mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 01:14:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Pitbull terier  (Prebrano 164446 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #570 : četrtek, 15.11.2007 : 12:37:15 »

no daj če si že glih na netu se na msn prklop.da ne boma temo smetile.pa pohit preden se mi mala zbudi.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #571 : ponedeljek, 19.11.2007 : 17:29:16 »

Sem dobila iz Zonzanija da moram Negro cepit Grin
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #572 : ponedeljek, 19.11.2007 : 17:32:50 »

ja sej js sm tud za Brino dobla že kr neki časa nazaj.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #573 : ponedeljek, 19.11.2007 : 17:45:13 »

LoL  Grin

Brina tik preden se ji je strgalo in je začela laufat v krogih:
http://i205.photobucket.com/albums/bb241/PitbullkaBrina/4_edited.jpg
Zraven je njen kolega seniorček Sim  Smiley
Logiran
s|mon
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #574 : ponedeljek, 19.11.2007 : 17:52:17 »

živjo! Vidim da ste glih na kupu, pa bi nekaj vprašal. S Thorom imava en problem in to v pasji šoli. V skupini smo štirje, trije psi in ena psička. In Thor je zelo ljubosumen, če se igra s katerim od drugih psov, kar kaže z renčanjem in to ni neko navadno renčanje, ampak ornk, na vsak način bi rad prišel zraven, prav zmeša se mu in ne pomaga nič, razen to, da ga na silo zvlečem stran. To se nama zgodi tudi ko se vzporedno gibljemo, če na moji levi ali desni kakšen samček, se dostikrat zgodi da bi se kr brez razloga zapodil v katerega od njih. Vendar samo v gibanju, ko sedi zraven mene lahko grejo ostali psi normalno mimo, čisto blizu, pa ne bo nič, ampak v gibanju je pa drugače, sicer pri normalni hoji nimava problemov, oz. je nehal s temi napadi, če pa slučajno vidim da mu ni kaj prav mu pomolim klobasico pred gobček pa je ok. Pri teku je pa druga zgodba, ko vsi skupaj tečemo se morava vedno obrnit v drugo stran ker drugače ga ne morem umirit. Drugače ko je Thor sam dela vse super, celotno vajo za izpit A naredi res vredu, tudi ko mu odpnem povodec, ni šans da bi pobegnil ali da bi se zapodil v drugega psa. In to se nama dogaja samo v šoli, doma in na sprehodih ni problemov, tudi če je spuščen in se sreča s kakim drugim psom ni nobenega problema. Če kdo slučajn ve za kakšno rešitev, bi prosil naj jo deli z nami. Hvala,
lp, Simon
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #575 : ponedeljek, 19.11.2007 : 18:13:14 »

Hja netoleranco do drugih psov je treba vzeti pri tej pasmi v zakup... Jaz ti lahko svetujem samo to, da čimveč delaj na pozornosti psa na tebe. Postani mu bolj zanimiv, kot psi okoli njega. Če se zaganja v pse na povodcu ga ustavi, daj na sedi in delaj na tem, da bo pozoren nate. Pa veliko ga hvali, če bo obsedel na mestu in bo prenehal z zaganjanjem v druge pse. Jaz sem za take namene uvedla ukaz "pusti", ki pride zelo prav kadar greva z Brino mimo kakšne ograje v katero se na drugi strani zaganja lajajoče in renčeče bitje. Pa še marsikje druge prav pride.

Ti pa res močno odsvetujem, da ga imaš spuščenega, kjer je možnost, da sreča kakšnega psa. Zaenkrat je še mlad in bi se z večino psov še igral, ampak slej, kot prej bo tega konec. Zelo, zelo malo verjetnosti je, da bo pri 2h-3h letih še toleriral druge samce, sploh če ga ne misliš kastrirati. Jaz samo upam, da se v prihodnosti kakšno tako srečanje z drugim psom ne bo tragično končalo.

Drugače pa pošlji kakšno novo sliko, da vidimo kako se razvija  Smiley
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #576 : četrtek, 22.11.2007 : 15:12:15 »

LoL  Grin

Brina tik preden se ji je strgalo in je začela laufat v krogih:
http://i205.photobucket.com/albums/bb241/PitbullkaBrina/4_edited.jpg
Zraven je njen kolega seniorček Sim  Smiley
Tale skot mi je pa znan. S kje pa je?
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #577 : četrtek, 22.11.2007 : 15:27:05 »

Vižmarje.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #578 : ponedeljek, 03.12.2007 : 15:48:14 »

Simon, je že kaj bolje na poligonu? Kako pa kaj Thorov odnos do mačk napreduje?
Evo en filmček Brine z našima mačkoma, Maxijem in Minico: http://www.youtube.com/watch?v=MX6zzGIGJ_8
Ni slabo za psa, ki nekoč ni maral mačk  Smiley Maxi (tigrast) obožuje Brino  Grin  Imam en še boljši filmček, ampak je prevelik za objavo na youtube.  Undecided
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #579 : ponedeljek, 03.12.2007 : 18:54:35 »

Evo ratalo mi ga je skrajšat, hehe... http://www.youtube.com/watch?v=Wz8_e8WO6MQ  Smiley
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #580 : ponedeljek, 03.12.2007 : 20:32:42 »

Hehe kako so dobri  Grin. Maxi pa kar brezskrbno pod most hodi. Super, da se je tako poštekala z mački.
Brina je itak faca, na zgornji sliki sem najprej pomislila: ma kdo je ta pasji "wotrok" in potem preberem, da je Brinča Cheesy.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #581 : torek, 04.12.2007 : 13:59:38 »

Maxi pa kar brezskrbno pod most hodi.
Ja, Maxi je čist nor na njo... Zmeraj, ko sliši, da sva prišli ven iz sobe zamijavka in takoj priteče samo, da se lahko crklja z njo, hehe... Potem se pa tkole, kot na filmčku, drgne ob njo in izvaja take stvari, da crkneš od smeha zraven. Sicer mu Brina te ljubezni ne vrača v taki meri, ampak vseeno tolerira njegove izpade  Grin

Brina je smotana, ja.. Zadnjič je TAKOLE (klik) zaspala zraven mene, z odprtim gobcem, na hrbtu pa še nenormalno je smrčala zraven. Je ni zmotil niti fleš od fotiča, niti moj smeh, hehehe  Grin
Logiran
s|mon
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #582 : četrtek, 06.12.2007 : 18:47:19 »

živjo! Za letos sva končala, pasjo šolo, mislil sem, da bova lahko šla na A izpit, pa je Thor premlad, ker bi naj bila spodnja meja eno leto, Thor pa bo dopolnil to starost 19. decembra. Vendar bova nadaljevala šolanje spomladi, za izpit BBH. Glede mačk je tako, ko kje kako vidi se zapodi zanjo 100 na uro, vendar do mačke, ki jo ima stara mama pa ni več agresiven, se mu je lušta Smiley ampak ve da ne sme in ga lahko imam brezskrbi spuščenega pred njo, jo gre sicer povohat, ampak se potem obrne in se ne zmenita drug za drugega. Vem, da nikoli ne bosta prijatelja, niti nisem tega pričakoval, tako kot sta zdaj je zame dovolj. Sva pa zadnjič imela zelo slabo izkušnjo na sprehodu, saj ga je napadel odrasli nemški ovčar, na srečo je NO kmalu odnehal, ker je bila Thorova premoč očitna, tako da je pretep trajal samo dobrih 30 sekund, se mi pa vseeno zdi, da je Thor izgubil nekaj zaupanja do psov. Bom naredil nekaj novih slikc, pa ti jih pošljem.
lp, Simon
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #583 : sobota, 15.12.2007 : 18:42:41 »

Sicer mu Brina te ljubezni ne vrača v taki meri, ampak vseeno tolerira njegove izpade  Grin
Grin Tudi to je ljubezen, če pomisliš kako bi to čustvo vračala na začetku  Wink.

Citat
Brina je smotana, ja.. Zadnjič je TAKOLE (klik) zaspala zraven mene, z odprtim gobcem, na hrbtu pa še nenormalno je smrčala zraven. Je ni zmotil niti fleš od fotiča, niti moj smeh, hehehe  Grin
Haha kakšen pajac...ma je njej težko, ej. Sigurno je sanjala račke v jezeru Wink.

Morata priti kaj na Obalo, že ki Brini prijajo bolj topli kraji, vaju ni bilo že par mesecev...pa da malo Brinčko pomečkam in si me ona podredi Tongue.
Logiran
mirjana64
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #584 : sobota, 15.12.2007 : 21:13:38 »

Mi smo za naše APBT dobili rodovnike iz Amerike in v ADBA tudi prijavljamo naša legla tako da naši psi imajo rodovnike
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines