mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 01:17:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 158114 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #465 : ponedeljek, 21.12.2009 : 13:35:46 »

Draga moja M.!
Pri naši hiši bom jaz naredu red in Naših ne bo nikamor spustu. Nikamor (zanalašč, ker tud Oni men ne pustijo nč kaj okol pohajat, že če grem tista dva metra od vrat je cela panika, pol moram pa ptiče skoz dvojno šipo gledat).
Torej: NČ ne bodo hodil okol, ti jaz povem, si bomo vsi skup kar lepo na toplem riti grel  Cheesy

In če Tvoja pride na obisk, se bom pa nevidnega naredu in bom izza čoška opazoval, če se bo kej slinla al pa kokodajsasto obnašala z Mojo (mF to obvlada u nulo), mogoče bom še kak filmček posnel in potem ti bom poročal, se bova mal na Njun račun režala  Grin Grin Grin
Moja je namreč znana po tem, da ljudem ne da NČ za jest in jih sam s Teranom naliva, pol so pa take burke, da dol padeš  Evil Boš vidla, se ti splača en dan žrtvovat pa Njo na Izlet pustit  Evil Grin

Hočem rečt, to bi tudi nama z Micko koristilo, ker Ona da kaj boljšega na najine  krožnike, kadar so Obiski  Evil da zgleda bolj radodarna in prijazna Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #466 : sreda, 23.12.2009 : 00:25:35 »

Okidoki, potem ste zmenjeni Wink

Med tem si vidva pijonirčka oglejta TOLELE in povejta Vaši, naj vama pod nujno!! zrihta en tak, rečimo temu, poligon, čeprav je vogalov bolj malo  Wink

Lahko noč, M.  Cool

P.S. Ondsekndtoot, mogoče se ne bi bilo treba s temlele športom glih preveč ukvarjat, seveda če si ne želita imet požvečeno zavihanih ušes  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #467 : petek, 25.12.2009 : 03:08:38 »

  Shocked pri nas doma je pa letos "novoletna jelka" precej nedostopna   Tongue



 Evil Grin ... mamaF se pa sladko smeji  Grin

Dragim bralkam, občudovalkam in Sindikalnim sotrpinom želimo lep Božič in srečno novo leto  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #468 : petek, 25.12.2009 : 03:46:34 »

Tudi vsem vam zelim vesele praznicne dni!

Ej, mamaf, ta tvoja jelka je zakon  Cheesy Jaz sem ze razmisljala, ce bi po internetu narocila t.i. upside-down x-mas tree (tisti, ki ga obesis s stropa dol), pa so mi doma rekli, da sem zmesana  Angry

No, problem smo resili tako, da je jelka v veži, girlanda pa krasi naso stojnico Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #469 : petek, 25.12.2009 : 09:15:08 »

Oj mladinca,

vidva imata še srečo - pri nas jelke sploh ni!!  Angry Angry Je neko šavje, ki ni okusno (celo TR se pači, ko ga žveči  Roll Eyes ), pol ene bunkice, ki se ne razbijejo, ko padejo na tla  Angry Angry in na konc še en kao venček  Roll Eyes od stiroporja in lepila  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

No, kot nagrado za ta aranžerski podn je mogla Moja ustat danes zjutraj pred sedmo, služba je al ni, sem jo zbrcala ven iz brloga - ma kaj se to pravi  Evil

TR sporoča, da uno k visi iz stropa ni nek hud problem in, da bi on na vajinem  mestu poskrbel, da na konc balade še kos ometa manjka, za lepši videz  Evil

Lp, jagenjček v jaslih M. in pujs na gnoju TR
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #470 : petek, 25.12.2009 : 15:32:19 »

Ojla, pjatli! Zdejle je mal miru v hiši, pa sem se še jaz končno dogrebla do kompjutorja Wink No, da vem povem, kaj je novga:
Mi imamo v bistvu dve "jelki" oz. šavja. Taprva je od Fickota, ampak njemu se ne da niti tolk stegnit, da bi zadevo pokusil. Moja je pa na mal bolj dostopnem mestu  Grin
Je treba na hladilniK splezat, pa smo tam  Cheesy

Ampak ... tudi tle so okraski bolj revni - totalno brez vonja in okusa  Angry ... in to kljub temu, da so na radiu cel dan obljubljali nek "duh po praznikih"  Tongue

Bljak!

Še dobro, da sem bla tolk pridna, da so se vsaj dobre vile in škrati in Božiček name spomnli in so mi en fajn zrezek prnesli, pa smrdljive ribice tudi  Cheesy

Upam, da vsi moji prjatli uživate v današnjem prazničnem dnevu, s polnimi želodčki, pa na mehkih kavčih, pa na toplem, pa da pasjih kolegov Njihovi ne matrajo preveč s sprehodi po blatu.
In upam, da bojo tile prazniki tud tistim našim kolegom, ki se zdejle premraženi stiskajo pod nadstreški, pa pod avti, pa nimajo kej jest in nimajo nobene prijazne roke za počohat  Cry ... prinesli DOM.
Res, srčno upam, da bi se vsem v naslednjem letu nasmehnila taka sreča, kot jo mam jaz, ki sem bla še pred petimi meseci brez doma, zdej sem pa Princeska. In sem dobila brata in mamoF in še dodatne tri pare čohalnih rok! To je pa taboljše darilo za vse nazaj in za naprej  Kiss Cheesy

Vsem tistim fajn puncam in fantom, ki ste tako prijazni, da moje mačje in pasje kolege z mraza in keten rešujete in jih pocajtate in jim najdete nov dom, vsem vam pa  Kiss Kiss Kiss ... in dosti zdravja v novem letu!

vaša najljubša Princeska M.  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #471 : petek, 25.12.2009 : 18:02:44 »

oh princeska M.-tvoje voščilo mi je orosilo učke. Prav res si princeska in tvoji ljudje (no, pa brat) so res najlepše darilo.
 Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #472 : sobota, 26.12.2009 : 02:32:28 »

Drage moje bralke, da se vam ne bo čist zrolalo od cukra in kiča  Tongue, vam pokažem en manjši akcijski filmček (mal je podobno kultnemu božičnemu filmu "Daj hard 1" - to je tist prizor, ko se BrusVilis mlati z Rusi  Evil
 Od domačega božičnega miru je bil namreč že  doooolgcajt za znort  Evil Tongue
http://www.youtube.com/watch?v=fV4PW2818xY
Kot opažate, zvok ni izklopljen, midva sva pač tako pridna in uvidevna in upoštevava vse Uredbe o hrupu in se po deseti zvečer striktno mlativa neslišno  Grin

In še nekaj, tele jaslice so mal čudne, a niso ?


OK, dost akcije za danes  Tongue
vaš borec Ficko Mrcina
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #473 : sobota, 26.12.2009 : 09:49:11 »

Tjah, lubi g. Mrcina, glede na posnete prizore bi se dalo sklepat, da ste Vi špilal Ruse, a ne? Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #474 : nedelja, 27.12.2009 : 18:04:16 »

Aaaa, najprej gleda Fici po zraku, kao - nč ne bo, saj nč ne nameravam, potem pa - AKCIJAAAAA Evil Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #475 : nedelja, 27.12.2009 : 18:16:51 »

Aha Ficko, sem videl, da imaš tudi ti najraje napad iz zraka  Wink  Pa da o tem, da si najraje zgoraj niti ne govorim. Odličnen napadi si tole izpeljal. Odjemalče mačje hrane je nunno treba imati pod sabo, zato da ti vedno dobiš večji delež  Wink

Lp, Muri  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #476 : četrtek, 31.12.2009 : 14:58:27 »

 Cheesy Danes naju je obiskal sam Dedek Mraz  Cheesy
Je prišel dopoldan, ful hudo zgledal v taki fajn temni obleki z rumenimi črtani na hrbtu, na super modernem motorju, s čelado, pa tako veliko rumeno škatlo je imel zadaj. Wauuu, midva sva se kar malo potuhnila, Najina je pa precej pogumno odprla vrata in je ni bilo nč strah, ko je segel v tisto rumeno škatlo po pisma in ... en paketek!  Cheesy
In tisti paketek je bil v glavnem za naju  Wink
mF ga je takoj odprla in izvlekla ven en listek in kmalu nato začela nekej šmrkat in robčke iskat  Huh pa nama ni bilo nč jasno ...
No, in potem je kooooončno zvlekla ven iz paketka Tisto reč za naju. Juhej, so bli notri eni slastni filani briketki, taki, ki jih sicer od najine nikoli ne dobiva (nooo, skoraj nikoi  Tongue ) in še nekaj d'bestičnega  Cheesy




In potem, ko sva se od samega veselja morala mal tudi oddahnit je MF povedala, da ji je nekaj v oko padlo, zato ker je na tistem listku pisalo nekaj zeloooo lepega in spodaj je bla podpisana gospodična T.
In potem sva še midva mal pocmihala, ko nama je prebrala, ker se to pač spodobi in predvsem zato, ker je očitno glih T. tega Dedka Mraza k nama poslala  Cheesy
In, da boste vedli, tale gospodična T. je najbolj prijazna in lepa in krasna punca z lepimi učkami in zmeraj talo lepo diši in jaz vam povem, da sem kar precej zaljubljen vanjo (OK, taprva na listi je itak Mila, to se ve  Grin ), tudi če sem jo do zdej samo dvakrat videl, ampak božat in cartat zna pa tako kot malo katera  Cheesy
In samo zanjo sva še malo pozirala in evo - Tinchka, tole je zate  Kiss Kiss Kiss Kiss





Srečno vsem skupaj!  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #477 : četrtek, 31.12.2009 : 19:03:35 »

SREČNO tudi tebi mama F-zelo radi prebiramo tvoj blog-uživaj še naprej z svojimi prelepimi mačkoni tako kot mi z našima-  PIPIJEM in malo BELO  lp PIPIKUS Z DRUŽINO Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #478 : četrtek, 31.12.2009 : 19:44:32 »

oh vi lubike moje primorske, vse ma vas rada oaza88, cela vesela in šentimentalna...
 Cheesy Wink Smiley Kiss Kiss Cry Smiley Smiley Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #479 : četrtek, 31.12.2009 : 21:33:48 »

No, in potem je kooooončno zvlekla ven iz paketka Tisto reč za naju.
Čak mal  Shocked Shocked Kaj je Tista Reč pri vas??  Shocked Shocked Pa prisegla bi, da je maloprej kliznil pod kavč  Huh

M.
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines