mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 00:28:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 178404 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #45 : nedelja, 15.07.2007 : 16:13:08 »

evilson ... ce zelis objavljati slike moras imeti vsaj paket midi.
Lusna punca ... na nekaterih slikcah me spominja na mojega hudicka Aiko. Me pa zanima ali jo imate zunaj v pesjaku ali noter???

Maxima ... uzivajte na morju, pa lubcke za Maxi ... od Aike sicer malo bolj penastega, od Line pa cist prijateljskega Wink Wink Wink .

Gina ... a kuzni kasej ste ravnokar preboleli? Pa Maxima ... kdaj ste imeli pa vi kuzni kasej???

Lp, Ursa

Zdravo!

Ja, psicko imam zunaj v pesjaku in sicer vsako leto od aprila do oktobra! 5 mesecev je pa v hisi!
Naj pa povem da 2 moja znanca imata svojga bokserja celo leto zunaj v pesjaku, pa se nobeden ni zbolel kdaj!
Kljub temu da ima nasa psicka zelo dobro izolirano uto, jo imam 5 mesecev (cez zimo) v hisi!
Drugace je pa psicka cel dan spuscena in se premika iz sonca v senco!

Lp
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #46 : torek, 17.07.2007 : 14:49:44 »

V koprskem azilu se nahaja bokser, upam da Jana ne bo jezna, če posredujem kar mail :
Posredujem mail o Uliju :
---------------------------------------
star je priblizno eno leto, cipiran s cipom "neznanega porekla". Rad se kopa, ce je voda umazana se toliko bolje. Do ljudi zelo prijazen, in ceprav je res zelo "naspidiran" zna tudi pridno cakat. Je se malce neroden in kaj lahko se mu zgodi, da se njegove tace mimogrede znajdejo v posodi za vodo ali hrano, hrana in voda.... pa druje. Ocitno je vajen tudi avta, na sprehodu je zmerno vodljiv. Bi nekaj poslusal in ubogal, ma ga energija zene, da ne more bit na miru. Je strasno radoveden in tezko ga je prepricat, da kasne stvari ne prevoha. Se nekoliko boljse odziva na geste kot na besede, tako da je mozno, da slovensko ne razume. Ne vem ali je bilo naklucje ali ne, ma na "sitz bitte" se je nekajkrat zapored usedel Smiley Do psov kaze "zdravo" zanimanje, tistih, ki prevec lajajo se boji. Najden v Luciji (Portoroz), zavezan za drevo. Po nekaj urnem "cakanju", ga je odresil mimoidoci, ki je menil, da nekaj ne bo prav in psa odpeljal. Tako sedaj dneve prezivlja v Koprskem azilu in caka na svoje nove ljudi.
> mi mu pravimo Uli.
Tole je moj GSM, sem sicer dosegljiva takorekoc 24 ur na dan, nisem pa
> vedno v azilu:
> 041 429 526
Upam da bo iskanje novega lastnika uspesnejse kot iskanje starega Smiley
LP Tamara
(Obalno drustvo proti mucenju zivali)
-----------------------------------------
Če lahko kdo od bokserašev pomaga ....
pa še fotke :




[attachment deleted by admin]
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #47 : sreda, 25.07.2007 : 21:52:43 »

Joj, joj, joj.

Sem danes spet na forumu po nekem casu (nismo imeli interneta), pa vidim tole. Gina ... a bos posredovala vsako novicko glede tegale lepotca. Mi je prav hudo, ko kaj takega berem, no.
Ne vem sicer ali ga lastniki iscejo ali ne, ampak ce ga, mora biti grozno ... da se ti v tuji drzavi zgubi pes. Noro. In ce ga iscejo, jim je zgleda usel na povodcu.
A bi bila kaka moznost, da se po agencijah (tam kjer belezijo prijave tujcev) poklice, ce je kdo prijavil psa - bokserja (se velikokrat zgodi, da morajo tudi povedat katero pasmo psa imajo, ce ga prijavljajo).

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #48 : sreda, 25.07.2007 : 21:55:51 »

Se tole sem pozabila.

Zakaj pa psi sploh imajo cip, ce pa ne vemo kaj bi z njim poceli ... pise "cip je neznanega porekla" ... a je to komu jasno?HuhHuh? Pa to bi moralo biti nekje zabelezeno kaksni cipi so kje ... cip bi moral biti prepoznan po CELEM SVETU! Revcek, no!!!

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #49 : sreda, 25.07.2007 : 21:58:05 »

Ah, no ... se nekaj.

Lahko bi poklicali na letalisce in povprasali ali je kdo v kratkem prisel z letalom s psom bokserjem (glede na to, da cipa ne prepoznajo je lahko od bolj dalec). Gina a lahko ti to kaj zorganiziras ... ali pa vsaj v koper sporocis da se pozanimajo (drugace lahko jaz)?

Lp, Ursa
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #50 : četrtek, 26.07.2007 : 07:57:00 »

Ja ti bogi revček! je kej novga ??

 Angry

Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #51 : četrtek, 26.07.2007 : 11:17:07 »

Baje, da je oddan.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #52 : četrtek, 26.07.2007 : 11:21:50 »

Tudi jaz sem zasledila nekje, da je odšel v novi dom.  Cheesy
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #53 : četrtek, 26.07.2007 : 11:52:01 »

Lepo,da je našel nov dom.
Stari skrbnik,ga pa sigurno ni iskal, boksi je bil kar precej časa privezan za drevo. Dekleta iz zavetišča so izvedla pravo iskalno akcijo, po dolgem in počez so spraševale v kampu na ulicah...
Nihče ga ni videl potepati, le privezanega.
Hja, čip lahko vstavi vsak, ki ima malo znanja. Ko ga pa pregleda vet vidi,da so številke nerazpoznavne ali pa jih sploh ni. Znanec je iz ene naših sosed pripeljal mladička. Pregledal ga je vet, potrdil prisotnost čipa,  ko pa ga je bolj natančno pregledal drugi vet je ugotovil, da je čip sicer vstavljen vendar ne more razbrati številke.
Dobro,da se je zgodbica srečno končala.
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #54 : četrtek, 26.07.2007 : 12:14:54 »

Sigurno ga je kak zmešan (da ne rečem še kaj drugega) italjan privezu za drevo in šel lepo na hrv n apočitnice !!
 Angry Sad Angry Angry Cry

lepo da je našel nov topel dom Wink
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #55 : četrtek, 26.07.2007 : 12:15:31 »

Informacije, da ima Uli že nov dom sicer še nisem zasledila, če pa to drži pa toliko bolje. Smiley
linča - tale kalvarija iskanja je trajala skoraj tri tedne, punce so naredile vse in še več, raziskale ves teren, spraševale vsepovprek, lepile oglase .... Nič. Najverjetneje enostavno zapuščen, čeprav se zdi še tako nemogoče ( za nas ).
Glede čipa - tele komercialne čipe, ki jih baje za par evrov lahko kupiš tudi prek spleta, vstavljajo kar rejci in preprodajalci sami ...  Roll Eyes
Kakorkoli - upam res, da je dobil nove lastnike, take ki si jih zasluži, punce pravijo da navajanje na nove ljudi ne bi smel biti velik problem, saj je pes mlad, razigran, dokaj poslušen, pa tud zaenkrat ni videti da bi imel za sabo kake hude travme ( vsaj to ), je zaupljiv, ni boječ, nepredvidljiv itd,  kar je sploh fino in pri takih situacijah velik plus.
Sporočim ko kaj zvem. Wink
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #56 : četrtek, 26.07.2007 : 12:48:09 »

Sej glede na vse kar je napisano, se mi zdi zelo cudno, da je zapuscen. Pa se bokser po vrhu, no ... pasemski pes, mislim. Ne vem ... cela zgodba mi je cudna. Jaz sem namrec takoj pomislila, da je usel enemu kar s povodcem vred. Seveda je mozno, da se motim. Ce pa je ze zapuscen, potem pa super, da je dobil nov dom. Ampak tako cudno je tole vse skupaj, no. Upam samo, da ga stari lastnik ne isce. Vso sreco mu zelim. PS: Skoraj nemogoce, ampak ce slucajno ne bi nasel novega lastnika, bi ga pa vsaj zacasno jaz vzela (4 al 5 ni bistvene razlike Wink ) ... pa nc maticu povedat. Wink Wink Wink Wink Wink Grin

Lp, Ursa
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #57 : četrtek, 26.07.2007 : 13:35:19 »

Sej ga lahko potolažiš s tem, da mu bo v pomoč...proti tolkimi babn'cami.  Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #58 : sreda, 15.08.2007 : 12:06:12 »

Ce smo ze med doge nalimali pozerske fotke, pa naj bodo se tukaj tri danasnje Grin


goflja, ki vedno nekaj "goflja"


mater, kolk je hudo v tem kotu sedet ob toliko vode


no, takole pa vozimo v ovinke
Logiran

ena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


« Odgovor #59 : sreda, 15.08.2007 : 14:52:37 »

Krasne slikce! Sploh druga mi je fenomenalna Smiley ma tak nasmeh Wink (a to mate bazenček?)
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines