mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 10:27:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Cane Corso
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cane Corso  (Prebrano 64218 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
corso
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #75 : ponedeljek, 17.10.2005 : 21:24:46 »

oj!  Huh
mene pa zanima kako je z kupiranjem uhljev in repa pri tej pasmi,če je še vedno dovoljeno?
zanima pa me tudi kakšne barve so vse dovoljene?hvala za odgovor že vnaprej.  Smiley
Logiran
corso
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #76 : ponedeljek, 17.10.2005 : 21:36:54 »

No malo prehitri prsti so bili vmes. Smiley

Matea, ob sprejetju zakona o zaščiti živali je Slovenija postala ena izmed držav kjer je kupiranje uhljev prepovedano, kupiranje repov pa je dovoljeno le do petega (5) dneva starosti mladičev. Pri Corsotu so dovoljene vse barve (enobarvne in progaste), bela pa je dovoljena predvsem po tačkah, prsih in pri progastih tudi deloma po nosnem grebenu, prav tako pa morajo imeti vsi odtenki rjave barve temno obrazno masko. Barva oči mora biti vedno skladna z barvo kožuha npr. črni+temno rjave oči, moder-siv+sive oči itd.. No to je nekaj na hitro.

Lp.
Logiran
Kathy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« Odgovor #77 : torek, 25.10.2005 : 19:27:22 »

Corso, ravno danes sem bila na vaši strani in vidim, da ste že dobili male pobalinčke. A nam boste kakšne slikice pokazali?  Roll Eyes Grin Cheesy
Logiran
Barbarella
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #78 : nedelja, 09.04.2006 : 15:47:16 »

Pozdrav iz Srbije.Pse ove rase odgaja moj prijatelj u Pozarevcu,Bane.Ukoliko Vas intersuju stenad iz njegove odgajivacnice mozete me kontaktirati,posto Bane nema
e-meil,a ja cu vam napisati njegov telefon.
           
Logiran
leyland
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #79 : torek, 16.05.2006 : 09:21:42 »

Pozdravljeni
Odločam se za nakup psa CC zanima pa me
ali ima mogoče kdo kakšne izkušnje z njim
lp
Logiran
janusa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #80 : ponedeljek, 22.05.2006 : 13:22:16 »

Živjo, Leyland!

Sem lastnica 14 mesecev starega corsa. Če želiš, ti lahko kaj več povem o njem.  Wink

LP!
Logiran
evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #81 : torek, 13.06.2006 : 10:23:30 »

Lp

Ze kar veliko informacij, slik in videv sem o tej pasmi uspev dobiti z neta, sedaj me pa se zanima kdo od vas ima to pasmo in kaksne izkusnje ima z njo. Jes osebno bi cane corsona imev kot delovnega psa (mislim poslusnost, obramba..). Kolikor vem je v Sloveniji vzreditelj *****, baje pa letos nebodo imeli mladickov in ce veste za katerega drugega vzreditelja mi prosim sporocite.

Adijo Cheesy
Logiran
janusa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #82 : torek, 13.06.2006 : 11:41:26 »

Evilson, lahko ti pomagam, vendar tu ne morem delati reklam za legla.  :-\Vem pa trenutno za eno dobro leglo, ki bo predvidoma 16.6.06. Če želiš, me lahko kontaktiraš na osebni e-mail.

Vendar se moraš zavedati, da so CC-ji mastifi, delo z njimi je nekoliko težje. Ne priporoča pa se z njimi delati obrambe - za poslošnost niti ni problema, tudi obedience in eventuelno tudi agility.

LP!

Logiran
evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #83 : ponedeljek, 19.06.2006 : 08:41:12 »

Verjamem ja, da je delo z mastifi tezje, kot naprimer z drugimi 'delovnimi psi'. Trenutno imam doma 6 let staro bokserko, s katero sem delal poslusnost, in je bila tudi precej trmasta, pri obrambi pa se ni dobro odnesla, ze zaradi 'kratkega' gobca.
S cane corsom, pa zelim delati obrambo in poslusnost.
Janusa hvala, vendar je trenutno nekaj prislo vmes in mislim da CC-ja se kaksno leto ne bo pri hisi  sram 
S kje pa si, bi bil kdaj mogoc ogled tvojega corsa ?

LP
Logiran
janusa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #84 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:40:17 »

Evilson, našega CC-ja lahko prideš pogledat kadar želiš, le prej se moramo zmenit, da bomo doma. Smo pa iz Trbovelj.
Logiran
samo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 302


« Odgovor #85 : ponedeljek, 19.06.2006 : 10:48:31 »

evilison   je treba pri šolanju bokserjev ubrati pravi pristop, moja starejša dela obrambo in ima poslušnost narejeno za IPO 1..
s tamalo, ki ima deset mesecev je v bistvu že narejena za izpit B-BH, pa bo treba počakat, da bo dovol stara, vse skozi igro in z mrkerjem tudi že delava, kratek gobec ni razlog za slabo obrambo...
Logiran
samo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 302


« Odgovor #86 : ponedeljek, 19.06.2006 : 10:57:17 »

bokser izgaja iz pasme, ki je morala imeti dober in močan ugriz..

se opravičujem vsem, ki imate CC, da sem takole vletu, ta pasma je tudi meni zelo všeč razen tega pa  imam tečaju poslušnosti eno psičko te čudovite pasme, psička je dobra, samo iz vodnika je težko potegnit tisto kar bi od njega želel.. 
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #87 : ponedeljek, 19.06.2006 : 11:18:18 »

pa se s CCji (glede na to, da so molosi) sploh sme delati obrambo?
m.
Logiran
janusa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #88 : ponedeljek, 19.06.2006 : 11:28:30 »

Ne vem, če je prepovedano, vendar se priporoča, da se tega ne dela.

Samo, mogoče veš iz kje je ta psička (kje sedaj živi in kdo je vzreditelj, pa še kakšen podatek, če ni skrivnost...). Zanimam se za vse CC-je v SLO in zbiram čim več informacij. Smiley
Logiran
Bonie
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 349


« Odgovor #89 : ponedeljek, 19.06.2006 : 11:36:03 »

Kolikor je meni znano, v Sloveniji pravilnik KZS prepoveduje šolanje obrambe za vse molose...
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Cane Corso
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines