mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 13.09.2024 : 12:21:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ogoljufan kupec psa
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: ogoljufan kupec psa  (Prebrano 96553 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #270 : torek, 24.03.2009 : 19:41:32 »

Moji prijatelji ne stepajo mladicev, ce bi jih, ne bi bili moji prijatelji. Preprosto.
Grin Grin Grin
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #271 : torek, 24.03.2009 : 19:46:51 »

torej ne meči,da sem lažnivec.moji sosedje vsi lahko potrdijo,da moja psička izgubljena v njenem življenju je bila na verigo pripeta max 2uri in to takrat, ko sem jaz v trgovino za 5 min skočila,da ni šla za menoj in prišla pod kak avto. zato charlie naslednjič preberi natančno kdo kaj piše in ne od drugih metati enemu na nos. podobna ali nepodobna pekinezerju,mi je čist vseen,zato mislim, da je tudi vseeno kaj imam zdaj
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #272 : torek, 24.03.2009 : 19:47:59 »

jaz bom upoštevala čarli, da se bom naučila slovensko, tebi bi pa kaka urca bontona prav prišla Smiley, torej lotiva se učenja!!
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #273 : torek, 24.03.2009 : 19:58:24 »

jaz bom upoštevala čarli, da se bom naučila slovensko, tebi bi pa kaka urca bontona prav prišla Smiley, torej lotiva se učenja!!
Ti samo zase poskrbi, jaz bom zase že!
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #274 : torek, 24.03.2009 : 20:22:18 »

potem šššššš in ne govori, kdo rabi učilo, ker vidim, da tudi ti imaš napake slovnične, ne ponižuj ljudi, ker ne veš nikoli, kdo je na drugi strani, lahko je kmet, lahko pa doktor, če si ti pa Bog, potem vzamem pa te besede nazaj. 
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #275 : torek, 24.03.2009 : 20:27:28 »

Ta debata je pa res padla na zelo nizki nivo. Zakaj je to sploh treba?  Undecided
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #276 : torek, 24.03.2009 : 20:33:43 »

angseter najprej preberi kdo je začel poniževat, kdo je prvi nizko padel, ampak na žalost se taki ljudje ne zavedajo, da lahko nekoč pridejo nekomu v roke, ki jim bo skrajšal jezik. zmerjanje osebo, ki jo ne pozna z lažnivcem pa poniževanje glede znanja (verjetno je on doktor znanosti), to presega vse meje
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #277 : torek, 24.03.2009 : 20:37:26 »

Macika, te lahko vprašam, kaj sploh počneš tu? Resno. Se ne zafrkavam.

Namreč, po vseh postih, razpravah, nasvetih, pojasnjevanju greš in si nabaviš nerodovniško psico in še vedno si prepričana, da imaš prav, mi pa ne. Po vseh argumentih, razlagah itd. Kaj sploh bi rada od nas?


Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #278 : torek, 24.03.2009 : 20:39:45 »

potem šššššš in ne govori, kdo rabi učilo, ker vidim, da tudi ti imaš napake slovnične, ne ponižuj ljudi, ker ne veš nikoli, kdo je na drugi strani, lahko je kmet, lahko pa doktor, če si ti pa Bog, potem vzamem pa te besede nazaj.
Glej Macika ali Simona ali karkoli že si, res je debata padal na zelo nizek nivo, ampak ne morem te spoštovati iz dveh razlogov in sicer, prvič se skrivaš za različnimi imeni, ker si očitno razdvojena osebnost, drugo pa, podpiraš in zagovarjaš šteparje. Sedaj pa resnično, s tabo ne bom več polemiziral, ker očitno sama ne veš kaj želiš.

Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #279 : torek, 24.03.2009 : 20:49:05 »

Macika, priletela si sem, jamrala o izgubljeni pekinezerki in prosila za nasvete. Dobila si jih, z njimi nisi bila zadovoljna, nisi jih upoštevala in danes, če prav razumem, vzela novo mešanko. OK! Smatram, da si sedaj zadovoljna in lahko nehamo debatirati tukajle, kajti nimam občutka, da se počutiš ogoljufano....če pa ugotoviš, da si vseeno bila, potem se obrni na tvojega prodajalca, nas pa pusti pri miru. Glede na to, da imaš novega psa, nimaš več časa za neumnosti tule, ampak le-tega v celoti posveti novemu bitju in to z več odgovornosti, kot pa si jo pokazala pri pridobitvi!

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.394


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #280 : torek, 24.03.2009 : 20:53:32 »

macika ali Simona_Primorka, v resnici nas prav malo briga tvoj nakup ali karkoli drugega o tebi ali tvojih laznih prijateljicah, ki naj bi jim nesramni prodajalci prodajali bolne pse, kot tudi vse izmisljotine okrog kaj vem cesa, kar pises, saj jih je z vsakim sporocilom vec.

Ne maram ljudi, ki se predstavljajo za nekaj drugega, kot so v resnici, se manj maram ljudi, ki hocejo po vsej sili ostati tam, kjer jih ne marajo. In macika oz. Simona_Primorka, tukaj te NE MARAMO, ker:

- dajes psa na verigo (sploh majhnega in ni vazno, za koliko casa),
- neprimerno skrbis za psa,
- kupujes psa pri steparjih,
- zagovarjas stepanje,
- zagovarjas izkoriscanje psic (vsako parjenje nerodovniske psice je njeno izkoriscanje, v kolikor se za mladica zahteva/pricakuje denar/protiusluga ..., v nasprotnem primeru je neodgovorna oskrba)
- se predstavljas pod razlicnimi uporabniskimi imeni,
- lazes,
- pises, kot da si s frendi v gostilni,
- ne sprejmes argumentov, zakaj zgoraj nasteto tukaj ni sprejemljivo.

Resnicni ljubitelj psov ne bo naredil nic od nastetega. Torej, ker nisi ljubiteljica psov in ker te tukaj NE MARAMO in nismo vec pripravljeni brat takih skrpucal, kot jih puscas po forumu, te prosim, da ta forum zapustis sama. Tako z imenom macika kot z imenom Simona_Primorka.
Hvala.
Logiran

Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #281 : torek, 24.03.2009 : 21:00:10 »

CHARLIE:jaz se ne skrivam za nobenim imenom,jaz sem se registrirala tu marca zaradi izgube psičke,da mi kdo svetuje kam naj se obrnem še, da v iskanje psičke dam 100% in še več,mene ne vpletaj v to kar je una simona pisala,ne blefiraj nekaj v tri dni,da imam dve imeni ali več,mogoče si ti razdvojena osebnost charlie_simona,al karkoli si že. ne podpiram nič, nobeno razmnoževanje nezaželjenih mladičov, prvo psičko sem res kupila to,to sedanjo pa ne. sram pa naj te je,da ocenjuješ ljudi,ki kupijo oz. dobijo nerodovniškega psa.
KALSANG: kupiti ali dobiti nerodovniškega psa, sta dva različna pojma. zakaj bi jaz kupila psa rodovniškega ali nerodovniškega,če ga lahko dobim zastonj????verjetno si že na vrhu prebral, kaj jaz počnem tu, bom pa še enkrat napisala: Na ta mojpes.net, sem se prijavila začetek marca, zato, ker sem izgubila psičko in sem hotela v iskanje dati maximalno,moj prispevek lahko vidiš in ker sem dobila ponujeno psičko, sem pa prebrala nekaj postu, o tej pasmi-slabosti, bolezni, nabava psa. če je pa to narobe pa ne vem, kaj še reči.

Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #282 : torek, 24.03.2009 : 21:01:06 »

Ja, skuiki, zakaj pa ne? Saj to vendar ni podpiranje šteparjev. Angry Verjetno so tudi te imeli le eno leglo po nesreci ali kaj podobnega. Roll Eyes Roll Eyes Ne morem verjeti, da sploh kdo se nasede taksni nategi. Za kozlat! Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Hehe, sja jaz sem pa vedela da bo kljub vsemu letela po psa iz takega legla. Saj jih 95%, kljub vsem nasvetom po katere pridejo Wink
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #283 : torek, 24.03.2009 : 21:02:09 »

dobila sem psa, ne kupila gospa jana-to ni nobeno podpiranje razmnoževanja!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.394


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #284 : torek, 24.03.2009 : 21:03:34 »

Macika, dovolj je bilo. Ce sama ne zapustis prizorisca, ti bom pomagala.

V vednost tebi - tukaj se zapisuje marsikaj, po cemer je neizpodbitno, kdo je kdo in dvojne registracije so tukaj prepovedane, zato nehaj bluzit, ker nimas opravka z debili, ki nimajo pojma, temvec nekateri smo tukaj morda tudi zato, da vas lovimo na lazeh.

Sploh pa je laganje ena tako svinjsko grda navada, da s takimi pac ne zelim imeti veliko opravka.
Logiran

Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ogoljufan kupec psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines