mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 01:39:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 177645 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
balu07
otrok do 14 let
***
Sporočil: 172


« Odgovor #345 : sreda, 23.01.2008 : 20:06:16 »

Vse naj naj Kiss
Logiran
Loni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #346 : četrtek, 24.01.2008 : 10:22:52 »

Hvala za cestitke!!  Cheesy Cheesy Kiss

Zdej pa sibamo na lepega soncka mal divjat! Cheesy
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #347 : četrtek, 24.01.2008 : 22:55:43 »

Spet se oglasam po dolgem casu ... vidim, da je tema spet malo zazivela. Super!

Joj, tale bokseraska tema ... jaz sem jo brala skoraj od zacetka ... potem pa sem tisto kreganje vse preskocila (sem bila prevec zasedena s sinkotom) ... se vedno bi pa rada prebrala za kaj pravzaprav se je slo ... in ... Jana ... kaj mislis o "SE NE precisceni" temi??? A bo treba zacet brat???
Sem pa sama veliko, res veliko izvedela o bokserju. Ko sem se odlocala za bokserja me tu se ni bilo ... zanj sem se pa odlocila predvsem zaradi karakterja ... hiperaktiven - zelela sem si, da bi lahko cele dneve uzivala zunaj, pa tu in tam ... v glavnem vazno mi je bilo, da je pes energicen. In sem se odlocila prav, ceprav sta moji dalec od hiperaktivnih. No, ja ... Aika se nekako, Lina pa je dokaj umirjena, ampak ko je treba je pa huda akcija. Sem se pa prvic oglasila tu, ko sem izvedela, da ima Aika spondilozo. Takrat so mi napovedali, da je vprasanje casa koliko bo se zivela (stara je bila 1 leto in pol), danes pa je pravi divjak brez problemov. No, vsaj obcutimo jih ne.

Moram pa se za Lino povedat ... priblizno cez 3 tedne da bo imela operacijo ... koleno. Zadnje case jo tacke kar bolijo in v vecini ne hodi z nami na sprehod - jo cuvamo. Potem pa upam, da bo koncno bolje. Hrbtenica pravi Matko, da je v redu, enako pravijo za srce - ampak je bil samo navaden pregled - poslusanje, pa so rekli, da ni nobenih sumov, kar je baje super za bokserja pri teh letih. No, toliko se o Lini.

Zdej pa naprej ...

Gina ... cestitam, da si nasla Gininega bratca ... jaz bi bila vesela, ce bi nasla Aikinega - rojena 08.08.2002 - tudi Krsko. Wink Vprasat ni greh. Wink

Napoli ... pa sem ga spoznala ... sicer ze nekaj casa nazaj in to zelo na hitro ... res je LEP, ampak na slikcah mi deluje veliko vecji.

A so vasi pesoti ze kaj sivi ... seveda pri recimo 6-ih in vec? Oziroma kdaj so zaceli dobivati prve sive kocine ... Aika in Lina jih nimata se nic ... Era je sicer doga, ampak je ze 2 leti cist siva - isto slabih 6 let, Dona ... jah ... tezko bi vedela ali je starostno ali ne. Grin

Jana ... na 2. slikci iz razstave ... mogoce ves kdo je to? Pa 3. slikca iz razstave ... tale moski mi je znan ... ali je vedno na razstavah ali ga mogoce lahko poznam se od kod drugje ... kdo ve?

Sally ... kdo sta Oliver Jones in Glorija? Iz teh dveh tvojih slikc sta mi padla v oci.

Maxima ... kako je z Maxi??? ... moram povedat vsem, da sem po mogoce celo 2-eh letih spet videla Maxi ... joj, kako me je bila vesela ... lubckov na pretek, nazaj v sluzbo sem odsla pa kot en velik pacek ... ampak sva bile pa obe veseli. Cheesy

Bi bilo mogoce fino, ce bi se jaz kako novo fotko prilimala ... bom nasla eno, jo pomanjsala in jo dam gor.

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #348 : četrtek, 24.01.2008 : 23:10:50 »

Joj, nimam nobene pametne nove fotke ... tole sem nasla, da se bo videlo, da se imamo se vedno radi. Cheesy Ko dobiva novo fotko jih bova pa ornk poslikala ... takrat bo pa sigurno kaka dobra fotka!

PS: Chica vse najboljse!!! Kiss

Lp, Ursa


* linainaika.jpg (29.81 KB, 300x300 - pogledano 313 krat.)
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #349 : petek, 25.01.2008 : 01:06:00 »

Loni najboljše tvoji Chici Smiley
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #350 : petek, 25.01.2008 : 10:16:19 »

Hej Urša!

Naša frača se za enkrat dobro drži Odlično  Grin Grin Cheesy

Ne daje nobenih znakov da je "kr hudo bolana"  Undecided Cry  (limfnom maligni) in po drugi (prva je bila kemo terapija - infuzija z raztopino) terapiji s citostatiki (dve tableti in cela konzerva pasje hrane jami) prenaša zelo dobro in nima "za enkrat" nima nobenih stranskih učinkov.  Wink Smiley
Edino kar je je drugi tretji dan po terapiji da mal bruha.

drugače je naspidirana in razigrana 200 na uro in ima opravka z vsako palico žogico in podobnimi igračami...  Cool Grin Cheesy

lp

m&m

Pozdravi punce in jih počohi in polubčki še v mojem imenu Wink

Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #351 : petek, 25.01.2008 : 10:47:35 »

Linchaich...Glorija je od Schiwe babika.  Wink
Pa Jana se je samo hecala, ko je rekla, da bo "prenovila" temo. Saj si hecela, ne Jana?  Grin Grin Grin Veškoliko strani še moramo obdelati!  Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #352 : sobota, 26.01.2008 : 21:24:53 »

Hehe, lorry, glede na to, da jo "cistim" ze 2 leti, pa je se nisem zacela zares cistiti, boste verjetno pred uresnicenjem mojih "grozenj" ze zdavnaj vse predelale. Grin Cheesy
Logiran

rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #353 : sobota, 26.01.2008 : 22:57:18 »

Jana, nič je ne čisti, zgodovina naj ostane takšna kot je bila.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #354 : sobota, 26.01.2008 : 23:05:20 »

rem, zgleda, da se globoko v sebi popolnoma strinjam s teboj Wink, saj nikakor in res nikakor ne najdem casa ... Tongue
Zagotovo bo se ... ta tema tukaj. Cela. Smiley
Logiran

lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #355 : nedelja, 27.01.2008 : 00:17:22 »

Uf! Fino. Ker tole že res dolgo berem in še dolgo bom.  Grin
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #356 : nedelja, 27.01.2008 : 14:52:08 »

Kako je kaj novopečeni lastniki malih slinavčkov? Ali se ne boste nič oglasili?  Cheesy
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #357 : ponedeljek, 28.01.2008 : 12:53:44 »

Pozdravljeni,
rada bi vprašala katera hrana je za boksarje najbolj primerna. Hvala
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #358 : ponedeljek, 28.01.2008 : 13:22:45 »

Server se je obesil ravno v trenutku, ko sem pridruzila k osnovni temi vprasanje o prehrani in zdaj je "izginilo" tudi cel kup drugih postov.
Kaj se je zgodilo in ali se da resiti poste, se ugotavljam.
Logiran

lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #359 : ponedeljek, 28.01.2008 : 13:39:31 »

Zdajle mi res ni bilo nič jasno, ko sem šla na 923. stran. Šment!
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines