mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 06.07.2024 : 15:43:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 177804 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #375 : torek, 29.01.2008 : 13:25:55 »

ja. Pa se slikat pa poslušat srčka greva še enkrat.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #376 : torek, 29.01.2008 : 13:57:11 »

In kaj pravi?
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #377 : torek, 29.01.2008 : 14:14:14 »

Pozdravljeni Kosovirji v Boxerskem svetu! Bogica tale vaša frača (kako ji je pa ime? najbrž sem spregledal) sedaj ima sigurno topel in zelo prijazen dom Wink


karizma: Kolk je ŠIKKKAAANNNAAAAAAAA joj za pojest in tista z Oskarjem je direkt za na prvo stran Albuma Wink res je lepa s štumfki in repkom Wink

lp

m
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.343


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #378 : torek, 29.01.2008 : 14:28:02 »

karizma, za luste narest je takale slikca full huda in rajcig Cheesy Smiley
Vsekakor cestitke k pridobitvi. Krasno je, ko otroci in pesjani rastejo skupaj. Sicer je nekaj vec "usklajevanja" Wink, ampak uzitek jih gledat, je pa nepopisen. Sem imela situacijo dva majhna kratkohlacnika in nemski ovcar (vsi trije v bajti, hehe). Vnukinja bo predalec, da bi jo s kaksno bokser varianto skombinirala, tam, kjer so, pa zal ni moznosti.

kosovirji, prav fino, da si ponudila dom eni taki bokserski revci. Tudi jaz imam eno iz podobne zgodbe, ki je v nase zivljenje vstopila pri 5,5 mesecih starosti. Hudo je bilo celo leto, saj je bilo zamolcano kronicno (ze zelo huda oblika) vnetje crevesja in smo zaradi nepoznavanja preteklosti (beri: bivsa lastnica je ponavljala le to, da je zdrava in da nima casa zanjo), se mi malo pripomogli k tezavam. No, z nami je ze od januarja 2004 in ji trenutno nic ne manjka.
Bi pa imela nasvet glede vzgoje. Ne glede na to, kako hudo bo, ji ne smete popuscati nikjer, kjer ima omejitve. Pri nas se ni smelo nic pobrati s tal in neizmerno veliko energije smo vlozili v to, da v tla sploh nismo smeli gledati Grin. kako to izgleda pri nekajmesecnem bokserju, je verjetno jasno vsakemu bokserasu. Sem pa naredila napako, ker sem delala z njo v glavnem samo jaz in zdaj pac ni nikogar drugega, ki bi mu "tezila" Tongue, pa namesto priboljskov, ki so bili lahko zanjo smrtni, sva imeli zogico. No, zdaj ne sme imeti nihce zogice, ker so vse njene Roll Eyes
Skratka, zelim ti samo sporociti, da preteklost ne sme vplivati na vaso vztrajnost, temvec morate njeno vedenje ves cas vztrajno usmerjati tja, kakor ga hocete imeti v prihodnje. Zdaj, ko je v dobrih rokah, ji nic ne manjka.
Srecno, predvsem z zdravjem.

Logiran

kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #379 : sreda, 30.01.2008 : 18:18:54 »

Ja počasi pa bo šlo.
Je pa hudo tole oa ne popuščaš. Sam kaj hočmo.
Je pa že vse probala  renčat, grizt, itak protesti z lulanjem pa potičkam in še to da ne je dvakrat naskočla. Testira naju ( mene in fanta) v vsakem novem okolju. Vem da se ne smem dret na njo al pa jo po smrčku ( bog nedaj vžgat) malo bolj na hiter frcent sam pri grizenju tut igračke ne pomagajo. Priboljške ji pa nočva kar vse poprek dajat. Trudim se na vse načine, da se bo čimprej naučila me pogledat v obraz in izpolnit zahtevo.

Z njo imava velike plane (it skupaj na počitnice in si seveda v končni fazi, da si bomo lahko zaupal). Sam uspeh ne pride čez noč, pred nami pa je še morje časa.
Je pa cuker in to prebrisan. Ja pa kaj čmo psi so itak zakon.

Gea je cuker gea
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #380 : sreda, 30.01.2008 : 21:45:26 »

kosovirji - sem prepričana da bo punca s časom poštekala zadeve kot je treba. Je pa res, da bo potrebna volja in pa predvsem vztrajnost, doslednost ... sploh glede na njeno preteklost in slabe izkušnje. Je pa tud videt, da si prizadevate. Vso srečo. Wink
karizma - še tu ... čestitke za Betko !
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #381 : četrtek, 31.01.2008 : 09:18:55 »

Karizmi vse naj,naj,nja z malo lepotičko.... Kiss Kiss Veliko lepih mladičkastih skupaj s pleničkastimi dnevi.

Kosovirji...zelo sta bila pogumna in res velikega srca, da sta medse sprejela tako ranjeno dušico.
Vendar pa ona zdaj odrašča in sedaj ko se počuti varnejšo preizkuša meje svojega prostora. Tudi otrokom jih moramo nujno določiti- le v njihovem okviru se počutijo varne. Zato ne odnehajta, spomladi v malo šolo, pozimi forum in knjige študirat, malo pa ob takih izpadih ko so grizenja in skakanja, kadar to ne želita IGNORIRAJTA. Posladki v kombinaciji s klikerjem so zelo učinkoviti. Ne pozabita: dokler odpoklic še ne gre- dolga vrvica. Prazvzaprav pa sploh ne dvomim, da vam nebi uspelo. Wink
Aja še to, če te skrbi, da dobi preveč posladkov ji lahko te odšteješ od enega obroka.
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #382 : četrtek, 31.01.2008 : 11:50:40 »

Ja no sej ni taka stvar. Mala je mela le nesrečno situacijo. Tuki tut vse prejšne lastnike ne moram metat v en koš.
Ja in hvala za vse nasvete (jih bomo še potrebovali) in spodbudo.
Najina  nova zmaga na sprehodih ne vleče več toliko  in je vse bolj poslušna.

Oj pa še nekaj bi rada povedala, ko berem za nazaj ( tole o najini situaciji) nočem izpadet kot svetnica (pri vsem tem hvaljenju). Da tule gor tipkam je bil povod skrb, ker sva imele probleme, pa seveda neizmerna sreča.



kaj čmo psi so zakon
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #383 : četrtek, 31.01.2008 : 12:13:30 »

Karizma, sedaj pa zmanjkuje časa pri vas...
Kako lepo, mala dva bosta skupaj odraščala. Smiley

Kosovirji, veliko lepih dni z malo navihanko.
Lepo,da se tako trudita z njo.
Vse vama bo stokrat poplačala s svojo enkratno boksersko ljubeznijo. Cool
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #384 : četrtek, 31.01.2008 : 15:10:06 »

Pa s kakšno njeno fotko nas razveseli!  Cheesy
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #385 : četrtek, 31.01.2008 : 20:21:24 »

Zdrava je, zdrava je, vse je ok z njo! Mater smo veseli!


Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #386 : četrtek, 31.01.2008 : 20:22:15 »

Lorry ne znam prlept slikce.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #387 : četrtek, 31.01.2008 : 21:11:25 »

Ehm...pojdi v shrani.si in tam shrani sliko (klikni browse in naloži fotko z računalnika). Potem daš kopiraj URL naslov za forum in prilepiš sem.
Ali pa shrani v "Moj album", povečaš željeno fotko, klikneš lastnosti in kopiraš URL naslov. Nato greš na forum pod odgovor, klikneš IMG, daš prilepi in ponovno IMG. To je to.  Wink
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #388 : petek, 01.02.2008 : 08:44:29 »

Bokserji ... nekaj za vas na licitaciji (tisti, ki tega se nimate):

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,20617.0.html

Karizma in kosovirji ... veliko veselja (in zdravlja) z bokserskima ritkama. Kiss

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #389 : petek, 01.02.2008 : 08:47:09 »

Kosovirji ... nisem zasledila iz kje je tvoja psicka.

Lp, Ursa
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines