mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 00:23:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 177419 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Loni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #1035 : torek, 26.05.2009 : 22:21:00 »

Joj Ursa....bala sem se slabih novic...zdej pa to  Cry Cry

Linika drzi se!  Kiss
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1036 : petek, 29.05.2009 : 11:46:21 »

Res je bogica, sploh po tejle primerjavi fotk od lani ...  Undecided
Držte se, pa naj linčki vsaj driska preneha.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1037 : petek, 29.05.2009 : 13:45:15 »

Uf! Uf! meni se je končno po mesecih branja, uspelo prebiti čez ves arhiv. Zanimivo in tudi poučno.  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1038 : petek, 29.05.2009 : 21:40:56 »

Aaaaa, lorry, super, da ti je uspelo Grin
Gledam vcasih, kaj kdo pocne in ti si bila pogosto na bokseraskem arhivu, pa sem gruntala, ali bos vztrajala ali ne Wink Smiley
Cestitke, pa upam, da si dobila malo slike, kdo je kdo (bil in je se vedno Tongue Grin) na bokseraski sceni.
Logiran

lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1039 : petek, 29.05.2009 : 23:00:10 »

Hehe!  Cheesy
Seveda, zdaj mi je jasno kdo je kdo in kaj je kdo.  Grin
Logiran
lucy234
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #1040 : ponedeljek, 01.06.2009 : 10:36:32 »

pozdrav

najbrž se vam bo zdelo moje vprašanje smešno, pa vendar,..
ali je kje napisano, določeno,..koliko beline naj bi imel bokser po glavici, prsih,...se pravi kako naj bi bil obarvan,..hvala za odgovore
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1041 : ponedeljek, 01.06.2009 : 11:01:53 »

Beline ne smejo presegati 1/3 telesa.
Logiran
lucy234
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #1042 : ponedeljek, 01.06.2009 : 13:38:37 »

lorry hvala ti:)  Roll Eyes Roll Eyes

samo to me je zanimalo,..
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1043 : torek, 02.06.2009 : 14:49:18 »

Linča - kako se držite, gre frajli kaj na bolje ?  Undecided
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1044 : četrtek, 04.06.2009 : 22:18:26 »

Lincka se je zredila za cca pol kile, kar je super ... predvsem je super to, da ni se shujsala.
Zdej smo na briketih za alergije, driska je pa katastrofalna - ves cas sama voda in to tudi po 5x in vec na dan - ponoci greva obvezno 1x do 2x ven.

Mi je pa Aika par dni nazaj jokala ob vstajanju (sprednji del), ampak se je stanje uredilo ... upam, da nas ne bo se tam doletelo, ker imamo res hudo nesreco z zdravjem ze od prejnjega leta. Gal je zdej zdrav (trkam), tako da mogoce pa le gre na bolje!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1045 : četrtek, 04.06.2009 : 22:33:33 »

Srčno upam, da se situacija popravi na čim boljše!
Res lepo, da se je zredila, driskica bo poa tudi minila. Si mogoče poizkusila s kakšnim ruskim čajem,.. ?
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1046 : petek, 05.06.2009 : 22:07:59 »

Kakor jaz Uršo poznam, menim da je že vse sorte poskusila ...  Undecided ker če se prav spomnim ste imeli pred leti že z Dono? probleme  z driskami ....  Sad
Moja frajla je imela ravno pred dvema dnevoma ful hudo drisko ( nikdar še tko ) , ne vem od česa... je bilo pa katastrofa. Smo tudi ponoči šli 3krat ven, to ji je dobesedno špricalo z riti, sama voda. Najbolj pa me je zmotila kri na koncu ....
No ... vsaj pila JE ful, tko da smo najprej poskušali po domače pozdravit. In je ratalo.  Cheesy
Jaz sem ji dala linex kapsule in pa medicinsko oglje, pa cel dan ji nisem dala nič jesti. Zvečer pa je bila revca tako lačna in shirana da se mi je res smilila, ker je prav fehtala hrano. In sem ji dala kuhan riž z laneno sluz ( lan oz. sluz iz lanenih semen nasploh ful pomaga pri črevesnih težavah ), pa pusto kuhano belo meso.
Drug dan je blo že čist ok, čeprav še vseeno mal pazim pri hrani, sploh kakih priboljškov še ne dajem .

Ja, jaz tudi močno upam, da se stanje pri vas doma normalizira. A je pa drugače normalno, ima apetit ... kaj pa za klopne bolezni si testirala ? Oz . kaj sploh pravijo da je to vse skup ?
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1047 : petek, 05.06.2009 : 23:08:10 »

Se mi zdi, da je vsakic, ko kaj novega sprobam slabse. Pa tud ne smem ji vsega po vrsti dajat, tako da vedno najprej Matka poklicem, pa vprasam. Ga ze dober teden nisem dobila na tel.
Linex je dobivala ze 100x, pa ni nic pomagalo. Borovnicev caj ni pomagal. Dajem ji tudi encime Kreon, ki so sicer za ljudi z drisko, da ne dehidriras, pa ni videt, da bi bilo kaj bolje. Vsake toliko dobiva tudi Efloran tablete. Pa polno stvari sem ze probala. Zdej je na Hipoallergenic od RC-ja, pa jih je kr jedla, ampak ona ne bi skoz teh briketov jedla. Jaz bi ji najrajsi dala riz pa meso, ampak bom pocakala da gremo se enkrat na pregled k Matku, pa na UZ, pa da vidimo rezultate. Odkrito povedano, se je sploh ne upam okol trebuha kej pretipat! Sad Tko da tiste bule, ki jih je imela so se vedno in niso nic zrasle, kar je po eni strani ok, nisem pa prepricana, ce se ji ni bezgavka na vratu povecala (sem jo prejle zatipala). Meni se zdi grozna, pa grozno mi je to, da je sama ne upam nic pregledat in pretipat. Grozno.
Driska je se vedno huda, ceprav je danes popoldne naredila kar kupcek in sem bila ful vesela, ravnokar pa spet sama voda ... pa se polno zraka gre iz nje, ko gre kakat. Da ne govorim o tem, kako smrdi po kislini - se ko se vracamo s sprehoda in ceprav kaka dales stran od ceste, vse smrdi. Sad
Oglja ji ne smem dajat. Ruskega caja ji pa res se nisem dala. Kaj vec bom sprobala po UZ-ju - nimam ravno dobrega obcutka. sram
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1048 : petek, 05.06.2009 : 23:26:56 »

linch, vprasaj Matka za karoten, ali ga Lina lahko uziva. Uravnava crevesno floro. Nimam pojma, kaj vse je zdaj na trziscu, pred leti sem ga za Luno dobivala iz Nemcije, vem pa, da je zdaj ze tudi pri nas. Jaz sem take male briketke namakala cez noc v deviskem olivnem olju Wink in vodi, je pa pomagalo stabilizirat prebavo. Vendar je bila pri nas zadeva precej drugacna in Luna je bila takrat se zelo mlada.

Se vedno drzimo pesti za Lincko, da bo le spet bolje. Kiss
Logiran

Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #1049 : torek, 09.06.2009 : 00:01:00 »

Sem šele zdaj po dolgem času malo prebirala tale forum in sem se kar zgrozila. Urša zelo mi je žal. Ravno sem se spomnila Line, ko sva se lani srečale pri Matkotu. Boga reva. Jaz držim pesti da se stanje ustavi in da bi še nekaj časa bila z vami.
Logiran
Strani: 1 ... 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines