mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 07:28:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži  (Prebrano 131441 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #285 : nedelja, 12.04.2009 : 21:38:51 »

Žiži, vse najboljše! Kiss
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #286 : četrtek, 16.04.2009 : 23:20:05 »

Čer vsem...

malo poročanja o življenju z našo novo članico.  Smiley

Ronja je en tak otrok wanna-be-šef. Sicer je ful pridna in se hitro uči, ampak je že začela malo 'silit v ospredje'. Kar ji ne dovoliva, ker je prvo mesto rezervirano za Sisi. Včeraj sta se tudi prvič spičili - zaradi ene kosti, ker Ronji ni bila všeč njena, ampak je hotela prav tisto, ki jo je imela Sisi. Roll Eyes Sisko seveda nima problema z deljenjem igrač, palic, priboljškov, in ji je kost prepustila, Ronja pa očitno ni takega mnenja, ker je skočila v Sisko, ko se ji je približala, Sisi ji ni pa nič ostala dolžna. Je Gašper hitro pokazal vraga obema in je bil potem mir. Torej imamo že prvo novo pravilo: strogo ločene igrače in druge ''tafine'' stvari.

Je pa ena velika crkljivka, skos bi se samo stiskala in lupčkala, ko gremo spat, pa mora obvezno ležat pod kovtrom popolnoma stisnjena ob mene ali Gašperja. Sva pa z Gašperjem sklenila, da bo treba obe počasi navadit na spanje v kletkah ali na ležiščih, ker je na postelji ornk gužva (midva vsak na svojem koncu, vmes pa žvali  Grin). Ima kdo kakšen nasvet, kako naj se tega lotimo, da bo čim manj stresno?

Popoldanski spanec:

takole


ali takole  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #287 : četrtek, 16.04.2009 : 23:33:15 »

Takole: preden gresta spat, primeš Ronjo, jo skipaš v kletko in zapreš vrata, postopek ponoviš s Sisi. Potem gresta spat in to je to. Najmanj stresno, verjemi.

 Wink
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #288 : četrtek, 16.04.2009 : 23:36:43 »

 Grin

Priznam, da sem pričakovala kakšen bolj zakompliciran način.  Wink
Problem je samo v tem, ker Ronja ene 5 minut po tistem, ko jo zaprem v kletko, tuli in si tega recimo ob enajstih zvečer v bloku ravno ne morem privoščit. Ampak ni panike, bomo dajali spat pred deseto, pa bo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #289 : četrtek, 16.04.2009 : 23:37:39 »

Vzameš en glaž H2O, pa ga zliješ na betičko. Garantiram, ne bodo v bloku nič slišali.

 Wink Wink
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #290 : četrtek, 16.04.2009 : 23:42:35 »

Sem jo ravno včeraj zalila, ko se je hotla neki kregat. Sem mislila, da jo bo fršlok od šoka. Tongue Sisko smo toliko natrenirali, da ji zdej samo pokažem kozarec in da takoj mir.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #291 : četrtek, 16.04.2009 : 23:45:15 »

Sem jo ravno včeraj zalila, ko se je hotla neki kregat. Sem mislila, da jo bo fršlok od šoka. Tongue Sisko smo toliko natrenirali, da ji zdej samo pokažem kozarec in da takoj mir.

Pri nas jih skoraj hercklofen.
Logiran

uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #292 : petek, 17.04.2009 : 00:13:52 »

In če nimaš kozarca z vodo pri roki, zaleže tudi curek iz pirovske flaše Tongue
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #293 : petek, 17.04.2009 : 00:17:37 »

Sva pa z Gašperjem sklenila, da bo treba obe počasi navadit na spanje v kletkah ali na ležiščih, ker je na postelji ornk gužva (midva vsak na svojem koncu, vmes pa žvali  Grin). Ima kdo kakšen nasvet, kako naj se tega lotimo, da bo čim manj stresno?

Hehe, prvi del citata je meni/nama popolnoma poznan, vendar sva midva zadevo rešila takole - "tamal jogi" ----> beri otroški jogi, ki je bil prej rezerviran samo za Shivo, se je spremenil v jogi dimenzij 90 x 190 in ta jogi je lepo postavljen ob posteljo in če "slučajno" Roll Eyes postane na postelji gneča, se z eno besedo zmenimo, koklji spokata dol in vsi lepo udobno spimo do jutra. Smiley

Proti jutru, ko pa midva spiva kot komi, se pa zna zgodit, da se kasneje zbudimo VSI SKUPAJ na postelji ...... le kaj nama ni jasno, proti jutru se tudi poleti shladi, hehe... Cool

Frigga, uživajta oz uživajte. Wink
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #294 : nedelja, 19.04.2009 : 19:07:33 »

Tole moram delit z vami... Danes zjutraj sta bila Gašper in Sisi že malo po 6. pokonci - in kaj se zgodi, ko imata dva preveč časa in ko eden od njiju ne ve, da se kuhinjske krpe uporabljajo z določenim namenom, nikakor pa ne tako (Sisi je seveda z največjim veseljem pozirala na čast taki trapariji, potem jo je Gašper pa še poslal, da me pride takale zbudit Grin):


Pa še tole moram prilepit, ker je tako pocukrano  Kiss





Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #295 : nedelja, 19.04.2009 : 19:17:59 »

Uuuu, tadruga je pa šugar overload Kiss Kiss Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #296 : nedelja, 19.04.2009 : 19:24:47 »

Iiiiiiiiiiiiiiii  zmagaa!
Zakon! Tako so me nasmejale te slikice.. sploh na 1. je took lušna Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #297 : nedelja, 19.04.2009 : 19:26:31 »

Sisiki prav paše "rutka". Ta druga slika je pa itak zakon.

lp

Sandra in Kaja
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #298 : nedelja, 19.04.2009 : 19:36:05 »

Hihi na prvi slikci pa izgleda kot "Šefica zbudi se, kosilo je pripravljeno" Grin

Tadruga in tretja slikca pa Cheesy  Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #299 : ponedeljek, 20.04.2009 : 01:21:03 »

pikice zlate  Cheesy
Smo danes na tečaju srečali Ronjo z Gašperjem... carica mala, v živo je še "luštnejša" kot na teh ITAK pocukranih fotkah  Grin

Ful vesela za vas!!! Oba z Roxy-jem! Wink
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines