mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 05:14:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 189777 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #360 : torek, 23.02.2010 : 11:33:00 »

On hodi na zmenke z različnimi prijatelji in prijateljicami, se ne mara vezati samo na enega Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #361 : torek, 23.02.2010 : 11:41:15 »

Sej lahko oba hodita potem na zmenke, hehe Smiley Pa brez zamere, sem samo firbec Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #362 : torek, 23.02.2010 : 11:44:59 »

On hodi na zmenke z različnimi prijatelji in prijateljicami, se ne mara vezati samo na enega Tongue
Kolk 'mam en zelo zloben komentar na koncu jezika...   Evil
pa ne bom!  Roll Eyes
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #363 : torek, 23.02.2010 : 11:54:43 »

Ja, ja, kar zase zadrži. K pri tako prijaznemu kužku ni kaj zlobe delit Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #364 : torek, 23.02.2010 : 11:55:54 »

Kaj pa pri skrbnici?!? 

Wink
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #365 : torek, 23.02.2010 : 12:00:17 »

Jao, a lahko prosim nehate lobirati, podtikovati, namigovati predaja


On hodi na zmenke z različnimi prijatelji in prijateljicami, se ne mara vezati samo na enega Tongue

Točno tako. Cool Hvala Miskica Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #366 : torek, 23.02.2010 : 12:01:05 »

A ona ni prijazna al kaj hočeš povedat?  Roll Eyes  Pegica ocenjuje, da je Soul od tabul prijaznih. Ob vsakem obisku pri Roxyju dobi od nje kako fajn veliko žvako.  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #367 : torek, 23.02.2010 : 14:31:12 »

On hodi na zmenke z različnimi prijatelji in prijateljicami, se ne mara vezati samo na enega Tongue

Aha in v kratkem bomo izpeljali spoprijateljevanje s FIŽOUČKOM. Smiley

Katarina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #368 : torek, 23.02.2010 : 14:31:51 »

Pa dajte kakšne fotke, bodo gotovo super Cheesy
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #369 : torek, 23.02.2010 : 22:27:46 »

Aha in v kratkem bomo izpeljali spoprijateljevanje s FIŽOUČKOM. Smiley

S'roti naši spet ne bo nič jasno Grin
Fotke bodo.. itak Wink Si moram sposodit širokokotni objektiv, da bom lahko slikala "dvogrbo kamelo" 
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #370 : nedelja, 28.02.2010 : 22:35:39 »

Tokratni nedeljski izlet ni bil obsijan s soncem, je bila pa zato družba toliko boljša Cheesy
Popihali smo jo na Gorenjsko, v kraje nad Škofjo Loko... V kraje, kjer so nastala nekatera najlepša slovenska literarna dela kot sta na primer: Visoška kronika ali Cvetje v jeseni. V kraje kjer je ustvarjal Ivan Tavčar.

Tavčarjev dvorec iz 18. stoletja predstavlja višek takratnega kmečkega stavbarstva.












Zaradi arhitekture, zgodovinskega pomena in naravnih znamenitosti je razglašen za kulturni spomenik Smiley Za njim stoji tudi ogromen spomenik, postavljen v spomin na znanega slovenskega pisatelja







Kraji so zanimivi tudi zaradi gozdne učne poti, kjer lahko vidimo različne drevesne vrste, lubadarjeve pasti. Gremo mimo zanimivega prereza tal, kjer so lepo vidni talni sloji. Posebnost je izvir Zviršnik, kjer so si domačini uredili zajetje za vodovod. Na poti lahko vidimo tudi čebeljnjak in Krnišnikovo žago.


To smo vedeli oz. si prebrali. Slišalo se je obetavno, zanimivo, poučno. In smo štartali izpred dvorca... Grin Roll Eyes
...
...
...
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #371 : nedelja, 28.02.2010 : 22:49:31 »

...
Dve črni lepotici in zlati princ Cheesy Zara, partnerka na Bbh izpitu in njena prijateljica Tesa, ki je prišla k Zari na zimske počitnice.










Start je bil obetaven - precej lepa gozdna pot (na lastno odgovornost, sicer Undecided ). Ampak nobenih lubadarjev, "prerezi tal" so nas sicer spremljali celo pot, pa vendar niso bili taki... khm... kot smo mislili, da bodo Undecided





Pot naj bila dobro markirana... Markacij nismo videli in seveda razmišljali, da jih je "uničila" zima... Al pa lubadarji Evil Psi so se zabaveli po svoje in jih manjkajoče lepote, ki smo si jih želeli videti, niso niti malo zanimale Cheesy Grin


"Konjska" vprega veselje








Še dobro, da smo imeli SAMO ENO!!! Angry žogo Evil Ali pa le eno, ki je bila vsem zanimiva Roll Eyes Grin






...
...
...






Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #372 : nedelja, 28.02.2010 : 23:03:21 »

...

A to je vrh?!? Huh Kje je pa slap? Pa čebeljnjak? Pa žaga? Sad






OK, malo počitka. Razmisliti moramo kaj in kako naprej. Cool







Hmmm butnglavc Če smo na vrhu, gremo lahko nazaj dol, al kako? pevka Kosmatinci bi seveda še ostali oz. lazili naprej Grin






Alo, gremo dol. Akcija Cheesy








Še danes zjutraj sem bila prepričana, da so fantje in žoga, skoraj eno in isto. Wrong, baby. Še kako narobe

     




Zdaj pa bejž z žogo, kolikor te noge nesejo, če nočeš, da reeees na kakšnem drevesu ostane za vedno 



...
...
...




Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #373 : nedelja, 28.02.2010 : 23:11:42 »

"Kako sem jaz vesel, da sem moški Grin Ženske se vedno nekaj ravsajo" Evil













"Ej ti, prec prid nazaj, pa povej katera ima prav" Angry Evil

 





Še zadnji skok v sneg in domov Cheesy






Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #374 : nedelja, 28.02.2010 : 23:17:19 »

In, ko smo prišli nazaj v dolino do Tavčerjevega dvorca... smo ugotovili... sta fanta pogruntala... da... aja, UPS Angry je gozdna učna pot v DRUGO SMER  Angry Angry Angry



Moški, itak Evil K vse vejo in ne rabijo zemljevida ali, buh ne daj, vprašati za pot Angry Angry Angry
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines