mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 01:13:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Pitbull terier  (Prebrano 164444 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #525 : četrtek, 24.05.2007 : 19:04:58 »

No, da malo osvežimo temo... Simon kako sta s Thorom? Že kaj novih slikc?  Smiley

Brina vam vsem skupaj pošilja en velik nasmešek:
http://i23.photobucket.com/albums/b356/saska_zajc/Image002.jpg

LP
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #526 : četrtek, 24.05.2007 : 19:22:34 »

Kakšna faca! Cheesy
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #527 : petek, 25.05.2007 : 13:44:07 »

Haha Brinč, kaka faca...se šminkari z novo ovratnico.
Prav fanj jo je bilo videti po dolgem času ( pa vas tudi Wink), po začetni nezaupljivosti (kriva so bila očala Cool Grin), se je takoj vrgla v akcijo talanja ljubčkov (pol vrata mi je spraskala, ampak nič ne de). Lepa bučka.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #528 : petek, 25.05.2007 : 13:54:31 »

(pol vrata mi je spraskala, ampak nič ne de).
Tebi ga je samo enkrat, meni to naredi vsak dan ko mi leze v naročje  Grin Da popraskanih rok, nog, itd. sploh ne omenjam, hehe... Jap, vsem lastnikom štirinožcev močno priporočam redno striženje krempljev, ker zna biti prav nadležno, če psu ne moraš več skrajšati krempljev. Brinini prejšnji lastniki namreč niso poskrbeli za njene kremplje (no, še za marsikaj drugega niso, ampak nima veze) in zdaj je živec v krempljih tako izstopil, da se krempljev ne da več krajšati, žal... Mi pa trpimo, ker Brina takoooo zeloooo rada pleza v naročje  Cheesy  Roll Eyes  Najbolj boli, ko te v navalu veselja užge direkt po obrazu  Roll Eyes

Eh ja, bo treba počas nove slikce narest... jih prilepim v naslednjih dneh  Smiley
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #529 : petek, 25.05.2007 : 15:12:31 »

Evo zaenkrat imam ti dve sliki, ki sta nastali ravnokar... Takole se Brina afna na svojem jogiju:
http://i23.photobucket.com/albums/b356/saska_zajc/BG.jpg

Tukaj sta pa skupaj z Gill, psičko, s katero se po pol leta še vedno zelo dobro razumeta (v bistvu se odlično razumeta, glede na to, da Brina ne prenese drugih psičk):
http://i23.photobucket.com/albums/b356/saska_zajc/BG1.jpg
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #530 : petek, 25.05.2007 : 16:15:37 »

 Grin Si kar predstavljam ja, ker kot sem opazila je zelo rada v naročju oz. samo da so prve tace na človeku, pa je že vse ok. Ima  tako boljši pregled nad okolico. Se pa vidi (imam feeling), da se veliko bolj zanima za človeka kot pa okolico ("mala" Gill je pa non stop budno opazovala kaj se okoli nje dogaja).

Brini pa itak tolče na otročje Cheesy. Od kar ni več Pamela, so tudi take slike manj provokantne in ni potrebe po cenzuri Wink.

Še vedno ne morem verjeti kakšna babnica je Gill postala, prava mala kita, zaposlitev v vlečni službi ji ne uide. Če bi še malo ostali gor, bi tisti lešnik ali kateremukoli drevesu je deblo pripadalo, kar hitro šlo na pol. Veverica.

Lepotički.
Logiran
s|mon
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #531 : ponedeljek, 28.05.2007 : 23:16:15 »

živjo! Vidim da Brina tudi rada leži na hrbtu Smiley meni je Thor tak smešn ko ga gledam kako spi. Zadnič je padel iz ležalnika, pa se mu dalo vstat in je kr na mestu nazaj zaspal Smiley ti psi so taki zabavljači. V nedeljo si je Thor potegnil z mize celo nedeljsko kosilo, pa smo ga pustili samega še ne celih 5 min. Ampak se nisem mogel jezit nanj in mu je bilo oproščeno. Tako da, vsak dan je ena sama velika dogodivščina s tem navihancem. Verjamem, da nisem izjema ne tem forumu. Slikce bojo kmal, sam da dobim fotoaparat nazaj.
lp, Simon
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #532 : nedelja, 03.06.2007 : 20:15:21 »

Evo danes smo se slikali Smiley

http://i23.photobucket.com/albums/b356/saska_zajc/P6030049-1.jpg

http://i23.photobucket.com/albums/b356/saska_zajc/P6030060.jpg

http://i23.photobucket.com/albums/b356/saska_zajc/P6030058.jpg

Simon, to da je ukradel nedeljsko kosilo ti pa verjamem, ja.. Brina je postala pravi ekspert v kraji hrane. Ona najde VSE priboljške v moji sobi pa ni važno kje so. Odpira predale, odpira z zadrgo zaprte žepe, torbice in nahrbtnike, spleza povsod, odpre vsako embalažo in moram res pazit, da ne puščam stvari v sobi. Pred njo je varna samo še moja omara, katere še ne zna odpret Smiley
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #533 : nedelja, 03.06.2007 : 22:47:13 »

Ful je lepa, cist je drugacna. Se posebej ker nima vec joskic Smiley
Logiran
Pikica.
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #534 : petek, 08.06.2007 : 15:17:19 »

Brina je res krasna Cheesy..imata kakšne težave pri vzgoji?
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #535 : petek, 08.06.2007 : 16:31:25 »

imata kakšne težave pri vzgoji?
Težav pri vzgoji odraslega, zlorabljenega psa iz zavetišča s katerim se nikoli ni nihče ukvarjal je seveda veliko, ampak jih rešujemo  Smiley Počasi se daleč pride.. Evo še slika iz pasje šole, kjer obiskujeva tečaj za azilaše:

http://www.moj-album.com/slike/76039/e1hTgZbgAFEsskWW.v.jpg

Brina je kljub svojim letom zelo učljiva, zato je ni težko šolati in učiti novih trikcov. Malo več problemov je s socialiuzacijo pri njej, ampak se vidi ogromen napredek v letu dni odkar je pri meni  Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #536 : petek, 08.06.2007 : 16:38:19 »

Točno tako, počasi se daleč pride, vem sama.

Saška tebi in Brini pa želim ogromno malih a vendar ta pravih korakov do popolnosti. In čeprav te poznam samo na daleč, sem prepričana, da vama bo uspelo. 110%-no.
Srečno, pa bibiko malo počohaj v mojem imenu.

In se pridružujem mnenju predhodnic, psica je lepa, odraz odgovornosti lastnika. Čestitke.
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #537 : sobota, 09.06.2007 : 01:58:13 »

Ma kaj govoriš Saška, Brina je prava mladenka Grin. Ona je pa res kot vino, čas teče, a vedno lepša je...vsakič, ko jo vidim me znova očara. V bistvu je kot tiste gospe v "zrelih letih", ki jim marsikatera najstnica lahko zavida izgled Cool.

In ja, sej veš, čestitke in kapo dol kar si uspela narediti in delaš iz nje (z njo).
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #538 : sreda, 13.06.2007 : 14:35:33 »

Hehe ja Brina se je res spremenila v zadnjem letu  Smiley No danes smo bili pa spet na sprehodu v mostecu dopoldan z vsemi tremi našimi kosmatinci. In je bilo prav super  Smiley Super je to, da se na sprehodu vsi trije lepo razumejo in nimamo problemov. Naša Kimica je ena izmed dveh psičk, ki jih je Brina sprejela in jim noče nič. Vseh ostalih žal ne mara.. No pa še ena skupna slika:

http://i23.photobucket.com/albums/b356/saska_zajc/BrinaKimiTimi003.jpg
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #539 : sobota, 23.06.2007 : 01:03:47 »

Pozdravljeni!

ze od nekdaj me fascinirajo ti psi, predsvem zaradi tega, ker so po mojem menjenju ena izmed najbolj stigmatiziranih pasem. In ravno to je tisto kar me privlaci pri njih. Ker se kr veliko gibljem v kinoloskih krogih, sem spoznal ze nekaj predstavnikov pasme, in moram povedat, da mi je prav posebej toplo pri srcu, ko vidim kako pridno in z veseljem delajo in sodelujejo.
Saska veliko uspehov se naprej in kapo dol Wink

Med drugim pa si oglejte se prispevek, ki mi je motiviral, da se javim v vasi temi. Da nebom delal reklame vam samo povem kje ga najdete. V youtube vpisite Pit Bull Myths. Video mi je bil zelo vsec in dejansko razbija mite. Upam, da bo tudi pri ans krenilo na bolje.

lep pozdrav, Marko
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines