mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 01:25:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži  (Prebrano 131286 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #165 : torek, 10.02.2009 : 12:45:32 »

Kako ste čedni Cheesy, vidim, da se tudi Sisi rade prelevi v mačko in se pride crkljat v naročje Smiley

O, ja... Cheesy imam včasih občutek, da hoče kar posnemat Žižija in Notti, ko rine v naročje ali se hoče uležat na moj trebuh, pa mi pri tem mimogrede zbije na tla očala, s taco ponesreči zamahne po mojem obrazu... mislim, da se ne zaveda preveč dobro, da ima skoraj 20 kg več kot Notti ali Žiži. Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #166 : torek, 10.02.2009 : 13:20:18 »

U kaksno fajn porocilo  Smiley Stiskat se je pa res super, na takale depresivne dneve.  Cool
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #167 : torek, 10.02.2009 : 17:16:06 »

Super!! Kiss
Ja saj vreme je pa res depresivno, še dobro, da smo včeraj izkoristili.. Kiss

Krasni ste vsi skupaj.. Kiss
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #168 : ponedeljek, 16.02.2009 : 12:37:45 »

Danes ob enih zjutraj smo imeli reševalno akcijo. Shocked Žiži je splezal na vrh kuhinjskih omaric in medtem ko se je gor očitno še nekako stlačil (med vrhom omaric in stropom ni skoraj nič prostora), dol ni šlo več. Jaz sem seveda zganjala paniko, moj dragi pa je bil hrabri junak noči, ki je Žižija uspešno spravil na tla.  Grin (dol se je vrnil kot ena kepa prahu, kar pomeni, da je vrh omaric spucan in mi je prihranil delo Cool)

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #169 : ponedeljek, 16.02.2009 : 14:35:58 »

Hudiča, frigga, a si ti uno mojo vrečko fejst pregledala?  Shocked Da mu ni Mila kakšne listke z navodili poslala, tam gor namreč ona rada spleza, ko želi, da mene kap zadane, in se ji ful fajn zdi, ko se ustrašim  Angry Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #170 : ponedeljek, 16.02.2009 : 15:35:45 »

Grin Kam vse se spravjo te mački, hehe! Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #171 : ponedeljek, 16.02.2009 : 15:38:54 »

Pa kako gleda dol, kot kup nesreče Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #172 : ponedeljek, 16.02.2009 : 17:15:29 »

Hehe lahko pride še nam prah pobrisat, je malo več prostora.. Cool Cool
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #173 : ponedeljek, 16.02.2009 : 22:36:54 »

Neki vam moramo mi trije povedat (v imenu vseh treh pišem jaz, Sisi). Je šefica zamolčala, prej ko je opisovala reševanje Žižija.

Torej... potem ko je reševalna akcija uspela, sta šla šefa seveda spat. Mi smo se še nekaj časa delali, da prav tako sladko spančkamo, in sta bila šefa vsa navdušena, ker je tak mir. Potem pa smo sklenili, da jima pripravimo majčkeno presenečenje za zjutraj. Glavna pobudnica za to fantastično idejo je bila moja cimra Notti. Ker smo že po naravi zelo umetniško nadarjeni, smo se odločili, da jima pripravimo eno umetniško mini skulpturico, tako, ki so zdej moderne (sej veste - žice, pa to). No, pa smo šli na delo. Notti je bila zadolžena za material (je na mizi našla nekaj Gašperjevega, za kar smo sklenili, da nujno potrebuje prenovo), jaz sem klesala glavni del in odstranjevala nepotrebne elemente, ki bi pokvarili skulpturo (beri: steklo), Žiži pa je oblikoval stranske kovinske elemente. Nad končnim izdelkom smo bili naravnost navdušeni in prav ponosni, da smo se spomnili kaj takega. Zjutraj smo se vsi trije poskrili (za vsak slučaj - pri šefih nikoli ne veš, kakšna bo reakcija) in še dobro, da smo se! Ker sta godrnjala, da to ni res! Angry Pa tako smo se trudili...

Najbolje, da vam pokažemo ta znameniti izdelek, za katerega smo prepričani, da bo čez leta dosegel muzejsko vrednost. A ne, da je čudovit! Nam še vedno ni jasno, zakaj šefa nista bila zadovoljna z njim. Zahtevna šefa, pač!





[attachment deleted by admin]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #174 : ponedeljek, 16.02.2009 : 22:38:18 »

Vau!!!!  Shocked Shocked A boste to dali na licitacije? Po moje boste obogateli!!  Cheesy Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #175 : ponedeljek, 16.02.2009 : 23:24:14 »

O, šit, upam da dioptirija ni previsoka oz. imaš kaj rezervnega - steklo je šlo ven zato, da kiparjev ne bi videla in našla. Vem, da ni smešno, ampak jaz (napol slepa) sem skoraj crknila Grin Grin Grin
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #176 : ponedeljek, 16.02.2009 : 23:50:00 »

Mah, sej očala so bla itak od dragega. Tongue Pa še to ne tista tanobel za ven (tista so na popravilu, ker je Sisi v trenutku veselja prejšnji teden odbila en stranski del Grin), ampak samo za doma nosit. Na srečo ima še leče.
Sej midva sva se tud režala - pri taki kreativnosti enostavno ne moreš ostati resen. Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #177 : ponedeljek, 16.02.2009 : 23:50:43 »

No mati, zdaj veš, zakaj hodiš v službo Wink Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #178 : torek, 17.02.2009 : 10:40:00 »

Uau, tole pa je kreacija Cheesy Wink. Vse čestitke, ste se morali pa res potrudit!  Tongue

Lp umetnikom!  Kiss

polonak
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #179 : torek, 17.02.2009 : 10:51:18 »

Umetniški izdelek, ni kaj Grin!
Koga pa potem kregaš, ko je tolko potencialnih kandidatov?
Zdej pa hitr tiste leče skrit, da kdo ne pomalica še teh Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lepotička Sisi, nora Notti in gospod Žiži
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines