mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 22:09:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 158423 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #615 : sreda, 17.03.2010 : 10:58:38 »

......Za muvistar pa samo tole: kam se lahko postavimo v vrsto za avtogram?!? Azn
.....

vsekakor ZA mene, kvečjemu OB mene  Tongue Grin Roll Eyes
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #616 : sreda, 17.03.2010 : 16:43:10 »

A jaaaaaaaaa, Ficko!!! Zdej ti je pa malo preveč v glavo stoplo. A zdej k si muvistar si pa kar graščino omisliš, a  Roll Eyes Ojej, če moj Roško to vidi, se spremeni iz oranžnega na zeleno.

Ma ja, veš kaj, po drugi strani si jo pa itak zaslužiš. Ker tako intimno opravilo pred kamerami opravljat pa lih ni enostavno, ane  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #617 : sreda, 17.03.2010 : 18:03:52 »

Ficko in Micka - jutri pride še nekaj iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii za v komplet k temule mačjemu raju. Tko da - hitro zobke umit pa spančkat, da prej pride poštar! Wink
Draga Oaza88, danes je poštar prinesel paketek. Krasen paketek z (navidez Evil) krasno vsebino. Štriker je tako lep, da bi ga jaz kar namesto ogrlice nosila, vzorec blaga na brckotu pa tak, da bi ga kar za šal uporabla ... če ne bi bilo ene manjše napake vmes ...
Ko sem polivinil odstranila, je moj neustrašni borec prelepga brckota naskočil, kot da bi šlo za ...khmmm ... nooo, za lubico  Grin , ampak jaz, uboga jaz sem pa kar vznak zletela. Mamamia kako ta reč smrdiiiiiiiiiii bruham Ti povem po pavici, da mi niti na misel ni prišlo, da bi s fotoaparatom zraven vztrajala ker ... bljak in fuj in fej se res ni dalo. In sem kar na hitro vrata zaprla in šla na vrt mal sape zajet.
Ljuba moja Oaza, ne vem, kako se ti naj opravičim, ker sem te "prisilila", da si se včaraj morala zaradi mojih kapricov drogirat s tole žbljak drogo. Kiss Kiss Kiss Ve Gorenjke ste res trpežne, kapo dol Wink Ker tale baldrijan je pa nekaj najbolj udarnega na svetu, priznam.
No, in kaj je blo potem. Jaz seveda pozabim na Fickota in smrdota zaprta v otroški sobi in lepo kuham kosilo. Pa pride domov iz šole najprej sin, zabriše torbo v kot, pogleda v lonce in zašiba proti svoji sobi.
In takoj naslednjo sekundo nazaj k meni s tako faco Shocked bruham in vprašanjem:"Ma mama, kej tle v sobi tako smrdi po tatkotovih umazanih nogah?"  Grin Evil
Prišežem, da je blo res tako!  Grin
In jaz - glb - zajamem sapo in grem hitro iskat "umazane noge". (Mrcina medtem povsem mirno spi v hiški na praskalniku) Jaooo, še dobro, da je blo okno na oberliht odprto, ker je smrdič-brcko že prav pošteno razširil svoj "blagodejni vpliv" po celi sobi.
Sem ga hitro zapakirala nazaj v plastiko pa na hodnik.
In potem se iz šole privleče hči. V kuhinji lepo diši po pečenem krompirju, pa po frišnem kruhu, ko pa ona odpre vrata sobe zavpije "Ma dobro mama, kej se je v tej sobi zgodilo, da takuuuu smrdi bruham ?"
....
Epilog: edini, ki verjetno čudnega vonja ne bi niti opazil, je moj mož Evil Grin. Ker pa ga zadnje cajte skoraj ni doma, sem morala sama s sabo sklenit dogovor, da bomo fotosešn naredili enkrat z zaščitno masko na nosu Grin in to takrat, ko bo mularija v šoli, vreme pa lepo in sončno, da se bo dalo potem sobo fajn zluftat. In moj najljubši Borec bo svojo smrdljivo "ljubico" dobil v uporabo samo takrat, ko bo reeeees priden!
BTW: Micki se pozna njena damska drža. Ob soočenju z novim "objektom poželenja" je samo dvignila desno obrv in se prezirljivo obrnila proč. Ne bev ne mev ni rekla, damica Grin Ona je takoj posvojila štrikerčka, ki po novem visi na njunem gradu pred "njeno" hišico Smiley

V glavnem, dragocenega brckota po mojem  mačka ne bosta prav hitro uničila ... ker ga bo "aklih" mamaF "ljubosumno" zaklepala v najglobji predal omare s čevlji Evil Grin in bo prišel na plan za res posebne priložnosti - recimo odganjanje sitnih obistov al pa inkasantov  Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #618 : sreda, 17.03.2010 : 19:08:45 »

... in jaz tole berem, berem, in ko sem prišla do tatkotovih nog, sem se že tako vživela, da je še meni smrdelo  Shocked Pa rečem sama sebi, vajmalora si ena uživčnena avša, kaj se ti dozdeva... in berem naprej... in uno neki smrdi še naprej  Shocked Shocked Pa se nekako predramim iz bralnega zanosa - in najdem poleg sebe na kavču mojega ljubega oranžkota, osredotočenega na ritno higieno, da bi mu pa jezik bolj učinkovito pucal se je usedel kar na miško.

Baldrijanovo  Evil

Tele beštije pa točno vedo, kaj počnemo, kr en mal strašljivo je vse tole skupaj  Huh
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #619 : sreda, 17.03.2010 : 23:12:38 »

Mamaaaaaa F, a tole boš dala med čevlje Shocked? In potem bodo tile blagosmrdeči šuhi na tvojih nogah širili v javnosti omamen vonj?
In folk bo rekel, lej jo tolk je aklih, ampak nog si pa ne umiva, packa Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #620 : četrtek, 18.03.2010 : 00:52:58 »

Kocka, sem že dala proč od čevljev (pa sej nisem dala med svoje, noooo, tolk blond pa tud nisem Smiley)) - sem oranžna Grin
SEm še v eno dodatno vrečko fajn zavila, pa ruknla gor na uno omaro, ki jo ima Micka za "slovensko posteljo". In veš, kaj se je zgodilo  Cheesy HA! Micka je šla čist samoiniciativno v praskalnik spat - juhu! - Mrči (Ficko), ki pa obožuje smradota pa tud ni nič poštekal, kam sem ga skrila (ker on ni glih hud oboževalc od omare) in se je tudi v tadrugo hiško na praskalniku spravil spat  Grin
Evo, pa sta zaštekala, da tale naš grad ni samo zato, da ga mamaF občuduje in boža (ker je pa res tako fajn mehek za božat Wink  ), ampak je zato da bodo njune dlake vsaj v večini (hmmmm ... pobožna želja  Huh ) tam gor parkirane, ne pa po vseh črnih cunjah od mameF in tamladeFmiss  Tongue

Verjetno si že uganila med čigave čevlje sem ga taprvo dala  Evil Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #621 : četrtek, 18.03.2010 : 08:09:15 »

 Grin Grin Grin  

draga mamaF (in ostale bralke) - zdaj sta vam zagotovo več kot jasni 2 zadevi:
1. zakaj baldrijanovih smrdkotov   brckotov ni moč dobiti na naših stojnicah (in tako bo, verjemite mi, ostalo tudi v prihodnje)
Azn Azn Azn in
2. da so hudooooo kvalitetni in prav nič po gorenjsko nafilani


 Grin Grin Grin  

joj uboga mamaF in ostali dvonožci....ampak ej, sama si tko hotla!  Tongue
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #622 : četrtek, 18.03.2010 : 16:01:31 »

Hm, jaz bi pa danes (spet  Roll Eyes ) mal' pomoči rabila...

Pa zelo lepo naprošam vele-spoštovano damo Micko, da mi mal' pri teli mamaF pomaga....  Roll Eyes

Draga Micka, daj prosim mal' polobiraj pri tejle tvoji spoštovani "mami", da mi/nam dovoli delno uporabo imena "črna mačka za srečo"...  Kiss

Se mi je porodila ena ideja (ki je seveda popoln plagiat   pevka) in sicer:
"Črn štriker za srečo .. ... ... v vsak dom"!  Evil
LIMITED EDITION (spešl prajz - koz yu ar maj frend!)  Cool

Micka lepa, če mamoF naštimaš, da reče - mah, dobr no, naj jim bo... 
potem VEŠ kam gre prvi SPEŠL štriker, ane?!?  Kiss

(da bo 'mela mamaF saj nekaj črnega doma!)  vegi
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #623 : četrtek, 18.03.2010 : 16:25:01 »

@Alexx
Micka pravi JAAAAAAAAAAAAAAAAA, mamaF pa nekej šmrka in se čoha po očeh in pravi: JAJAJA  Kiss Kiss Kiss Kiss

mamaF bi najraj rekla:dovolim, če mi v zameno eno črno mačko/mačka zrihtaš. Pa ne sme Sad ... ker družinski svet ne izglasuje tega predloga (zaenkrat)) Zaradi Oazine tempirane bombe ji bodo kmalu še mačje pripomočke prepovedal domov vlečt, ne samo mačk  Tongue  Shocked
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #624 : četrtek, 18.03.2010 : 16:31:20 »

Ijej, mamaF, pa da ne znaš bolj praktično pristopit problemu? A te baldrijan ni ničemer naučil?? Baldrijan, ki ga čutijo vsi, razen nekaterih? In kaj če - recimo če - se pri vas naenkrat pojavi črna mačka, ki jo vidijo le drugi? Pa ti pridejo rečt, kaj pa tale črna beštja tu dela, ti pa Črna?? N-Č ne vem? Ma kjera črna, a ste šturlasti vsi skupi, jaz nobene črne ne vidim  Cool In če vztrajaš, bodo prej ali slej a) začeli verjet, da imajo privide in b) na njih se navadili. Kot se navadiš recimo živet z kajpavem daltonizmom ali pa veliko ritjo. Pač, tko je, tkole mamo, pa gremo naprej. Sam prepričljiva moraš bit. Ti bo Mila mal pokazala, kako se temu streže, ona ima doktorat iz sprenevedanja Wink

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #625 : petek, 02.04.2010 : 20:31:25 »

 Angry No, takle mamo. Danes je baje post, kao strogi post ... Ampak, če smo realni, ne vidim razlike med današnjim dnevom in ostalimi - vsaj kar se posta tiče  Huh
Evo, ste videli - pri Mili je post (tudi) na rojstni dan, Muri revež čaka, če mu črni Flip kaj pusti (pa mu ne, danes je sam priznal, da je zmazal lososa, ubogi Muri pa ... ahhh), Ajša itak skoz strada, moj Oranđni kolega z Notranjske se (kao - zarad zdravja) posti celo leto, njegov kompanjon z neverjetno neresničnim imenom (ki ga Njegova glede na štrleča rebrca prav sarkastično uporablja) je lačen skozi ... mah, kaj čem naštevat, saj smo sami shiranci tle gor.
Alora, danes sem lahko o lososu, sardelcah, jetrcih in šniclh samo sanjal ... ja, sej vem, poooooooooost  Angry

No, pa je spet privlekla uni lonc s črno brozgo in kaj mislite, da je ratalo kaj lepega  Evil hehehe, samo poglejte tole buhpomagej skropucalo:


niti kotalit se noče presneta reč neužitna


Mah, solit naj se gre Ona in njen Post. Jaz grem pa spat, dost mam tega dneva  Tongue


Od stradanja totalno švoh Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #626 : petek, 02.04.2010 : 23:59:20 »

Aaaaaaa, kaj vse zamujam! Če sem mislila, da bom do konca življenja do gat in še preko zatreskana v Bruca Willisa, sem si danes premislila in ljubim novo zvezdo   Kiss

In kot se zvezdam pritiče, ni graščina nič prevelika in nič preteciozna. Sobarico ima, čistilko tudi. To je to.

Baldrijan pa sicer smrdi, ampak jaz Debelega tako rada gledam, ko izvaja najbolj nežne buce v brckota, poljublja špagico in potem utrujen z lubico v objemu zaspi... Pa razdiši se dovolj, da ga čez kak dan zavohajo samo še mački, ker mu pridejo dovolj blizu. Kar pogumno MamaF  Cool


Srčki ljubčki kraški moji, en kaloričen vikend želim  Smiley
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #627 : sobota, 03.04.2010 : 09:14:11 »

Ficko Ficko, ti si moja skrivna ljubeznca  Kiss, samo ne nobenmu povedat, ker mam doma cel kup ljubosumčkov in predvsem ljubosumčic... Wink
Onale reč, ki se noče kotalit (in se samo baha v svojem varnem gnezdu in nam slince cedi in tole  Shocked dela) - ma sem prepričana, da bi se kotalila, če bi jo zbezal iz gnezda...Probat ni greh, pravijo.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #628 : sobota, 03.04.2010 : 09:31:52 »

Ficko, le glej, da te po nesreči ne zapakirajo kot pirha, ko si pa tko lepo oranžen  Tongue
Včeraj je pri nas trpel najbolj Muri in povrhu vsega, mu je šef vrata pred nosom zaprl, ko je stregel Flipu kosilo  Evil 
Naj bo skledica polna dobrot ta vikend, da si malo opomoreš od postnega petka  Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #629 : nedelja, 04.04.2010 : 16:51:36 »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!  trmoglavka
JAJCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!  jezen butnglavc trmoglavka butnglavc Angry  Lips Sealed jezen butnglavc butnglavc


Wink
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines