mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 21:26:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 269846 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #915 : sreda, 04.12.2013 : 20:44:55 »

Super ste! Kiss ljubezen objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #916 : sreda, 04.12.2013 : 20:48:11 »

Ja, tudi meni že teče peto "mandatno leto" sodelovanja z vami  Smiley.

In čeprav sem dokaj na tekočem, ko gre za večje akcije, sem vsakič na novo presenečena kakšne številke nam predstavite  huh Afro
 
Res je, da sta pomoč in podpora vsakega od nas pomembni, vsekakor pa je edina in največja zasluga vas, terenčkov, da ste se sploh lotili tega problema in to na način, ki nedvomno edini da prave rezultate in mislim, da sem vsaj tako kot vi, ponosna na vaše dosežke 

Da pa to res ni nekaj vsakdanjega, pa so pokazale tudi stoječe ovacije v Barceloni, ki ste si jih več kot zaslužili  objem.
Bravo, bravo, vsem in vsakemu posebej  objem bravo Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #917 : sreda, 04.12.2013 : 20:55:47 »

Tale povzetek bodo jutri prejeli moji kolegi v službi, ki Pomurčkom namenjajo delež dohodnine Cheesy Afro
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #918 : sreda, 04.12.2013 : 21:24:47 »

Tale povzetek bodo jutri prejeli moji kolegi v službi, ki Pomurčkom namenjajo delež dohodnine Cheesy Afro

Točno to sem jaz ravnokar naredila kar po mailu - da bodo vedeli, zakaj sem letala za njimi z obrazci in davčno številko pomurskega Društva.

SUPER STE, sploh nimam besed!  bravo  Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #919 : četrtek, 05.12.2013 : 10:47:32 »

Kapo dol, zaslužili ste si stoječe ovacije  Kiss bravo ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #920 : četrtek, 05.12.2013 : 10:58:05 »

Zlati ste!  Cheesy Kiss Cheesy
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #921 : petek, 06.12.2013 : 00:13:55 »

Se že nekaj časa tolčem po prstih, pa bom kljub bolečni tole čist retorično vprašala - pomoč ljubljanskega društva je bila spregledana ali zignorirana? Toliko, da vem, da leta nasvetov, idej, podpore, deljenja znanja, svetovanja, pomoči pri iskanju novih domov za pomurčke, zbiranje odej, opreme, hrane, namestitev pade pod ostalo.

Vsekakor pa čestitke za uspeh. Si želim, da svojo dejavnost v obliki dobre prakse prenesete tudi na druga problematična področja po Sloveniji.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #922 : petek, 06.12.2013 : 00:29:26 »

Pridna,
pomoč ljubljanskega društva nikakor ni bila namensko zignorirana oz. spregledana, kakor tudi ne vseh tistih, ki niso našteti poimensko in bi si to zaslužili. Pomoč vsakega od vas globoko cenimo in smo hvaležni za vse nasvete, ideje, podporo, znanje, ki ste ga delili z nami, svetovanje, pomoč pri iskanju domov in še za vse kar ni našteto in ste nam s svojo podporo omogočili ...
To je tudi tisto, kar me je vedno držalo od "poimenskega" zahvaljevanja, strah, da koga nehote spustim in to se je zgodilo. Se opravičujem in še enkrat hvala vsem za vse.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #923 : petek, 06.12.2013 : 01:19:35 »

Epona, hvala VAM, ki prestavljate meje mogočega, ki besede v "meso" spreminjate čisto zares, ki nas vse učite, kako se dela in da JE mogoče!

objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #924 : sobota, 07.12.2013 : 09:10:58 »

epona,
pač si poimensko naštevala. Se pa nikakor ne rabiš opravičevat, ker že veš, kaj delaš in zakaj tako delaš. Posel je pač posel. Jst se ti lahko samo zahvalim za še eno izmed življenjskih lekcij, ki se je zaključila s tem postom.  Smiley Kakor že povedano - želim vam veliko uspeha, manj napak, še več kvalitete in širjenje po celi Sloveniji.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #925 : sobota, 07.12.2013 : 11:32:33 »

Pa zakaj eni vedno iščejo dlako v jajcu?  wtf butnglavc

epona in ostale pomurke,  Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #926 : sobota, 07.12.2013 : 16:28:23 »

Globok poklon za vaše delo! Sem bila med tistimi stoječimi na ICAWC, ki so ponosni in ganjeni ploskali Urški Markelj in pomurcem.
Ganjena, ker sem med živalmi po več letih videla tudi "naše" pomurčke in ponosna na vaše delo in na prav vsakega od vas.
Upam, da boste svojo držo, zgled pravega trdega dela  in spoštljiv odnos do "sotrpinov" v tem poslu Smiley prenesli še na koga drugega.
eponca, terenka in vsa ostala ekipa  Kiss
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #927 : ponedeljek, 09.12.2013 : 16:22:28 »

Hvala obema za lepe želje, to si želimo tudi sami. Smiley Vedno smo hvaležni za pripombe z argumenti, ki nam pomagajo, da se lažje odločamo, kam bomo usmerjali svoj čas in sredstva, ki jih pridobimo, da se razmere za živali čim prej in čim bolj izboljšajo.

Da bo tako, vabim, da nas (za začetek) člani društev, aktivnih v romskih naseljih, kontaktirate na info@dzzpomurja.si, da skupaj določimo en termin, se dobimo in izmenjamo vse pridobljene izkušnje, pozitivne in negativne, in se vsi skupaj iz njih učimo in da bomo skupaj še bolj uspešni na področju izboljševanja razmer romskih živali po celi Sloveniji pa tudi drugje. Smiley




Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #928 : ponedeljek, 09.12.2013 : 18:22:18 »

Skupaj z živalovarstvenim krožkom OŠ Ormož na stojnici DZŽ Pomurja



Več: http://www.dzzpomurja.si/?p=6876

Hvala pridnim učencem in učiteljici Tini, ki je kot vodja živalovarstvenega krožka pobudnica tega lepega dne.

Vse osnovne šole vzpodbujamo k ustanovitvi živalovarstvenih krožkov, ki bodo vsekakor v veliki meri doprinesli k lepšemu svetu tako za ljudi kot živali.

Hvala Tina in OŠ Ormož!
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #929 : ponedeljek, 16.12.2013 : 11:58:31 »

Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines