mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 08.08.2024 : 20:18:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ogoljufan kupec psa
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: ogoljufan kupec psa  (Prebrano 94870 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #225 : sobota, 21.03.2009 : 21:19:35 »

Macika, simona_primorka, in vsi vam podobni, ali je res težko sprejeti odgovornost in si priznati, da si storil nekaj narobe? Ali vedno za vse, kar se vam zgodi v življenju, krivite druge? A ste res tako popolni in nezmotljivi?

V nobenem od postov v tej temi nisem nikogar obtoževala ali žalila. Pisala sem dejstva, pojasnjevala, kaj je rodovnik in kaj je njegov namen, posredno odgovornost nakupa nerodovniškega psa, ampak bolje bi bilo, če bi ta čas porabila za kaj bolj koristnega, saj so bili moji posti ignorirani. Parkrat smo jaz in še nekaj drugih postavili preprosto vprašanje, na katerega ni bilo odgovora. Ves čas se obešate na nekaj vam neprijetnih postov, ki vas malo bolj trdno postavljajo pred isto dejstvo, druge pa preprosto ignorirate.

Kaj pravzaprav hočete doseči? Ali naj pišem v ednini, če gre res za eno in isto osebo? Kaj vam tako hudo manjka v življenju? Mogoče nekaj hrbtenice in integritete, pa malo manj lenobe, da se bitjem, za katere ste odgovorni, ne bi kaj hudega zgodilo? In zato, da bi si priznali, da ste hudiča storili napako in sklenili, da je ne boste ponavljali v prihodnje? Nihče drug ni moralno odgovoren za vas in vaše početje, pa tudi za vaše živali ne. Za to ste odgovorni sami.

Odrastite že enkrat in se začnite odgovorno obnašat!
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #226 : sobota, 21.03.2009 : 21:22:13 »

Simona _Primorka alias Macika, lahko ti rečem samo sramuj se ti *****. Jaz ti sicer ne bom rekel tegakar si ti rekla Jani, ker imam rad živali in jih spoštujem, ampak tebi nebi zaupal niti plišaste živali, ker je predobra zate. Po tem kar smo prebrali o tebi lahko rečem samo, da nisi vredna da bi te pes posc..!!!

Bolje zate bi bilo, da si preskrbiš potrebno zdravstveno oskrbo.  
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #227 : sobota, 21.03.2009 : 21:28:18 »

charlie, saj ne, da se ne strinjam s tabo, ampak... Dihaj. Ni vredno. Ne spuščaj se na njen/njun nivo.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #228 : sobota, 21.03.2009 : 21:31:50 »

Ojej, verjetno je tole res sindrom razcepljene osebnosti Shocked

In zdravljenje te bolezni res ni za tule Cool
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #229 : sobota, 21.03.2009 : 22:27:19 »

charlie, saj ne, da se ne strinjam s tabo, ampak... Dihaj. Ni vredno. Ne spuščaj se na njen/njun nivo.

Petra maš prav. Ta oseba tega res ni vredna.
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #230 : nedelja, 22.03.2009 : 09:46:52 »

jana mene tisti dan ni bilo,ko sem izgubila psičko,psička pa ni mogla odditi sama,tako so mi doma povedali...zdej ste pa mene spet napadli,jaz nisem jani nič rekla charlie,od kje ti to,pri izgubi psičke sem samo vprašala kam naj se obrnem,če je psička peljana v italijo,odgovora nisem dobila,zato sem se obrnila na vet.zavod.slo.saj jaz vam dam prav,da ni pošteno, da se proizvaja nerodovniške pse,jaz sem svojo psičko izgubljeno sterilizirala,enako mačko in mačka, prav zarad tega.lastniki rodovniških psov,bi morali dati vsaj plačilo na obroke,da se psička lažje z rodovnikom kupi,za enkatere 1000 evrov je 2.mesečna plača,mene ne dajaj chralie v isti koš,jaz nobenemu nisem rekla tu slabo,nikogar zaničevala,samo za nasvet svoje izgubljene psičke sem vprašala in ker se zanimam za novega kužeka sem prebrala poste o nakupov psov,da vidim za katerega se bom odločila
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #231 : nedelja, 22.03.2009 : 09:49:44 »

Zakaj bi pa morali dajat pse na obroke? Psa si kupiš ali ga posvojiš, ko si lahko privoščiš začetni strošek in vse naslednje. A dobiš v trgovini živila na obroke? Ne. Pa so nujna stvar. Pes je pa luksuz.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #232 : nedelja, 22.03.2009 : 09:51:36 »

lastniki rodovniških psov,bi morali dati vsaj plačilo na obroke,da se psička lažje z rodovnikom kupi,za enkatere 1000 evrov je 2.mesečna plača
Z marsikom se da tudi za plačilo na nekaj obrokov zmenit, če je interesent taprav.
Lahko se pa enostavno špara.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #233 : nedelja, 22.03.2009 : 09:58:21 »

Če se vzreditelju zdi kupec taprav, se da marsikaj dogovoriti v zadovoljstvo kupca in vzreditelja ter na prvem mestu v korist psa.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #234 : nedelja, 22.03.2009 : 10:31:15 »

Sploh se mi pa zdi "hecno", da ste vsi po vrsti najbolj pametni, ko greste kar nekam kupit psa. Potem ste vsi po vrsti najbolj ogoljufani ipd. ter zlivate gnev na prodajalca itd. Še najbolj "hecno" pa je, da si potem dovolite napadati in žaliti ljudi na forumu.
Ja, jebemti, a vas je kdo od tu na ketno priklenil in vas prisilil k takemu nakupu? Dvomim. In če imam prav, zakaj zavraga se potem tu bunite?
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #235 : nedelja, 22.03.2009 : 11:53:08 »

saj vem imate prav glede rodovnika,saj ko berem te zgodbe pasemski psi pa bolni,bom premislila 2x kaj bom kupila,ko sem jaz dobila mačka mi je ženska nudila dve mački,vzela sem samo eno in sem jo vprašala kam bo šla pa druga mačka,rekla mi je tam notr in s prstom pokazala na zemljo-to se mi ne zdi prav,da imajo mačje mladiče pol pa jih pobivajo,moja dva sta sterilizirana,mucka zaradi nezaželjenih malih muck,maček pa zato,da se ne potepa,tepe in,da se drži hiše.torej charli,ne daj vse ljudi v isti koš,nismo vsi enaki Smiley
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #236 : nedelja, 22.03.2009 : 12:02:22 »

pes je sigurno luksuz,pravzaprav vsaka žival tudi mačka, ribe,moje mnenje je tako,da na oglasih bi moralo biti prepovedano prodajanje nerodovniških psov,zasledila sem celo,da prodajajo mešančke,mislim,da je bil pekinezer s parjen z mešancem nisem pa 100% točno kaj je bilo. jaz svoje živali sem vedno sterilizirala mačke in pse,psičko sem tudi zaradi,ker krvavi ko se goni in je bilo vse umazano,drugo pa zarad mladičkov.tako,da tisti ki smo imel mešančka ki naj bi bil pasemski,ni nujno,da to razmnoževanje podpiramo,kajti jaz ne.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #237 : nedelja, 22.03.2009 : 12:16:08 »

Razmnoževanje še kako podpiraš, če kupiš žival od takih ljudi.
Logiran
Macika
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #238 : nedelja, 22.03.2009 : 12:24:47 »

mislim,da sem tvoj prispevek nekje prebrala,ne bom pa rekla,da je 100% tvoj,o razmnoževanju nerodovniškega dalmatinca,grem pa zdaj še enkrat gledat.priznam sem kupila psičko nerodovniško,samo nikol nisem pomislila,da bi jo pa razmnoževala
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #239 : nedelja, 22.03.2009 : 13:41:50 »

Če lahko moj 12 letni mrzli nečak prišpara denar za rodovniškega psa, ni hudič, da ga ne more ena odrasla oseba. Samo dovolj si je treba nekaj želeti.

Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ogoljufan kupec psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines