mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 01:21:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 158115 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #435 : sreda, 11.11.2009 : 22:42:53 »

Krasno, samo da ste bolje Smiley. Čohalniku gredo pa že neumnosti po glavi, tako da očitno bo kar šlo Evil
Še dobro, da so pravočasno opazili tosto razpočeno žilo Undecided Lips Sealed
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #436 : četrtek, 12.11.2009 : 01:16:46 »

Oh jej, mamaF, še dobro, da so ga tako hitro poštimali! Naj gre zdej res samo še na boljše, brez vsakih zapletov...

Mačke, jaj  Roll Eyes
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #437 : nedelja, 15.11.2009 : 15:53:49 »

Hitro okrevanje želimo čohalniku in samo še varne km na cestah! Smiley
Logiran

Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #438 : ponedeljek, 16.11.2009 : 15:47:07 »

Ja, res želim hitro okrevanje tudi jaz. Držite se!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #439 : četrtek, 19.11.2009 : 00:18:44 »

 Cheesy Cheesy Cheesy
Borci in Princeske, kosmati, lepi in pametni, danes smo zmagaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
http://www.youtube.com/watch?v=UfAjGp_i2Ho

PS: Naš Čohalnik se javlja iz bolnice in pravi, da je skoraj prosil sestre za pomirjevala zaradi razburljive tekme, jutri pa pride domov, da bomo končno skupaj nazdravili vsem zmagam hkrati  Kiss Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #440 : četrtek, 19.11.2009 : 00:27:49 »

Oj, mamaF, ne me narobe razumet, ampak... a misliš da bi Vaš kaj rabil TOLE??  Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #441 : četrtek, 19.11.2009 : 00:31:57 »

mamaF, itak da mo zmagali, saj si videla, kako smo pri nas navijali?  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #442 : četrtek, 19.11.2009 : 00:46:02 »

@ Cats, si ne morem pomagat, da ne bi padla po tleh  ... glede na nov dizajn našga avta se poraja vprašanje kam bi se tole zadevco lahko pripelo spljoh.
@Vixen, tej kičariji pri vas se pa lahko reče samo ... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjoooooooooooooooooj  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #443 : sreda, 02.12.2009 : 02:39:55 »

 Angry Torej, dragi najini bralci in občudovalke. Danes je en čuden dan in midva sva sklenila, da bova mal pojamrala, ker tole pa tud nikamor več ne pelje  Angry. A se ni najina MF "jako pametno" domislila, da naju po novem kliče "škombrčka moja", "makrelčka pocukrana" in podobne traparije. Halooo ...  Shocked
In veste kaj, je rekla, da so to punce s foruma rekle, da smo takeli mački "Skušice" al pa "lokardice"  Angry Mislm ... In baje je "kapo di banda" ena gospodična po imenu Cats (a ne ga biksat, da tud ona ni slučajno v resnici "Fish"  Tongue), ki baje vse obvlada in kar ona reče, je za Najino čista resnica še več.
Ja, in še več - ne samo tale spoštovana "Cats - Fish", še ena se je prjavla, da ma dost podatkov o teh ribah, tisti je pa LooNee ime (midva bi rekla bolj "Za Luuuuuno"  Tongue ). No, u glavnem ta, tadruga, Lunca, je Najino nekak pretentala, da je šla Najina s fotoaparatom preverjat a midva SVA Makrele al nisva  Angry
Jao, jao Shocked Huh

Zdej pa povejte čist po pravici: A se vam zdi tole slučajno kaj ribam podobno ?
- tule je bla finta dokazat, da majo lokarde pikast trebuh, škombri pa ne, in potem je mene Moja silila, naj ji pokažem trebuh, da ga bo nalimala na forum. Na forum  Angry japajade, glih na forumu si ga neverjetno strastno želim razstavljat, ja, seveda ... komi čakam, da se bojo na vsako mojo trebušno dlako obešali uni zlobni jeziki, ki so zadnjič zelo grdo mojga kolega Orinđa opravljali  Angry
Alora vam bom namesto trebuha kr lepo tazadnjo pod nos pomolil, zdej pa opravljajte če si upate  Tongue Grin

No, pa tole:

A je tole podobno sluzastim ribjim luskam mogoče? A ma slučajno kakšna lokarda na boku takle lep srček, kot ga ma moja Ljubica  Kiss ... No, "Cats-Fish", kaj boš pa na to rekla, a  Grin - pa tole: - a takole ribco bi si kdo upaj "ujet", a?  Grin

No, a ste vidle zdaj, kakšna krivica se nama, najpridnejšima čistokrvnima kosmatima domačima sindikalnima mačkoma dogaja. Skuše ... pfffff  Angry

Pa tisto maltretiranje še ni blo vse, o ne, nikakor ne, sva morala zvečer trpet še silovito bliskanje flešev zarad enih norih kapric od Najine. Naju je še za brezpravno, neplačano delovno silo najela, da sva ji nekaj pomagala meriti, ker bo "kao" spet pridna, pa nekaj šivala  Cool in potem naj bi nekaj pozirala, pa seveda nisva hotla  Grin Grin dokler ni odnehala






... in tako naju je spet do konca zmatrala


In komu se naj zdej pritoživa? PreCednica sigurno vsa zmatrana in sestradana že spi, Muri je ziher spet ven iz kuhinje zaprt, Toby ... ja, mogoče je pri Tobiju kaj šans, odkar jih je tolko, da več ne prežijo na vsak njegov korak  Tongue ... mogoče Bes, ali pa ... Ajša - mogoče bi znala pa ona tole "Cat-Fish" in "ZaLunco" iz gat strest  Grin Tongue - babnce se znajo še najboljš med sabo skregat  [ Afro
Lahko noč!  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #444 : sreda, 02.12.2009 : 07:52:37 »

ej dragi Ficko - najlepša ti hvala za tole jamranje, res!
Povsem sočustvujem s teboj, itak  Smiley - si mi pa tkooooo polepšal res bedno začet dan, da ti bom hvaležna vsaj 24 ur.
In tvoja Micka - ej lepotička, res, srčkasta mačka  Cheesy ... Tazadnja fotka, ko ji ritko greješ, je pa prou za malce pocmizit Cry Smiley, boga mi...
 Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss =pošiljam vama pravljično število lupčkov; samo vama. MamiF jih bom pa napela ob priliki  Angry- da vaju tkole mačtretira, mislm res no....
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #445 : sreda, 02.12.2009 : 07:56:35 »

Ficko, se močno strinjam s tabo, da tole razkazovanje najbolj mehkih trebuščkov nikamor ne pelje.

Moja jih vsakodnevno tudi tipa, če je slučajno kakšen gram več gor in temu seveda sledi kakšen briket manj  Lips Sealed

Une babe na forumu bi bilo treba naučit, da edina stvar, ki naj jih zanima v zvezi z ribami je ta, katera bi bolj sedla v naš želodček.
Več rib, je bolj svetleča dlaka in več možnosti za razkazovanje.
No, ampak ker so dvonožci očitno bolj kratkih palc v glavi, do tega še niso prišli a ne?

Tvoja sotrpinka Ajša

Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #446 : sreda, 02.12.2009 : 08:42:23 »

Ja Ficko, če bi mi kdo povedal ne bi verjela... da si ti iz dneva v dan lepši. In ravno tako tvoja srčica!  Kiss Kiss Kiss od naju s Pashkotom!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #447 : sreda, 02.12.2009 : 10:09:40 »

Dragi kosmati riti, skuše so o-dli-čne, samo da veste - na gradele, pa v pečici, pa tudi iz konzerve niso slabe Wink To, da vama Vaša daje samo tiste smrdečkaste briketke in, da nista spoznala pravih delikates, to pa jaz res nisem kriva  Tongue Pa še lepe so, in skuše in lokarde, prav elegantno prefinjene  Cool

V vsakem primeru je bolje bit skuša kot salpa  Evil čeprav Meli ni prav pozorno poslušal in se bolj na salpe orientiral in smo posledično včeraj trikrat rit pucali  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #448 : sreda, 02.12.2009 : 12:38:32 »

A lej no, lej, kdo se oglaša  Tongue gospodična CatFish 
Posluši ti gospodična, a ti veš, da sem pravkar zvedu, da bo Moja imela še manj časa za čohanje - spet zaradi tebe! Pa ne , da bo ribe čistla al pa pekla za naju ... nope  Angry .... danes se bo baje z enimi deščicami ubadala (lesarstvo, pa to  Tongue ).
Je rekla, da je čist živčna, ker je končno dobila material, da bo lahko slikce naprej delala in da ma totalno tremo preden začne risat veličastni Portret PreCednice in njenga Pribočnika.

Nč ne štekam ... mene pa ves čas fotka, pa riše pa maltretira in vse to ... zastonj (pa nič ni videt, da bi se ji kaj roke tresle, ko se plazi za mano pod mizo in po tleh - celo en zloben nasmešek je videt na njenem obrazu Shocked) Hmmmm - mogoče pa ne bi blo slabo, da ji začnem računat - za vsak portret eno skušo na gradelah bravo

Skratka, dej ti na mojca.senegacnikATgmail.com pošlji svoj naslov, da bo lahko velecenjene portrete poslala v prestolnico (ko jih bo seveda spackala) Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #449 : petek, 04.12.2009 : 02:05:27 »

Posebno opozorilo mameF:
Spoštovane bralke, ki bi kdaj utegnile priti k meni v živo spit eno kafe opozarjam, da za morebitne oranžne dlake v opranih šalcah (ki jih na sliki pač ni videt zaradi objektivnega  razloga)  nisem in ne bom kriva jaz  Cool  Huh  Grin


Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines