mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 21:12:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 177500 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #675 : petek, 13.06.2008 : 22:34:17 »

Sej jaz se ne mislim kregati s tabo. Iz tvojega napisanega nisem zasledila, da bi imeli z njimi en velik konflikt. sram
Ti pa se na lastnih izkusnjah povem, da se bos morala kar sama odstranit. Imamo mi probleme z enim daljnim sosedom ... nas napada, zali, itd., pa ne pomagajo ne policaji, ne nic ... edini nasvet od policajev je bil, da naj ne hodimo na ta konec na sprehod ... predvidevam, da boste vi dobili enak nasvet, kajti njihovo misljenje je, da imate vi probleme z njimi, ne oni z vami. Njih ne gane ali ste vi tam ali ne.
Kar se pa vzrediteljev tice ... res veliko bokserjev je nerodovniskih in imas po moje kakih 5% moznosti, da bos nasla vzreditelje, ki ti bodo prisluhnili ... na zalost. Iz kje pa sploh si???

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #676 : sreda, 18.06.2008 : 07:53:45 »

Zivjo!

Vceraj mi je koncno uspelo Lino odpeljat v Topolsico ... sva prisli zadnji trenutek gor. Sklep naj bi bil v redu, tudi zatecen ni (kot sem sumila). Smiley Sicer je dobila se eno injekcijo v koleno, tako da zdej mora bit v redu. Zdej ima en mesec casa, da se cist postima, po tem pa pride na vrsto se druga operacija.
Jo pa naslednji teden peljem se na testiranje za klopne bolezni. Vedno bolj sumim, da je kaj od tega mozno. Jo pa moram na univerzo peljati dopoldne, tako da prej kot naslednji teden ne gre.

Za tiste, ki vas pa Dona zanima pa lahko povem, da gre na slabse. Ze res, da je bila polna luna in slabo vreme, ampak mislim, da tokrat ni samo to krivo za njeno slabo pocutje. Sej se se drzi, samo veliko bolj utrujena je, bezgavke so pa spet zrasle. Sad

Lp, Ursa
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #677 : sreda, 18.06.2008 : 10:57:53 »

Urša!

Sem vesel da Lina vredu in se ji lepo cajta tačka.

in sem žalosten zaradi Done in vem kako se počutite upam da se bo še neki časa držala se mi zdi da ima tole vreme vpliv na vse  Sad sram

lp

f & m
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #678 : četrtek, 19.06.2008 : 00:13:55 »

Matjaz ... kaj ce bi ti rajsi svojo novo pridobitev predstavil??? Zdej so pa tisti stirje dnevi ze zdravnej mimo!!! Cheesy

Lp, Ursa
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #679 : četrtek, 19.06.2008 : 10:26:03 »

Ja res je!

MI imamo novo družinsko članico! Frida Fresh Fibeltinska Wink to je polno ime naše Fride (na kratko) in je moja mala lubica!

Zdej se crkljamo in igramo že 4 dni in se kar ne mormo naveličat našekga novega sončka Wink

Ko bom mel kaj več časa pripopam kako slikco Wink  Grin Cheesy Smiley Wink

lp
 
f & m
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #680 : četrtek, 19.06.2008 : 10:42:45 »

Matjaz ... to pa ni lepo, da nam se po stirih dneh nisi privoscil ene same slikce. sram Fajn se crkljajte ... mi bi Frido (mimogrete - tako je bilo ime prijateljicini podgani Grin Grin Grin ) tudi crkljali. Cheesy Cheesy Cheesy

Cisto mimogrede .. pes moje sefice je imel enega samega klopa (do testiranja - do sedaj 3 kljub ampulam, sprejem, ...) ... star je eno leto in je ze okuzen z borelijo in erlihijo ... baje je na ljubljanskem koncu ogromno okuzenih klopov. Cist za info.

Lp, Ursa
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #681 : četrtek, 19.06.2008 : 16:00:00 »

Povsod so...tudi pri nas v Celju je kar nekaj okuženih psov.  Sad
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #682 : četrtek, 19.06.2008 : 23:21:21 »

linchaich
ne razumem ... (do testiranja - do sedaj 3 kljub ampulam, sprejem, ...) Hočeš reči, da je kuža bil zaščiten proti klopom ali kako?

Dona pa če je prestala toliko in dokazala, da je borka se bo borila še naprej. In ker se sprašuješ če je bila kriva luna ... ja zadnja luna je bila napooooorna. Res bljak od polne lune še posebej težavno je teden tik pred polno luno. Dona pa Lina sta pa itak taprave babe, ki se ne data kar tako.

Maxima
Ja prosim privošči nam malo svojega crkljanja z Frido in  pokaži kakšno slikco.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #683 : četrtek, 19.06.2008 : 23:25:48 »

Do testiranja je kuza imel enega klopa, do danes pa tri in to kljub ampulam in sprejem. Pomoje je tako mislila.

Okuzenih klopov je pa ze povsod polno, sem pa danes izvedela, da je baje okuzenost z borelijo ze tako velika, da jo prenasajo ze prakticno vse pikajoce zuzelke. Bom pa poskusila najti kaj bolj konkretnega glede tega.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #684 : petek, 20.06.2008 : 07:50:10 »

Nanook je prav razlozila moj stavek. Tudi jaz sem slisala, da so okuzene tudi ostale zuzelke.
A cepljenje pa obstaja samo proti klopnemu meningitisu (za ljudi) ali se za kaj drugega (za pse)??

Ja, Dona je res borka ... prav ne morem verjet kako veliko voljo do zivljenja ima ... se ne da! Je pa res, da ni kaj dosti bolje z njo. Sad

Lina je pa bolje ... se mi zdi, da veliko manj sepa, ce izvzamemo drugo nogo. Cheesy

Lp, Ursa
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #685 : petek, 20.06.2008 : 09:10:30 »

Obstaja se cepivo proti boreliji, ampak samo proti eni vrsti, pri nas jih je pa enkup (mislim da vsaj ene stiri).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #686 : petek, 20.06.2008 : 13:52:37 »

Jaz sem lani dala cepiti Divo proti boreliji ampak baje bi naj bilo cepivo primerno za ameriško vrsto klopov, za našo pa ni rečeno, da pomaga.  Sad Presneti klopi!!!  Angry
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #687 : sobota, 21.06.2008 : 00:33:09 »

Ravnokar sem mislila, da je pri nas doma prislo do najhujsega ...  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

... kar naenkrat nekaj mocno zaropota, Matic pa takoj zatem ... Lina, Lina, Lina ... sem bila prepricana, da je stresel nanjo nekaj ogromnega ... pa pogledam in Lina na tleh ... sem tocno vedela koliko je ura. Matic je hitro klical veta, jaz pa sem opazovala kaj se dogaja z Lino in jo skusala ohranjati pri zavesti. Vedela sem, da gre za epilepticni napad, ker se je tudi penila. Njen pogled ... grozno ... to se mi je pri Aiki zgodilo ze 3x, le da je bilo prvic in tretjic bolj na hitro in kratko, drugic pa je bila 10 min v nezavesti ... upala sem samo, da ne bo nic hujsega. Na sreco je po 10-ih minutah prisla k sebi, ceprav trenutno se ni cisto v redu (vsake toliko jo malo zanese, tako da pociva).

Res ... noro. Kako hitro se lahko zgodi najhujse. Par sekund pred tem sem ji dala se 3 piskotke ... sla je samo iz kuhinje v vezo in nazaj in ze ji je spodneslo noge. Cry Cry Cry

Zdej pa lahko samo upamo, da se to ne bo vec ponovilo!!!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #688 : sobota, 21.06.2008 : 09:47:37 »

Ojoj... žal mi je za to izkušnjo. Verjetno ste vsi pretreseni in ni lahko. Upam, da je bilo to prvič in zadnjič in da bo od zdaj ok.
En  Kiss od Rokija in mene za Lino
Logiran
horvat73
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 217


« Odgovor #689 : sobota, 21.06.2008 : 21:13:59 »

Ojej, verjamem, da je moralo biti grozno  sram. Drzim pesti, da bo vse O.K.!
Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines