mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 06:40:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 162396 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #150 : sreda, 29.04.2009 : 09:18:59 »

Kakšno super poročlilo!  Cheesy  Grin
Upam, da ste se zdaj že VSI spočili, naspali, oddahnili...  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #151 : sreda, 29.04.2009 : 10:26:01 »

mamaF, zdej ti bom pa čist naravnost povedala: ti bom zamerla, če se ne prijaviš na oni natečaj za mačjo zgodbo!  Angry Ma tole, kar tule beremo, je za znort kulsko.  Cheesy
Ups, sej v bistvu Ficko tole piše... Ficko, si prijavljen? Huh

Lepo da, si zdaj pravi desc! MamaF - sej K ni tko huda, aneda ne  Wink - Ficko dobi grickerja z meto, da se še malo zadane Cheesy , vidve s T. (sej vemo, kdo je to, ane - ampak za vsak slučaj preverim - je to ona gospodična, ki bi meeeeeeelaaaaaa mušnisov še pa še, aneda? Wink) no vidve s T. gresta pa v babji šoping, kar je preizkušeno isti učinek kot od grickerja. Tongue Grin

ajoooooj - koš   Kiss Kiss Kiss  vsem skupaj!
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #152 : četrtek, 30.04.2009 : 00:19:17 »

Hehehe, Ficko, vidiš, da se je splačalo  Wink Tudi jaz upam, da ste se zdej že vsi odpočili. Zdej si komplet poštiman in verjetno neki časa ne boš šel k dohtarju, ma če bo pa tvoja MF mogla kej it, ji reči da ni problema za moralno podporo. Magari še njej en povšter naštimamo  Tongue
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #153 : četrtek, 30.04.2009 : 00:36:51 »

Ficko in MamaF, en lep pozdravcek tudi od mene, ceprav se danes nismo srecali Smiley Pa naslednjic, na nasem otvoritvenem zuru za drustvo (ko bo), a ne?
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #154 : četrtek, 30.04.2009 : 00:44:11 »

Ficko, kako si pa ti en lep in pogumen mačkon! Ne morem se te nagledat Cheesy Pa kakšna nobel darila si dobil, moji trije lumpi so ti prav fovš in me zdej grdo gledajo, češ, tule je mašina, tamle je blago, kaj še čakaš?  Angry
Se pa strinjam z Oazo, nujno se moraš javit v tisti rubriki!
Lepo se imejte, Kiss Kiss Kiss od tvojih kosmatih sotrpinov in  Kiss od mene.

Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #155 : četrtek, 30.04.2009 : 07:57:00 »

O, Ficko, si se spočil?

Kakšno super blazinico si dobil, Vivi ti je prav fouš, ker ji je mačja meta zakon.
A ne kolk je fajn, ko dobiš darila?

Jaz sem tut dobila super igračko, ker sem bila v soboto priiiiiiidna pri veterinarju, naslednji četrtek imam pa kontrolo, pa bom še bolj priiiiiiiiiiiiiiiiiiidna.

Ajša
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #156 : četrtek, 30.04.2009 : 08:10:32 »

Tale je pa prav posebej za mojo sindikalno zaupnico M., ker samo ona razume, kako sem se počutil po vseh dolgih urah skrbi za dobro počutje mameF. In me je prav zmatralo Tongue
... in če boš - kot zna vsak pameten negativen mačji mladenič - znal pametno na tem gradit in to kapitalizirat, bodo koščki goveda vsak dan na meniju  Cool Le od časa do časa ji morš dat dober razlog za šoping, saj veš, da človeške ženske to zadane bolj, k gricker z meto   Wink

Živel Prvi Maj, zasluženi praznik zmatranih na svetu
                                          s. p. M.  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #157 : četrtek, 30.04.2009 : 13:34:11 »

 Cheesy Hvala, zaupnice in sočutnice moje drage  Kiss
Ja res, gricker in povšterček sta zakon! In tudi vaša navodila upoštevam in sem mamiF rekel, da mora tisto zgodbo skup sklamfat, samo zdej ne vem al naj se jokam ali smejem, ker namreč brez sape čepi za računalnikom in besno nekej kopira pa lepi pa piše pa briše in šteje tiste besede, pa jih je še zmeraj preveč ... odločno preveč. Pa sem ji rekel, da ni treba nekih rožastih pravljic pisat Wink
Nč, kej, bom kar jaz vzel zadevo v tačke pa napisu tja tisto, kar tule pišem vam, ker če je to natečaj za mačjo zgodbo, pol jo mora pisat maček a ne Cheesy .
OK, zdej pa na delo Grin Živel Prvi Maj, praznik vseh pridnih in delavnih s štirimi zmatranimi tačkami!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #158 : torek, 05.05.2009 : 16:38:23 »

Drage moje, naslov današnjega pisma je: Pastirci - Grivarjevi otroci

Vse moje ljube bralke, ve, vaši starši in tudi vaši otroci hočeš - nočeš poznate zgoraj omenjeno "obvezno domače branje", ki lepo in nazorno opisuje težavno in pomanjkanja polno otroštvo mladih ljudi v davnih časih. In - omenjeno čtivo je dobro poznano tudi nekaterim iz našega mačjeg sindikata. Še predobro!
No ja ... v davnih časih Huh. Če mene vprašate, so ti, lakote polni časi še presneto blizu Undecided
Včasih so šli lačni otroci s skorjico kruha v preluknjanem žepu že zgodaj zjutraj na pašo, dandanes pa ne manjka mačk, ki morajo (moramo!) dan preživeti ob borni peščici suhih briketov >: ( ... potem nas pa še na pašo pošljejo.

Takole:

... in takole:

... in takole:


po želodcu pa še vedno kruli!
Sindikalci mačji vseh dežel, združimo se !  Cheesy

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #159 : torek, 05.05.2009 : 17:04:20 »

Ma kako si lep na sončku, srček zlati  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #160 : torek, 05.05.2009 : 18:53:30 »

Ficko, bejž hitro noter, da se ti kaj hudega ne zgodi! Me je kar zmrazilo, ko sem te zagledala na sicer prečudovitih fotkah.  Sad
Čuvaj se zunanjega okolja, lepo te prosim; meni se bo srce zlomilo, če se ti kaj zgodi!
 Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #161 : torek, 05.05.2009 : 20:19:24 »

Ficko nabira D vitamin Tongue, Pici pa gleda njegove sončkaste slikce in mu je fovš...
Ma, Oaza meni deluje tistle zid zadaj skoraj 3m visok, tak je un iz  mojih sanj, kjer se mački brez skrbi po vrtu podijo Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #162 : torek, 05.05.2009 : 20:27:32 »

eh, FŽ, sej poznaš tisto gospodično, ki se ji reče Panika, kenede jo poznaš  Wink....(pa ne tajit - sem brala, da jo! Tongue)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #163 : torek, 05.05.2009 : 21:48:08 »

Ej, sočustvovalke moje drage, ne se bat, kljub temu, da tisti zid ni visok 3 metre, sem jaz zunaj res samo na paši. To pomeni, da imam ob sebi vedno pastirico Undecided  , ki mi teži s fotoaparatom, potem pa me po hitrem postopku pobaše nazaj noter. Tako je to. Pozna tudi ona tisto Paniko, še preveč ...  Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #164 : sreda, 06.05.2009 : 06:16:09 »

e, mamaF, dobrodošla torej v klub Miss Panica! Cheesy
Ficko - kušni tole Svojo ene pettaužentkrat - vidiš, kolk te ima rada! Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines