mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 09.08.2024 : 00:17:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ogoljufan kupec psa
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: ogoljufan kupec psa  (Prebrano 94946 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #285 : torek, 24.03.2009 : 21:17:19 »

Macika, dovolj je bilo. Ce sama ne zapustis prizorisca, ti bom pomagala.

V vednost tebi - tukaj se zapisuje marsikaj, po cemer je neizpodbitno, kdo je kdo in dvojne registracije so tukaj prepovedane, zato nehaj bluzit, ker nimas opravka z debili, ki nimajo pojma, temvec nekateri smo tukaj morda tudi zato, da vas lovimo na lazeh.


Sploh pa je laganje ena tako svinjsko grda navada, da s takimi pac ne zelim imeti veliko opravka.

Se podpišem spodaj tudi jaz.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #286 : torek, 24.03.2009 : 21:17:58 »

Jaz sem mislila na oba... Za pogovor sta vedno potrebna vsaj 2  Tongue
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #287 : torek, 24.03.2009 : 21:44:02 »

JANA: itak, ko sem se zatekla sem po pomoč,kam naj se še obrnem za izgubo psičke,je nisem dobila,sem se mogla drugam po nasvete obrniti in jih seveda tudi dobila,lahko tudi izbrišete oglas ven o moji izgubljeni psički,jaz lagala nisem,ker ni samo tu oglas o moji psički izgubljeni,jaz sem se samo 1x registrirala in ne 2x, 10x,vidim pa,da tu so samo lastniki rodovniških psov oz imajo glavno besedo,tisti, ki jih pač nimamo, odpademo pa tudi nerodovniški psi so psi in lastniki potrebujemo nasvete kaj in kako naprej z vzgojo, jaz vem le to,da NE podpiram razmnoževanje mladičkov,če ga dobim - to ni podpiranje, pri meni je vedno kastracija in sterilizacija, podpiranje je bilo res v prvo,ko sem nerodovniško psičko kupila! in če daš psa 5min na verigo, da počaka, da se vrnem to ni nobeno mučenje, mučenje pomeni: tepenje,brez vode-hrane,bolhavost pa še še in kako jaz skrbim za psa oz. moje živali, tega ne moreš vedet-moje živali do danes so bile na toplem,vedno vodo, hrano-ne rečem najboljšo hrano, ampak vedno so imele polno skledo in kar je najbolj pomembno veliko ljubezni. bodi brez skrbi, bom odšla, saj ni edini forum, kjer si pomagamo z nasveti glede psov,mačk se bom obrnila pač drugam!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.366


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #288 : torek, 24.03.2009 : 22:01:23 »

Ok, Macika, res je dovolj, ker se vedno ne beres. Res je, da ne pises vec kot Simona_Primorka, saj si to prenehala 17 minut pred tem, ko si zacela pisat kot Masika, dejstvo pa vseeno ostane, da mutis tako, da je hudo.

O kaksnih nasih rodovniskih psih in "tu so samo lastniki rodovniških psov oz imajo glavno besedo" pises? A res ne znas brat?

Vsakomur, ki pride s cistimi in dobrimi nameni, ter pomoc zeli, smo vsi tukaj pripravljeni pomagati. Nismo pa pripravljeni pomagati ljudem, ki nas imajo za norce.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #289 : torek, 24.03.2009 : 22:03:46 »

Macika, ko si iskala psičko, si dobila kar nekaj nasvetov. Ni res, ko praviš, da jih nisi. Očitno te boli to, da so ti tisti, ki so ti dobro svetovali, obenem dali tudi vedeti, da si ti odgovorna za izginotje psičke in da ni nujno, da jo je kdo ukradel. Huda reč, odgovornost, a ne? Se je težko sprijazniti. Ampak ne bo ti nič lažje, če boš klatila okrog sebe, obtoževala in cepetala. To ne bo spremenilo dejstva, da psičke ni več.

Nasvete si dobila tudi v tej temi, kako se kupuje psa in kaj je pravilna vzreja psov. Koliko si jih sprejela, tvoj problem. Upam, da jih bo prebral še kdo drug in da ni šel ves trud v nič.

Veriga in dobro skrbništvo ne gresta skupaj. Še zlasti če je na tej verigi pekinez. To ni pasma za na verigo, tako kot še marsikatera druga ne, pa čeprav za pet minut. Pes na verigi ni varen, nasprotno, še bolj je ranljiv. Psa je treba v naši odsotnosti bolje zavarovati, ga dati v hišo, na primer. Zanimiv koncept, a ne?

Daj, odrasti že enkrat. Praviš, da si prišla sem po nasvet. In si ga tudi dobila. Kaj zdaj hočeš od nas? Nihče ti ne bo rekel, da imaš prav, ker nimaš, pa če si še tako prizadevaš. In če je naš greh to, da vztrajamo pri tem, kar je prav, potem pa nam res ni pomoči. Smo zajebani, a ne? Klinc, life sucks.

PS: Jana zelo dobro ve, kdo se registrira in kako, zato se ti ni treba več sprenevedati. Wink
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #290 : torek, 24.03.2009 : 22:18:01 »

jana,jaz sem se kmalu registrirala tu po izgubi psičke, na začetku marca pol sem pa samo brala o pasmi, ki mi je bila ponujena,ker mi je bila neznana. kalsang registrirana sem bila na začetku meseca,to verjetno jana je tudi vidla,saj so še moji posti, moja psička je bila ukradena, na žalost je peljana tam, kjer je nikoli verjetno ne bom dobila,zato sem šla tudi na policijo, je pa tudi učilo zame za to novo psičko,da nikamor ne bo šla brez nadzora,da je ne bom pustila niti minutko same,pač če sem šla na wc pa sem jo prpela,da mi ni zbežala. ne rečem,da nimate prav, glede nerodovniških psov,jaz vam dam prav,samo zakaj bi jaz kupovala,če mi je bila ponujena,da mi mal bolečino o izgubi prve omili in mi jo je tudi.
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #291 : torek, 24.03.2009 : 22:30:44 »

Danes ob 18:46 Macika komentira:

...moji sosedje vsi lahko potrdijo,da moja psička izgubljena v njenem življenju je bila na verigo pripeta max 2uri in to takrat, ko sem jaz v trgovino za 5 min skočila,da ni šla za menoj in prišla pod kak avto. ...

Danes ob 21:18 Macika komentira:

....ne bo šla brez nadzora,da je ne bom pustila niti minutko same,pač če sem šla na wc pa sem jo prpela,da mi ni zbežala....

Ej Macika, še vedno trdiš, da ne lažeš. Če že lažeš, daj vsaj preveri kaj pišeš. Drugače pa, minuta ali pa dve uri, za psa predstavljajo mučenje.
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #292 : torek, 24.03.2009 : 22:38:33 »

Citat
JANA: itak, ko sem se zatekla sem po pomoè,kam naj se še obrnem za izgubo psièke,je nisem dobila,sem se mogla drugam po nasvete obrniti in jih seveda tudi dobila,lahko tudi izbrišete oglas ven o moji izgubljeni psièki,jaz lagala nisem,ker ni samo tu oglas o moji psièki izgubljeni,jaz sem se samo 1x registrirala in ne 2x, 10x,vidim pa,da tu so samo lastniki rodovniških psov oz imajo glavno besedo,tisti, ki jih paè nimamo, odpademo pa tudi nerodovniški psi so psi in lastniki potrebujemo nasvete kaj in kako naprej z vzgojo, jaz vem le to,da NE podpiram razmnoževanje mladièkov,èe ga dobim - to ni podpiranje, pri meni je vedno kastracija in sterilizacija, podpiranje je bilo res v prvo,ko sem nerodovniško psièko kupila! in èe daš psa 5min na verigo, da poèaka, da se vrnem to ni nobeno muèenje, muèenje pomeni: tepenje,brez vode-hrane,bolhavost pa še še in kako jaz skrbim za psa oz. moje živali, tega ne moreš vedet-moje živali do danes so bile na toplem,vedno vodo, hrano-ne reèem najboljšo hrano, ampak vedno so imele polno skledo in kar je najbolj pomembno veliko ljubezni. bodi brez skrbi, bom odšla, saj ni edini forum, kjer si pomagamo z nasveti glede psov,maèk se bom obrnila paè drugam!
Jokam krokodilje solze zate in taprave za tvojo psicko... Namesto, da si hvalezna za pomoc, pljuvas po ljudeh, ki ti zelijo pomagati...  Tvoji komentarji ti ne bodo pomagali pri razumevanju tvojih sestavkov...
Zakaj jih pises, ves itak samo ti...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #293 : torek, 24.03.2009 : 22:40:11 »

Macika, nič ni narobe, če ti kdo psa podari.

Toda, a tvoji psi ne živijo s tabo v hiši, glede na to, da si doslej imela majhne, družne pse? Zakaj jih je treba pripet na verigo? Ali niso v hiši s tabo? Oziroma, ali ne gredo nazaj s tabo v hišo, ko greš noter tudi ti?
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #294 : torek, 24.03.2009 : 22:40:35 »

kaj ti zdaj charlie tu ni jasno, napisala sm,da sem pogrešano psičko prpela če sem kam skočila za 5min npr wc,če psička spala na terasi sem jo prpela, če sem kam skočila, da mi ni kam šla in, da zdaj nove ne bom pustila brez nadzora niti za minutko-kaj ti zdaj ni tu jasno? imajo ljudje 24h/dan pse prpete brez vode, ne pa 5 min.
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #295 : torek, 24.03.2009 : 22:45:27 »

kalsang-moja psička je živela v hiši z menoj, ponoči je bila vedno noter, enako sedanja psička, spi na kavču-bolj na mojih kolenih, sem jo navadila v naročju spat Smiley, saj to so hišni psi, enako mačke moji dve so noter, sam kaj je narobe, če npr pes spi na terasi in skočim jaz za max 5min v trgovino al na wc-pač sem jo prpela, da ni šla za menoj.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.366


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #296 : torek, 24.03.2009 : 22:52:25 »

Kaj je narobe?
Hm ... imas psico, ali je nimas?
Ti spi zdajle v narocju ali je morda razmazana kje na asfaltu ali razpada v grmovju?
Ne ves, kajne?

Nehaj nakladat, ker je nam jasno, le tebi nikakor noce biti.
Logiran

charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #297 : torek, 24.03.2009 : 22:54:21 »

Če je šla in, da jo je nekdo najdel in jo vzel pod streho in, da sliši oglas po radiu, ali vidi plakate, da je pogrešana pa, da jo ne vrne, to je zame kraja.

Macika, a so ti ketno tudi ukradli??

Drugače pa kapo dol, nova psička ti že spi na kolenih.  Huh
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #298 : torek, 24.03.2009 : 22:57:12 »

Kot prvo, terasa mora biti ograjena, prav tako vrt.

Kot drugo, če greš samo v hišo na wc, pes pa je na ograjeni terasi z odprtimi vrati v hišo, ni s tem nič narobe.

Če greš v trgovino, pa mora pes v vsakem primeru v hišo, pa čeprav sta hiša in vrt ograjena.

Zakaj? Ker si daleč in ker ga nimaš na očeh. In ker se lahko kaj zgodi. Na primer, pes izgine in ga ni več.

Želim ti, da bi bili z novo psičko čim dlje skupaj.
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #299 : torek, 24.03.2009 : 23:00:05 »

charlie-psičko so ukradli-priče.
jana imela sem psičko-izgubljena oz. ukradena-dokazano,prijavljeno na policiji, na veterinarskem zavodu slo. zdaj imam pa novo, ki sem jo dobila, ne kupila je 3 mesečni mladič, zato sem se nazaj prijavila na forum,da kaj izvem o tej novi pasmi,ki mi je povsem neznana.
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ogoljufan kupec psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines