mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 06:22:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Pitbull terier  (Prebrano 164321 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #615 : sobota, 08.03.2008 : 17:07:48 »

Tole z Vickom se je pa že kar dolgo nazaj zgodilo... Pa žal ni edina slavna osebnost vpletena v take zadeve... Nekaj časa nazaj so na isti način zasegli 17 APBTjev znanemu rap zvezdniku DMX-u..  Undecided

Drugače pa ena slika meni zelo lepe predstavnice pasme.. Brinine mame Reine:

http://i205.photobucket.com/albums/bb241/PitbullkaBrina/Edited-1.jpg

Brino je vzreditelj prepoznal po objavljeni sliki na enem izmed Ameriških APBT forumov na katerih sodelujem. Na privat me je najprej vprašal, če je imela kakšno brazgotino, ko je prišla k meni in ko sem mu povedala, da ima brazgotino na vrhu glave (med ušesi), mi je povedal, da je prepričan, da imam doma psičko, ki jo je on leta 2002 poslal v Evropo (tipu v Slovenijo). Brazgotina je nastala, ko je bila še mladič, ker je pritekla k mami, ko je le ta jedla in jo je mama usekala. Mama in oče sta oba rodovniška, prav tako je bilo leglo rodovniško, v leglu jih je bilo 6, skoteni so leta 2002. Starša sta oba delovnih linij, oba imata opravljen Shutzhund 3, oba sta še živa. Karakterno sta si zelo različna, mama Reina je odličen čuvaj, zelo resna psička, zelo zadržana do tujcev, je bolj one man dog, za razliko od očeta legla, Petey-a, ki je pa po pripovedovanju vzreditelja najbolj prijazen pes pod soncem, rad ima vse ljudi in živali. Brina je karakterno nekje med njima. Po konstrukciji je Brina zelo podobna mami, tudi kil ima približno isto (Reina 20kg, Brina 21kg). Tako, da zdaj po dveh letih končno vem iz kje je Brina  Smiley
Logiran
Chiba
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #616 : nedelja, 09.03.2008 : 22:08:22 »

Čestitke za najdbo.
Kere linije pa majo njeni starši? Maš kje rodovnike v pogled?
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #617 : nedelja, 09.03.2008 : 23:46:55 »

Hvala. Ti točno povem, ko dobim kopije rodovnikov staršev, prej ne moram, ker žal niso objavljeni nikjer na netu. Kolikor mi je razložil naj bi bilo leglo Redboy cross. Evo še ena slika Reine:

http://i205.photobucket.com/albums/bb241/PitbullkaBrina/Edited1-1.jpg

Na tej sliki pa sploh ne bi mogla bit bolj podobna Brini.. oz. Brina njej  Smiley
Logiran
Chiba
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #618 : ponedeljek, 10.03.2008 : 08:46:20 »

Hvala. Ti točno povem, ko dobim kopije rodovnikov staršev, prej ne moram, ker žal niso objavljeni nikjer na netu. Kolikor mi je razložil naj bi bilo leglo Redboy cross.


Na tej sliki pa sploh ne bi mogla bit bolj podobna Brini.. oz. Brina njej  Smiley

Okej.

Sam ji je res podobna pa kakšno postavco ma. Cheesy Ko tako bogo faco naredijo res pogrešam cela ušesa čeprav so mi s kupiranimi boljši.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #619 : ponedeljek, 10.03.2008 : 09:46:09 »

oooo šittt ejjjj.... dolg me ni blo v tejle temi in zdaj kr take novice? res zakon Šapa da si tole ugotovila, ker je res težk najdit vzreditelja in da je celo z rodovnikom?noro ne. Brina se je pa res ful spremenila-prava lepotica. sploh si ne morm mislit, da je to kužika ki me je 1 mesec čuvala ko mladiča. hehe Smiley
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #620 : ponedeljek, 10.03.2008 : 15:18:00 »

Ko tako bogo faco naredijo res pogrešam cela ušesa èeprav so mi s kupiranimi boljši.
Osebno so meni APBTji bolj všeč nekupirani. Po ADBA standardu je bolj zaželjeno, da se psov ne kupira, ker se v ringu tudi lega ušes ocenjuje. Je pa drugače pri ASTjih, kjer so mi pa bolj všeč kupirani, bolj paše njihovi močnejši postavi. Smiley Pa tudi UKC pitbulli so bolj masivni, zato jim pašejo kupirana ušesa (in seveda se tudi v ringu daje prednost kupiranim psom). ADBA je pa čisto drug svet, hehe.. V Španiji je bil pred kratkim ustanovljen ADBA klub, kar pomeni, da bomo kmalu tudi v Evropi imeli prave conformation shove, kjer se bo šlo za točke Smiley Do sedaj smo imeli samo Fun showe, kjer so lahko sodelovali vsi, tudi nerodovniški psi.

res zakon Šapa da si tole ugotovila, ker je res težk najdit vzreditelja in da je celo z rodovnikom?noro ne.
V bistvu ga nisem jaz našla, on je mene Smiley Jaz ga nisem niti iskala, ker si nisem mislila, da je sploh mogoče, da bi ga našla Smiley
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #621 : ponedeljek, 10.03.2008 : 16:17:05 »

Evo še ena slika Reine
Na tej sliki pa sploh ne bi mogla bit bolj podobna Brini.. oz. Brina njej  Smiley

Učke mata čist iste  Smiley

Lahko ti zdaj zaprosiš za Brinin rodovnik?
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #622 : ponedeljek, 10.03.2008 : 16:39:16 »

Pa še dokaz, da je ta svet res majhen... Našel me je Brinin vzreditelj Smiley Sem vesela, da sem po dveh letih končno izvedela nekaj o njeni preteklosti.

Evo ena puppy slike Brine stare 2 dni (žal zaenkrat edina slika, ki jo je našel):

http://i205.photobucket.com/albums/bb241/PitbullkaBrina/hgfgh.jpg
Kaj pa pravi na njeno preteklost?
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #623 : ponedeljek, 10.03.2008 : 16:42:43 »

Aha, sem zdaj prebrala nadaljevanje. Neverjetno Smiley
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #624 : ponedeljek, 10.03.2008 : 17:14:23 »

Lahko ti zdaj zaprosiš za Brinin rodovnik?
Prav Brininega rodovnika žal ne bom dobila, ker je bil poslan skupaj z njo novemu lastniku, s katerim je pa vzreditelj izgubil stike. Sem pa zaprosila za kopije rodovnikov staršev pa bom potem Brino na novo registrirala pri ADBI. Sicer jo imam registrirano v Srbskem registru, vendar je pod poreklo psa vpisano nepoznato poreklo/unknown, ker sem jo registrirala še preden me je našel njen vzreditelj. Tu bom morala pa samo zaprosit za spremenitev podatkov.

Kaj pa pravi na njeno preteklost?
Hja vesel je, da je izvedel kaj se je z njo zgodilo in da je zdaj vse v redu. Tip kateremu je bila poslana mu je pol leta kasneje samo sporočil, da je ne obvlada več in jo bo oddal naprej. Kasneje se ni več oglasil tako, da je to zadnja informacija, ki jo je vzreditelj dobil glede Brine. Novi lastnik tudi ni poslal nazaj papirjev, kot sta bila zmenjena. Tako, da kaj točno se je dogajalo 3 leta in pol vmes se ne ve, pa pomoje je tako še najbolje, ker v naši državi se itak nebi dalo narediti nič, tudi če bi se vedelo.

Pa še ena slika Brine z Mini:
http://i205.photobucket.com/albums/bb241/PitbullkaBrina/IMG_5203.jpg
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #625 : torek, 11.03.2008 : 13:06:07 »

Super slika. Vedno mi je lepo gledati slike psov in mačk v sožitju...še posebej takih ala Brina, ki veš, da bi jih 1x najraje za malico zmazali. Sedaj pa tako neboglljeno poleg nje leži, Mini totalno sproščena. Eeee Brinč... Grin.

Logiran
Chiba
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #626 : torek, 11.03.2008 : 19:57:13 »

Super da majo Španci zdaj svojga. Sicer, a nimajo Italijani pa Poljaki tudi te registre?

No pa še par slik moje psihopatke, frišne danes slikane z mojim bednim fotkičem. Smiley

http://reike.moj-album.com/slike/156245/oYCHiFX2joR58HHR.v.jpg

http://reike.moj-album.com/slike/156245/xKAg4r3AugxebuHd.v.jpg

Ostale pa tu:
http://reike.moj-album.com/album/11356854/
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #627 : torek, 11.03.2008 : 20:14:26 »

Waw, kok se ji lepo dlaka sveti. Lustna bejba Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #628 : torek, 11.03.2008 : 20:14:39 »

Full je lepa! Moj se je pa danes podil z 11 mesečno pitbullko. Kaj sta bla dobra!
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #629 : torek, 11.03.2008 : 20:25:35 »

Tvoj fotkic je pa prav kul Smiley

Da o Chibi ne govorimo Grin
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines