mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 19:17:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: TIBETANSKI MASTIF - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 29   Dol
Natisni
Avtor Tema: TIBETANSKI MASTIF - čvek  (Prebrano 82123 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #45 : četrtek, 25.11.2004 : 22:16:08 »

Madonca , saj skoraj vsi forumovci poznate vso  mojo pasjo žlahto Grin.

Missa! Naš izgubljenček Halas je pa čist O.K. Se mu potem ni več uspelo zares izgubit. No, pa četudi kdaj izkoplje kako luknjo pod ograjo  in gre malo povohat k sosedom,kaj hitro najde tudi pot domov, seveda samo da ne grmi.
Andreja pravi, da noče jest in je res malo bolj vitek sedaj. Hja, verjetno zato, da lažje smukne pod ograjo, ko se mu zahoče novih vonjav Wink.

Moja Gawa je pa že tako okrogla, da komaj hodi. Zaenkrat vse dobro kaže.
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #46 : petek, 14.01.2005 : 22:05:11 »

Jutri ne bom na razstavi v LJ, ker ves dan sprejemam bodoče lastnike naših TM-jev, ki prihajajo  gledat svoje bodoče pesjane. Bo pa tam Halas pa ga malo počohaj, saj imaš velike zasluge, da je še med nami...no, s seboj bo pripeljal tudi Andrejo!
V nedeljo pa bom sigurno tam, ker razstavljam dva svoja tibetančka. Saj veš da je specialka za tibetance in ne smem manjkat!
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #47 : petek, 14.01.2005 : 23:19:47 »

LP!
Ja vem! No, kot kaže,  bom tudi jaz prikazala v nedeljo na razstavo Grin Samo, da bom solo Kiss
Veš, da bom šla Halasa počohljat!
Do nedelje!
LP,Miša
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #48 : sobota, 17.09.2005 : 17:28:25 »

Pozdravljeni

Tud jaz sem navdušena nad tibetanci. Ko sem se odločala za psa sta mi na koncu ostali dve pasmi. TM in NF. Odločila sem se za NF, saj takrat v sloveniji ni bilo legla, pa nevfiji so mi bolj všeč, ker so večji in imajo malo manj oster karakter.

Sem pa na letošnji razstavi v Trbovljah opazovala dva, ki sta se nahajala v naši bližini. Črna, malo bela in malo rjava. Na začetku sm jih samo v glavo videla in men prva reakcija: Lej nevfi!  Grin Grin Pol sta se pa malo okol obrnla mi je pa le ukloplo da sem malo kiksnla.  sram

Pa tudi v Hrušici je bilo videt dve psički. Sta bili izredno lepi.

Kater vse barve pa so priznane?
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #49 : ponedeljek, 19.09.2005 : 09:09:56 »

Lepo, da so ti všeč naši tibetanci Smiley

V Trbovljah pa si verjetno videla He-Tuja in Ingsla, ki sta celo malo v žlahti.

Barve pa so pri tej pasme precej pestre. najpogostejša je črna z ožigi,pa  modra z žigi, potem so tu različni odtenki rjave oz. zlate od zelo svetlih do nekoliko temnejših odtenkov, zanimivi so tudi povsem črni psi  in pa črni z belo liso na prsih. Bele lise na prsih so dovoljene pri vseh barvah.
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #50 : nedelja, 25.09.2005 : 20:33:29 »

Možno da sem videla tedva ja. Sta bla samca ampak nisem mela časa it do lastnikov, tak da res ne vem.

Me pa veseli, da smo se videli v Zagrebu. Ingsel mi je všeč, pa super je ker se z Neonom tak zastopi. Se vidi da je še mlad. Upam, da se še kdaj srečamo. Če bom prišla na kako razstavo kot obiskovalec te poiščem.
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #51 : ponedeljek, 26.09.2005 : 20:40:55 »

Tudi Neon je srčkan Kiss, z Ingslom sta si bila pa res všeč. No, tudi jaz upam, da se še vidimo na kaki razstavi. Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #52 : četrtek, 29.09.2005 : 22:01:30 »

Vsi navdušenci tibetanskih mastifov - pridite pogledat te prečudovite kužke na klubski dan v Domžale to soboto!  Wink
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #53 : četrtek, 29.09.2005 : 22:18:58 »

Do-khyi imaš iz Zagreba kakšne slike? Ni blo lepo mal pogledat. Je bil poleg vas še kakšen Tibetanec?
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #54 : petek, 30.09.2005 : 22:35:27 »

Tuid jaz bom s tremi svojimi tibetankami  jutri v Domžalah Smiley

Slikc iz Zagreb pa nimam prav nobenih, ker sem kot običajno pozabila fotoaparat doma Roll Eyes. Če pa ima kdo kakšno lepo , kjer je gor kak tibetanski mastifek se toplo priporočam Smiley res bi jih bilo lepo pogledat.

Drugače pa so bili na tej specialki prijavljeni 4 tm-ji in en maldiček, ki pa je bil  le obiskovalec Smiley
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #55 : sobota, 01.10.2005 : 11:56:13 »

Si spomnila na fotoaparat mogoče? =o)

Škoda ker nisem mela dovolj časa da bi še tibetance slikala. Sem bla v Zagrebu polno zaposlena z Neonom Tongue
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #56 : sobota, 01.10.2005 : 13:37:25 »

Tudi meni so tibetanski mastifi zelo všeč, čeprav imam običajno rajši minije, zato sem z zanimanjem prebrala to temo. V Trbovljah sem opazovala dva tibetanca, ki sta sedela na tribunah 2 vrsti nižje od nas, mislim da sem po slikah prepoznala do-khyi. Ta mlajši, mislim da je bil Ingsel (se ga potem iz BIS spomnim) je zelo prijazen, na koncu mi je hotel v naročje zlest in se mi pustil božat.

Če bom kdaj razmišljala o malo večjem družinskem članu, bodo TM-ji definitivno na listi. Upam, da se še kdaj srečamo na kakšni razstavi, pridem tudi vaše velikane počohat.



Lp, Tinkara


Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #57 : sobota, 01.10.2005 : 21:06:38 »

Aaaaa Joni vi ste mel tele male pse, nevem pasme k majo metulčkasta ušesa. No mislim bol velke. Hehe Ja videl si do-khyi so bli na tribuni pa tud Ingsla. Mi smo bli pa bol levo na isti višini ko tibetanci z nevfijem, nas je blo ene par na kupu.
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #58 : nedelja, 02.10.2005 : 10:39:01 »

Ja, papillon oz. metuljček  Wink

Točno, newfija se tudi spomnim. So mi tudi všeč, mi je posebej ostala v spominu sosedova novofundlanka Liza, ki je bila (kljub svoji velikosti) tako nežen in prijazen kuža.


Lp, Tinkara
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #59 : nedelja, 02.10.2005 : 11:45:40 »

Tukaj je nekaj slikic iz klubskega dne (žal le 4 od mastifkotov)!
Sicer bo pa verjetno še kdo drug dodal kaj slikic!

Meni je letos bilo fantastično - a ste opazili da nas je bilo zelo veliko!  Wink

http://nelly.moj-album.com/album/1189081/

Pa še ena skupinska iz podelitve priznanj za najbolj uspešne tibetance v letu 2004!

1. mesto Lhasa apso - Titlink Al Capone - Ozzy
1. mesto Tibetanski španjeli - Moetica Madame Butterfly - Nelly
1. mesto Tibetanski terierji - Q'Ukpa Thai Lamleh von Nama Schu - Thai
1. mesto Shih Tzu - Showcase Big Boss   
1. mesto Do Khy - Hatha Bučnovaška - Hatka

http://nelly.moj-album.com/slike/75902/cajejsTLloqiwW4i.jpg
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 29   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: TIBETANSKI MASTIF - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines