mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 00:14:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 177531 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #285 : nedelja, 30.12.2007 : 21:04:13 »

V bistvu nimam kaj dopisati.
Jana je napisala vse kar mislim tudi sama.
Lahko napišem le, da res najdeš tu v bistvu vse kar se kosmatih prijateljev tiče, pa še dobre znance,ki ti priskočijo na pomoč, ko jo rabiš. Je pa seveda treba tudi za nazaj prebrati, je dosti zanimivega in koristnega.
Je res Jana, ni da ni Grin
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #286 : nedelja, 30.12.2007 : 21:17:31 »

A temo mislite "prečistiti"?!  Angry Ccccc...
Očitno me čaka ponovoletno branje na 120. strani!  Cheesy Cheesy Ne prehitro brisati, ker me čaka veeeeliikooo branja.  Grin
Logiran
dogica3112
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #287 : nedelja, 30.12.2007 : 21:54:33 »

bodesce- koliko pa je tvoj star?
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #288 : nedelja, 30.12.2007 : 22:34:26 »

Ja, samo tisto kreganje sem mislila, ki ga je pol teh strani pomoje..vejrmame, da v njem najdeš kakšne namige, samo meni res ni da bi na tak način prišla do informacij, ker bi se mi sfrkljalo, če bi mogla skos samo kreganje brat. So tudi drugi načini kako prit do vsega. Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.339


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #289 : nedelja, 30.12.2007 : 22:43:35 »

tadeja_n, o kaksnem kreganju pises?

V tej temi je "kreganja" samo za nekaj strani in sicer v marcu 2006 in nikjer drugje. In tam je kreganje z razlogom, predvsem pa lahko marsikomu, ki se je komaj zdaj znasel v bokseraskih krogih, postavi kaksna spoznanja na prava mesta.

Skoda, da pises o necem, cesar ne poznas in s tem zavajas vse ostale. Prosim, da se v bodoce vzdrzis komentarjev, ce o temi nimas pojma.
Hvala.
Logiran

lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #290 : nedelja, 30.12.2007 : 23:50:07 »

Ehm...pa saj se vsi ne morejo vedno strinjati z vsem. Me zanima, če je kje kakšna tema kjer se vsi strinjajo.  Huh
Mislim, da je tukaj veliko koristnih in zanimivih informacij.  Wink
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #291 : nedelja, 30.12.2007 : 23:59:38 »

Ko sem že sama spremljala temo o bokserjih je prišlo tudi že do žaljenja med dvema dotičnima članoma, če se prav spomnim...in pa metanja enemu in drugemu polena pod noge...res spodbudno. In to je tukaj v teh 900 straneh, točno datuma si nisem zapomnilaj e pa menda še vedno nekje notri, če ni bilo izbrisano. Meni se tisto pač ni zdelo...nevem, mogoče je bilo komu všeč...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.339


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #292 : ponedeljek, 31.12.2007 : 01:27:39 »

tadeja_n, o tem pisem in to se je dogajalo marca 2006.

Si zapomnis samo tisto, kar je najslabse? Se ne spomnis nicesar med poletjem 2005 (okrog 350. strani), ko si prisla sem in marcem 2006, kar bi se ti zdelo pozitivno, poucno, pomembno ... in bi morda koga zanimalo?

No, da potolazim druge, "kreganje", ki ga omenja tadeja_n se v tej temi dogaja na cca 30 straneh okrog strani 800 in nic vec, da ne bo kdo mislil, da je 900 strani sranja in le tu in tam kaksen normalen post, kot bi se lahko razbralo iz pisanja tadeje_n.
Je pa dejstvo, da tudi iz takih "kreganj" lahko nekdo potegne kaksno informacijo.
Logiran

rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #293 : ponedeljek, 31.12.2007 : 11:45:11 »

Saj forum je zato, da se izmenjajo mnenja.
Vsak lahko izrazi svoje mnenje, ni pa nujno,da se ostali strinjajo z njim.
Ima pa vsak tudi pravico se postaviti na stran ki se mu zdi prava.
Se je pa tukaj vsaka stvar dobro predebatirala in se še. Smiley
Logiran
bodesce
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #294 : ponedeljek, 31.12.2007 : 13:53:44 »

Hoj! Dogica123 moj bači ima 6 let in trenutno spančka na fotelju pa sonček ga greje in uživa   Smiley.
drugače pa moram povedati - kot vidite vsi - sem čisto nova na tem forumu in sem začela brati čisto na začetku, sedaj sem tam pri temi kupiranja ošes ali ne.. Pa se mi zdi fino, da je toliko različnih mnenj in zdi se mi, da lahko veliko novega izveš. Lepo praznovanje vsem skupej! Pa veliko sreče in veselja nam pa našim štirinožnim klovnom!!!! Cheesy
Upam, da imate tudi kakšna srečanja, se jih bom z veseljem udeležila, moj "bojevnik" bo pa doma ostal, ker se ponavadi z vsemi ostalimi kužki skrega.. Smiley
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #295 : ponedeljek, 31.12.2007 : 14:27:02 »

Citat
sem začela brati čisto na začetku, sedaj sem tam pri temi kupiranja ošes ali ne..

Te čaka pa še veliko branja.  Grin
Logiran
bodesce
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #296 : ponedeljek, 31.12.2007 : 16:15:36 »

ja, me zares čaka še veliko branja. Ampak vidim pa, da sem zares ena od mnogih, ki je pač kupila bokserčka iz nepregledanega legla. kako pomembno je, da čimveč ljudi, ki želi kupiti boksija (verjetno je pa tudi pri drugih pasmah tako ane?), izve, da naj jih nikar ne kupujejo tako kot jaz - brez rodovnika, iz sal. oglasnika...!!!!
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #297 : ponedeljek, 31.12.2007 : 16:35:42 »

Ja jaz nisem takoj od začetka spremljala temo o bokserjih in sem očitno ravno v tistem času oz nekje okrog tistega prišla not...pa nisem rekla, da je samo kreganja hotela sem povedat, da se je meni zdelo veliko, nevem mogoče zato, ker na drugih forumih tega nisem navajena. Pač moje mnenje, saj nisem rekla da si je treba komu ustvariti pogleda na to temo na podlagi enega mnenja..kot smo že ugotovili, forum je za izmenjavo mnenj, torej lahko tudi jaz podam svojega kako vidim to.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #298 : ponedeljek, 31.12.2007 : 16:40:39 »

Citat
ker na drugih forumih tega nisem navajena

 Grin Grin
Očitno nisi spremljala teme o NB. Na enem forumu je tema o njih zaradi tega že čisto zamrla...  Grin
Logiran
dogica3112
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #299 : ponedeljek, 31.12.2007 : 16:49:44 »

Hoj! Dogica123 moj bači ima 6 let in trenutno spančka na fotelju pa sonček ga greje in uživa   Smiley.
drugače pa moram povedati - kot vidite vsi - sem čisto nova na tem forumu in sem začela brati čisto na začetku, sedaj sem tam pri temi kupiranja ošes ali ne.. Pa se mi zdi fino, da je toliko različnih mnenj in zdi se mi, da lahko veliko novega izveš. Lepo praznovanje vsem skupej! Pa veliko sreče in veselja nam pa našim štirinožnim klovnom!!!! Cheesy
Upam, da imate tudi kakšna srečanja, se jih bom z veseljem udeležila, moj "bojevnik" bo pa doma ostal, ker se ponavadi z vsemi ostalimi kužki skrega.. Smiley


a ma slučajno roj. dan 1.5.?
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines