mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 10:21:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Cane Corso
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cane Corso  (Prebrano 64199 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
tomislav
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #30 : torek, 31.08.2004 : 09:44:15 »

Sassy, da to u Poreču nije leglo **??
Obećao mi je da će mi dati štene iz svog legla kao zamjenu za kuju koja mi je uginula Sad
Ali više ne želim imati posla s njim. Ni ne znam kakve kvalitete su njegovi psi, uopće ih ne izlaže.
Zato sam radije kupio psa iz poznate uzgajačnice i kvalitetnog porijekla.
Evo vam još slika TAZ-a Wink

http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10071/taz.jpg

http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10071/taz%20gleda.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #31 : četrtek, 02.09.2004 : 12:48:03 »

no da vam povem novičko. včeraj so se skotili ti sti maldički o katerih sem vam govorila. sicer s carskim rezom ampak je vse vredu z njimi. devet jih je, slikice pa dobim po mailu, ker odhajam tako da ne bo časa. tomislav: ne niso od ive bockovca ampak ta ki ima leglo je svojo kupil pri njemu.
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #32 : sobota, 04.09.2004 : 21:14:17 »

na žalost je pet mladičkov poginilo zaradi vode v pljučih z ostalimi je vse vredu. je ena črna samička in 2 siva, 1 črn samček. imam tudi slikice pa ne vem kako jih dat gor . če mi lahko kdo pomaga jih dat gor mu jih z veseljem pošljem

Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #33 : sobota, 04.09.2004 : 21:19:33 »

pošlji jih jani ona jih bo obvestila gor (saj meni jih je dala gor Grin) samo zraven pripiši svoj up.ime da bo vedela kdo to posilja Grin

lp nina
Logiran
Bonie
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 349


« Odgovor #34 : četrtek, 23.09.2004 : 11:04:38 »

Pa naj še jaz nekaj dodam v to temo, da ne bo izumrla:
V Mariboru na razstavi so bili kar 4 Cane Corsi, od tega kar dva mladiča - poslovenjena. En madžarski in en italijanski. In glede na to, da smo imeli v Sloveniji letos tudi prvo slovensko leglo Cane Corsov, zgleda da Cane Corsi v prihodnje v Sloveniji le ne bodo več taka eksotika. Se že veselim prihodnjih razstav, da jih bom lahko občudovala.
Samo škoda, da se njihovi lastniki ne oglasijo kaj tukaj na forumu, da bi nam pokazali kakšne slikice  Grin
Upam, da se bo vsaj Tomislav spomnil na kakšno novo sliko  Cool
Logiran
cllisto
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #35 : sreda, 06.10.2004 : 13:16:16 »

Ciao, Moje ime je Tara, stara sem 2 meseca, sem doma iz Ankarana in sem ena zelo simpatična Canica Corsica.  Cheesy

Lep pozdrav vsem, ki nas imajo radi!

http://marjetica.emigma.si/alex/tara.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Bonie
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 349


« Odgovor #36 : četrtek, 07.10.2004 : 09:01:22 »

Vauu, kakšna srčika. Od kod pa je - mislim njeni starši?
Logiran
corso
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #37 : ponedeljek, 01.11.2004 : 11:52:06 »

Tomislav, no vidim da si nabavil novega kužka. Čestitam. To da se nisi odločil, da počakaš na Ivicinega psa spoštujem, ker dejansko kot sem ga tudi sam spoznal ni mož besede, pa še tak občutek mi daje da gre bolj za preprodajalca kot pa za kulturnega vzreditelja Angry Angry. Jaz sem takrat res paril z njegovim Šejkom, ker je bil takrat res po pravici povedano najbližji pa še kolčno displazijo je imel HD-A. Sedaj smo se dogovorili za paritev v Nemčiji (canecorsoworld, samec Sultano), samec izhaja iz Italije, mislim pa da je tudi psarna v kateri si sedaj ti kupil psa že parila z omenjenim samcem. Res sem hotel pariti v Italiji, vendar sam znam kontaktirati v nemščini in nekaj malega v angleščini - vendar ne dovolj za dogovarjanje za paritev, Italijani pa izgleda kontaktirajo samo v italijanščini po telefonu, na e-maile pa sploh nočejo odgovarjati.

No pa še to naša Perla je sedaj že osvojila CH.SLO Smiley, njena hčerkica, ki pa smo jo obdržali in je grafitno sive barve, pa je bila do sedaj na eni razstavi in to v Portorožu, kjer je osvojila v defileju 2. mestu v razredu najlepši mladič Cheesy Cheesy. Andromeda je zdaj stara 10 mesecev in po pravici povedano je prava PETARDA. Sedaj ima cca. 40 kg in je velika kot Perla, ko si jo videl v Lendavi.

Corso
Logiran
Kathy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« Odgovor #38 : ponedeljek, 01.11.2004 : 14:20:18 »

No, da povem, da sem pasmo cane corso malo raziskovala po netu par let nazaj ponovno pa zaljubila vanjo to poletje na Hrvaškem, ko so blizu plaže počitnikovali Italijani s sivim samcem cane corso. Smiley

Se moram strinjati s tabo, corso, Italijani znajo samo italijansko, izjeme izvzete seveda.

Malo sem pobrskala po netu in našla slike Sultano-ta, krasen čren samec.  Grin Naslednje leto pričakujete potem samo črne mladičke?
Logiran
corso
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #39 : ponedeljek, 01.11.2004 : 14:27:16 »

Da bi tvoje besede postale resničnosti, kajti to je tudi naša želja.

Corso
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #40 : ponedeljek, 01.11.2004 : 14:45:16 »

No, da povem, da sem pasmo cane corso malo raziskovala po netu par let nazaj ponovno pa zaljubila vanjo to poletje na Hrvaškem, ko so blizu plaže počitnikovali Italijani s sivim samcem cane corso. Smiley


Hmm..a so ga mel eni potetovirani panksi? Smiley
Logiran
Kathy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« Odgovor #41 : ponedeljek, 01.11.2004 : 14:57:50 »

Citat
Hmm..a so ga mel eni potetovirani panksi?  


Ne, ena družina z avtodomom.  Se mi je pes smilil, ker so oni bili na plaži on pa je moral čuvat avtodom, je kar parkrat jokal ker jih je imel vendo na vidiku in ni mogel do njih.  Undecided
Najbolj pa mi je bilo všeč kako je pes odreagiral, ko se mu je ena ženska dobrikala. Taprvo jo je gledal tako  Huh potem pa je začel opozorilno lajat nanjo. Res me je očaral ker ni bil nasilen vendar še vedno nepodkupljiv.  Roll Eyes Grin
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #42 : sreda, 10.11.2004 : 15:05:07 »

Corso mi je ze dolgo všeč..Grem spet v akcijo:D LP
Logiran
lopez
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 49


« Odgovor #43 : petek, 12.11.2004 : 15:02:23 »

Živjo Eva!

Mene pa zanima, če si počitnikovala v Zeleni Laguni s fantom in bokserko. Ker mislim da si govorila o moji Lopez. A se motim???

Lp vsem
Logiran
lopez
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 49


« Odgovor #44 : petek, 12.11.2004 : 16:52:58 »

Pozdravček vsem!

Da malo povem o moji CC ker vidim, da ne prav vneto razpravljate. Lopez je kupljena v psarni ***

Naprej nekaj o vzreditelju. Vse smo se zmenili v angleščini in na začetku preko emaila, da ne bo napačnih info o tej psarni. Mariano lastnik je prav prijazen fant in tudi njegova žena. Psarna je velika (za naše razmere) vendar psi živijo v zelo urejenih razmerah. Na ogledu, preden smo vzeli psa domov, smo bili 3x. Mladički so bili skupaj z mamo in v posebni sobici. Sami in ne še z drugimi mladiči. Psica izredno prijazna in prav nič agresivna.

Ko sem se odločila katera kepica bo moja smo se vse dogovorili: kupiranje, čipanje, cepljenje in vse je bilo urejeno brezhibno, ko smo prišli po Lopez. Še 20 kg hrane smo dobili za popotnico.

Še zdaj smo v stiku z vzrediteljem saj nam vsake toliko časa pošlje kakšen mail in povpraša po psički mi pa njemu pošljemo slike kako se razvija. Pred dnevi nam je celo zastonj poslal knjigo, ki jo je napisal in mislim da bi jo vsak lastnik CC moral imeti.

Moj fant je član S.A.C.C. (societa amatori cane corso) kjer je Mariano podpredsednik. Če rabite kakršnekoli info jih lahko dobite.

O sami psički bi lahko govorila zelo veliko, pa mislim da bi vas dolgočasilo. Samo za informacijo: sedaj je stara 10 mesecev in ima 40 kg, kratek gobec kot ga CC mora imeti in ne nekateri primerki, ki imajo dolge gobce, da sploh niso več podobni CC, pri slikanju kolkov pa je še dr. Matko rekel, da je popolnoma brezhibno.
Če mi bo uspelo bom priložila nekaj slikic iz različnih obdobjih.

Drugače pa...pasmo zelo priporočam, vendar potrpežljivim lastnikom in tistim, ki imajo za psa res čas, kajti to je zelo družabna pasma in ima neverjetno rada človeka ob sebi, če je odnos fer. Njen stabilen karakter te takoj očara.

Pa lep pozdravček vsem. Se vidimo v nedeljo na razstavi.

No slik mi pa ni uspel gor dat. Veliko nas ima te probleme tako, da nasvet organizatorju naj malo poenostavi to zadevo.


[slika izbrisana ker link ne dela; Mirc]
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Cane Corso
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines