Hm ..., tako tistih, ki so za javnost, kot tistih, ki niso? Napisite jih na novo.

Morda v informacijo, da so mnogi forumi organizirani tako, da se "mrtve" teme brisejo po nekem dolocenem prednastavljenem casu. Po tej logiki bi bila tema ze zdavnaj izbrisana, kot tudi mnoge druge. Navada, ki sem jo uvedla na samem zacetku tega foruma, vas navaja na misel, da teme morajo biti "vecne", kar pa ne vzdrzi.

rem, kaj ima umik teme z demokracijo? Kaj sploh je forumska demokracija? Zahtevati neko temo na ogled vsem, ker naj bi bila polna informacij? Kje sem jaz v tej demokraciji? Menis, da je samo pravica uporabnikov tista, ki nekaj steje, ceprav le-ti uporabniki ze dolgo ne prispevajo pravzaprav nicesar k temi, forumu, portalu? Menis, da ni moja pravica, da poskusim kaksno stvar oziviti, ceprav na "starim uporabnikom" neprijazen nacin? Ali menis, da bi morale biti "stare" (prave in neprave) informacije na voljo javnosti vecno?

Glede na stavek "Mi je žal vseh dobrih nasvetov, slik in prijetnih druženj, ki so tukaj  bila včasih." te bom vprasala tole: Menis, da sem jaz kriva, da prijetnih druzenj tukaj ni vec? Upam, da se se spomnis, zakaj so takratni "prijetni akterji" odsli? Jaz se ne ukvarjam z vzrejo in ce se prav spomnis, je bilo nekaj zelo tezkih vzrejnih vprasanj in postopanj. Upam, da se s takratnim pocetjem teh akterjev ne strinjas, saj se potem tudi midve ne moreva strinjati.

Meni pa se zdi zalostno, da ste vsa leta bokserasi razglasali, kako ste tolerantni, vendar je vasa toleranca izjemno selektivna. Jaz moram po vasem storiti vse, cetudi proti sebi, svojemu prepricanju in prezivetju, vam in drugim ni treba storiti nicesar. To pac ni demokracija.

Upam, da ste bokserasi taki, kot ste vedno razglasali v umaknjeni temi, tudi po srcu. Ce ne, pa pac ne, bo pac bokseraska rubrika se naprej samevala, vi pa se naprej vlacili mene po zobeh kot skrajno neprijazno, neposteno in nedemokraticno.
Logiran

Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines