mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 00:18:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 162730 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #390 : četrtek, 22.10.2009 : 11:22:37 »

Javljam samo, da sva z Pepko nazaj od veta. Tisti šivi niso bili najbolj podobni Mickinim (koža okoli je bila rahlo, ne vem, zardela ), pa tudi včeraj zvečer jo je zelo bolelo...No, dobila je  2 šponti, pa mazilo. Upam, da bo  sedaj v redu.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #391 : četrtek, 22.10.2009 : 11:29:48 »

Javljam samo, da sva z Pepko nazaj od veta. Tisti šivi niso bili najbolj podobni Mickinim (koža okoli je bila rahlo, ne vem, zardela ), pa tudi včeraj zvečer jo je zelo bolelo...No, dobila je  2 šponti, pa mazilo. Upam, da bo  sedaj v redu.

Oj, Bourbonka, poklici me, enkrat sem imela podoben primer.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #392 : četrtek, 22.10.2009 : 12:01:16 »

Upam, da bo zdaj vse v redu s Pepko! A je tista rdečina pomenila, da se je rahlo vnelo? Revica, saj zato jo je pa bolelo  Sad

Ker tisto rahlo roza, kar vidiš na sliki Mickinega zašitega trebuščka je v bistvu nastalo, ko si je dol cukala flajšter in tako močno vlekla in lizala, da je koža tam rahlo nadražena in rdečkasta. Sama ranica pa na srečo ni nič rdeča - očitno je zašito mesto niti ne srbi niti ne boli.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #393 : petek, 23.10.2009 : 08:03:47 »

Torej, s Pepko greva sedaj dopoldne še po eno šponto. Včeraj popoldne je bila spet živahna in celo malce igriva. Če se je dala v pozo, ko si liže trebuh, sem jo kregala. Spala je pa na sredi in ob vsakem njenem premiku sem se zbudila in pazila...Je bolje, ja.
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #394 : četrtek, 29.10.2009 : 02:49:11 »

Kako je s Pepelko, Bourbonka? Upam, da je ok.

Za Micko sem pa slišala, da je ok  Smiley mF, naši mačurkoti te pozdravljajo in pravijo, da naslednjič bi blo pa lepo, da prineseš kaj s sabo, če že prideš na obisk - hehe, sej se hecam, da ne bi, majo itak polne riti vsega  Grin Pa moj dvonožnik se ti opravičuje za asocialnost. Sem mu rekla, da mu je itak lahko žal, da ni spoznal take fajn osebe  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #395 : četrtek, 29.10.2009 : 02:58:53 »

 Cheesy hehe, ne se sekirat zaradi tvojga Čohalnika, meni je blo itak važno, da me Maca in Roško prevohata  Cheesy In ... to mi je uspelo, juhu!!!
Ti se lahko hecaš z darilcem ob obisku, ma jaz (sem tudi ena mona pozabljiva) sem ti imela resen namen dati eno od unih platnenih vrečk za v trgovimo, da boš imela lepo vrečko z mucko za hodit konzervice in mačje bombončke kupovat - jah, in pole je vse skupaj ostalo v avtu  Sad , ki sam od sebe pač ni prišel za nama do tvojga bloka. Ben, jo bom prišparala za naslednje srečanje (pa povej tvojima ljubčkoma, da se jima bom že še odkupla za napako  Wink )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #396 : četrtek, 29.10.2009 : 09:35:04 »

Hja, Pepelka si je naredila celo reč na trebuščku in ima tako zdaj ovratnik in amen. Me sploh ne ganejo njeni zdaj jezni zdaj mili pogledi...Bi pa potrebovala prav bolniško, res. Dobro, da bo zdaj vikend. Ali mogoče katera ve, kako ali s čim bi še pritrdila gazo, razen s tistim leplj.trakom, ki  takoj zleze stran. Ima katera izkušnje s previjanjem, ali čim takim. Namreč rana je "mokra", jo dezinficiram in mažem in se mi ne zdi prav, da se vleže ravno kje, kjer je možno kakšna umazanija... (nisem toliko pogumna, da bi ubogala Nikine nasvete v zvezi s peroksidom...). Skratka, celi se počasi.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #397 : četrtek, 29.10.2009 : 09:55:29 »

Sicer ne vem kje in kako, ampak dobi se fuuuul razredčen peroksid za čiščenje ran, uporabljajo ga za ljudi pri prevezavi ran v ambulantah. Rano in povoje namočijo z njim, da razžre strjeno kri in rana se očisti te packarije, pa še vsakič znova ni treba odtrgati hraste in osvežiti rane. Pozanimaj se, mogoče pri vetu. Ne vem pa kakšen nasvet si dobila, tako da ne morem komentirat samega nasveta.
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #398 : četrtek, 29.10.2009 : 10:39:06 »

Vet je rekel, da se dobro celi in mi dal kremico za hitrejše celjenje ran, ne vem, katero, ker je kar v šprici. Ker mi zmanjkuje, ali jbi bil Betadine dober ?
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #399 : četrtek, 29.10.2009 : 14:16:46 »

A, Bourbonka, upam, da bo kmalu boljše s Pepelko. Jaz žal (oziroma na srečo) nimam izkušenj z ranami. Samo po moje peroksid niti ne bi bil napačna ideja. Mislim, da se je una muca pri Veroniki kar hitro poštimala.
Kaj pa če bi muci dala gor tisto mrežico, ki se v bistvu obleče? Daš tako da jo ima okrog trupa in luknje za tačke. Samo zna bit, da si jo bo slekla dol  Huh Jaz sem naši Maci naredila tako provizorično kar iz najlonke, ma ni blo pol minute, ko jo je že dala dol. Mogoče pa ni bla dobro narejena.

mamaF, tisto nakupovalno vrečko bom pa jaz kar lepo kupila. So mi ble res všeč in sem mislila, da bi jo že včeraj kupila, ma bom počakala na prvo stojnico, sej bo hmali 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #400 : sreda, 04.11.2009 : 00:27:06 »

Draga mlada sindikalista, sta vidva vedela, da ima tudi mamaF svojo lastno blagovno znamko? Danes sem kupila skledico, in na spodnji strani me je čakalo presenečenje  Shocked

A vidva imata sploh kakšno korist od tega kapitalizma, reveža uboga?  sram


[attachment deleted by admin]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #401 : sreda, 04.11.2009 : 00:59:06 »

 Angry Angry Korist?
Itak! PRAZNO skledo ... pfffff ... In to pri MF iz kosti in mesa! Angry Angry

Eh, Mila ljuba, midva sva se že sprijaznila, da je dizajn samo za okras, pa lastna blagovna znamka gor al pa dol. Glej, da vsaj tvoja dizajnerska MF šalca ne bo ostala prazna ... Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #402 : sreda, 04.11.2009 : 01:00:42 »

PS. Pa veš ti, PreCednica, kaj MF še proizvaja pod to svojo slavno blagovno znamko? Marmelade  bruham bljak!
Tolk o dobrobitih kapitalizma ...  Undecided
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #403 : sreda, 04.11.2009 : 08:00:52 »

Moja šefica pa proizvaja torte.
Zadnjič je pekla torto Hello Kitty. Sej vsi vemo, da je to ena coolska mačka in sem si mislila, da bo torta ful užitna in narejena iz mačkiprijaznega (beri slastnega) materiala.

Neeeeee, ona naredi čokoladno torto za dvonožce.  Plačilo za mojo pomoč, inšpektoriranje in nadzorovanje pa KR NČ, tut enega majcenega mačjega bonbone ne.  Angry

Ajša   
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #404 : sreda, 04.11.2009 : 08:32:53 »

Ajša, a ti tudi krožnika od Hello Kitty torte ni dala za polizat Shocked?
Kriminal bruham Angry!

Sindikalni podmladek, glede na to, da ima vajina mamaF svojo blagovno znamko porcelana Tongue in da dela marmelade - da vama ne bi slučajno marmelade v dizajnersko posodo nafilala, namesto piščančka in konzervic Evil
Se vama lahk zgodi, da bo zdaj cel mesec samo marmelada v posodicah Shocked
Ker, nikol ne veš, kaj tele naše zmešane Šefle v glavo useka Cool

Hint hint, dejte bit fuuul prrrrrrrrrrrrrriiiiiiiidni, da ne bo kakšnih norih idej fasala Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines