mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 05:18:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži  (Prebrano 130153 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #210 : torek, 17.03.2009 : 21:44:24 »

Včeraj sem na eni od srednjih šol začela opravljati pedagoško prakso. Pred tem nam je profesorica na faksu razdelila dnevnike za beleženje stvari med prakso. Ko sem včeraj prišla domov, sem dnevnik položila na mizo skupaj s kupom drugih listov. Danes zjutraj, ko sem se zbudila, sem zagledala tole:



Poleg tegale je ležala Sisi in pridno jedla (očitno si jih je izbrala za zajtrk) liste iz dnevnika. Kako je ravno dnevnik (očitno je bil prav namensko izbran) iz kupa vseh drugih listov prišel z mize (kamor Sisi ne doseže) do Sisi, lahko samo ugibam  Roll Eyes (Notti? Žiži? A mi imata kaj za povedat?).

Danes sem potem vsa zaskrbljena in osramočena odšla na faks do profesorice milo prosit, če lahko dobim nov dnevnik, in vso pot do tja sem razmišljala, ali naj ji povem po pravici (ko mi itak ne bo verjela) ali naj se ji kaj zlažem. Seveda sem se odločila za prvo možnost, pogoltnila cmok in profesorici rekla, da imam ''en majčken problem''. Ko sem ji povedala zgodbo, je iz njenih ust prihrumel tak smeh, ki sem ga na njenem obrazu videla prvič. Ker ona ''že ve, kako je to'', ker je imela 18 let doma psa, ki je ''pred kratkim umrl'', zanimalo jo je ogromno stvari o moji Siski in vsa stvar se je razvila v krasen pogovor. Seveda sem nemudoma dobila nov dnevnik, ki je zdaj na varnem v omari.

Sklep: psi in mačke dokazano spodbujajo pozitivne odnose tudi s profesorji na faksu. Grin
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #211 : torek, 17.03.2009 : 21:48:39 »

Podobne "težave" z glodanjem zapiskov mi je delala moja Kaja. Še danes moram vse pospravljati.

Kaj hočeš imamo pač učene pse. Wink

lp

Sandra in Kaja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #212 : torek, 17.03.2009 : 21:52:56 »

 Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #213 : torek, 17.03.2009 : 21:54:48 »

Ima pa dobre kompanjone - jo ušpičijo in zbrišejo. Shocked
Pol pa revca Sisi sama kasira posledice Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #214 : torek, 17.03.2009 : 21:57:04 »

frigga, a povem še jaz z drugega zornega kota?
Sem v začetku svojega pedagoškega dela prinesla domov kup testov iz slovenščine, jih popravila in jih na postelji razporedila po ocenah. Skoči na posteljo tedaj še mlad pes, dvigne taco in se na teste mirno pošč...
Profesorica jih je posušila na radiatorju in odnesla posc... lepo nazaj v šolo.  Tongue
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #215 : torek, 17.03.2009 : 22:04:40 »

 Grin Grin A niso bili učenci nič presenečeni nad tem, da so malce ''porumeneli''?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #216 : torek, 17.03.2009 : 22:07:59 »

So imeli toliko dela s seštevanjem točk in iskanjem še možnih, da niso bili pozorni. Sem pa malo cvikala, da bi kdo  kaj zavohal.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #217 : torek, 17.03.2009 : 22:08:27 »

 Grin Grin Grin

Mojadva se tudi rada izživljata nad testi. Poco jih cufa, Skoki pa poležava na njih... Roll Eyes Smiley
Na srečo moji učenci vedo, da sem čisto pasja in so vajeni "kreativnih" popravkov.

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #218 : sreda, 18.03.2009 : 10:59:38 »

 Grin Grin Grin Grin

Ja, jaz sem se v osnovni šoli morala izgovoriti na morskega prašička. Tongue Je pojedel del spričevala.... Smiley
Kreativnost ne pozna meja!
Uživajte ob delovnih uspehih  Tongue
Lp polonak
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #219 : sreda, 18.03.2009 : 15:47:00 »

Nooo, je pač naredila tako, da je bil stavek, da je "pes pojedel domačo nalogo" čista resnica in nič izgovor Cheesy
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #220 : sreda, 18.03.2009 : 16:31:45 »

Eno vprašanje:

Sisi je začela ful izsiljevat s cviljenjem, da hoče ven. Pa da ne bo kdo mislil, da ni nič zunaj.  Tongue Kar naprej je na sprehodih (pribl. 6× na dan, od tega dva daljša). Začelo se je v bistvu ful obetavno, ona je prišla ''prosit'', da je treba lulat, in smo šli. Zadnje dva tedna pa se dogaja, da pridemo iz sprehoda in po 20 minutah (ali še prej) začne na enak način, kot da se ji mudi lulat/kakat prosit, ko gremo ven, pa ne naredi nič (se pravi, da lumpa fejka). In to je zdaj videti tako, da kar naprej samo cvili za ven, pa naj bo to 5 minut po tem, ko pridemo s sprehoda ali ena ura. Začela sem jo ignorirat, pa ne pomaga nič (npr. zdajle že pol ure cvili v eno, pa sva bili zunaj 45 minut nazaj). Ima kdo kakšen nasvet ali idejo, kaj se dogaja z njo?
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #221 : sreda, 18.03.2009 : 16:35:22 »

Mah, sej mislim, da sem si že sama odgovorila. Verjetno sem delala napako že od začetka, ko sem jo peljala ven, vsakič ko je zacvilila, a ne?
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #222 : sreda, 18.03.2009 : 16:36:26 »

Verjameš ali ne, moj seniorček, ki je sposoben prespat 23 ur v dnevu, tudi zadnji teden kar naprej jokca. Lula in kaka normalno, tako da tudi ni tukaj problem. Gre samo za to, da je zunaj SONČEK, pa pomlad, pa kužki, pa...  Cool Saj razumeš. Vsako pomlad je isto. Ignoriraj, drugega ne moreš. Smiley

Lp, 5ra
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #223 : sreda, 18.03.2009 : 16:46:00 »

Samo razmišljam... a je možno, da ima prehlajen mehur in jo skoz po malem tišči?
Se mi zdi še edina pametna opcija. Ker če jo ne, pol jo bo treba en mal po razvajeni riti Roll Eyes
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #224 : sreda, 18.03.2009 : 17:42:44 »

Ne verjamem, ker potem bi lulala vsakič, ko gremo ven in bi ''upravičeno'' cvilila za ven. Tko pa 27× na dan cvili, ampak če gremo ven, ne naredi nič, ampak samo lumparije zganja. Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines