mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 08:17:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392289 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2085 : torek, 14.04.2015 : 12:30:43 »

Opaaaaa! Hvala za opomnik!

Komi čakam, da vidim, kero (predvsem kolk drago! frizuro si je šla naštimat Tongue Pa kolk je za cunje za nastope zapravila Angry
Mila ima ziher že zračunano, s pajčevino v želodcu, koliko žakljev briketov in kil mesa je šlo takole v nič potres Cry Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2086 : torek, 14.04.2015 : 19:43:58 »

Mila, tale Tvoja je pa hujš od Pahorja... Cheesy Grin
Na vseh kanalih je opažena. Kiss ljubezen
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #2087 : torek, 14.04.2015 : 19:50:10 »

Mila, kaj si ti danes kaj važna  Cheesy guncagunca Jaz zelo, da Gospo poznam  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2088 : torek, 14.04.2015 : 21:21:58 »

Torej.

Ni dovolj, da babura te dni skače tudi iz paštete. Pa da ne bo pomote, to je tista figurativna pašteta, ker tega v naši bajti ni. Ker - uganete lahko le enkrat - šparamo  Evil

Ni dovolj, da je danes ura zvonila ob tako nečloveški uri, da je Tista Reč doživel afteršok in ga je mogla ujčkat in pokrit, da je spal še pol ure  Evil

Ni dovolj, da mi v njeni odsotnosti premikajo travo sem in tja, ter se iz protesta moram pobruhati na sveže pomita tla  Evil

Ne, ni dovolj. Samo še tega mi je bilo treba  huh

   

Šibe potresa reši nas Gospod, pa še Njo pometi, ko že pucaš,

M.  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2089 : torek, 14.04.2015 : 23:28:30 »

Mila Shocked

Čaki malo, pa kaj za vraga se gre tvoja? Shocked A Ona slučajno praznuje kak irski Patrikov praznik - in kot se za BK spodobi še to s kasnim paljenjem? In je šele tik pred zdajci ugotovila, da je se čez zimo mal preveč nabildala pa tale telovnik ni več v njeni številki? Uf ... Težko je tvoje življenje! Cry

Tu mač, kam gre ta svet ...

Se mi zdi, da je čas za nov potres Lips Sealed

Drži se! Kiss Kiss Kiss
NVMM
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2090 : sreda, 15.04.2015 : 00:56:12 »


Na vseh kanalih je opažena. Kiss ljubezen
Res je.

Mila!
Moja je Mene prisilila da sem mogeu z Njo gledat Use prispeuke kjer se Tvoja pojaUlja. Nisem dost zastopiU kaj je flancala ker je bilo slišat zilo Študirano! Moja je rekla daje to zato ker je Tvoja guspa Znanstvena Oseba!!!
Ampak meni zgleda zilo stroga in šarf. Sigurno je pripričana da ima ona zmiraj prav! Tudi govori kot navit Dohtar in Jast si mislm kako si ti Vesela če je ni doma!
Upam daje za Svoje znanostne iSjave dobila HonorJar in daje šla u Štacuno is Denarjem kupit kajza pot ZOB!!! Za vas seveda!

U pričakovanju raportaže o Polnih skledah ot HonorJarja pri vaši Hiši teše jast lepo pozdraUljam Kiss

Moja pa je itak čist is sebe in se važi kod Pav ker Tvojo osebno pozna in je is njo pila že kafe in tko naprej. Jast pa tega zvezdniškega lajfa n-č ne štekam ampak Tvojo pa poznam ot takrat ko mi je poslala Rocco smrdlive Vampe!!! Zakar sem JI hvaležen.

LP in mirno noč ti Želi Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2091 : sreda, 15.04.2015 : 08:22:02 »

hehe  Evil Evil Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2092 : sreda, 15.04.2015 : 11:41:43 »

dejte povedat pri keri odaji je bila Una OdMile, da še mi vidimo frizuro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2093 : sreda, 15.04.2015 : 14:47:27 »

Pri Useh VečirnJih Poročilah se je afnala in iS jezikom opletala!

Mila in Co. pa doma lačni  Cry Cry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2094 : sreda, 15.04.2015 : 15:21:20 »

Smo jo poiskali, jžšna, kolk je bila resna  Shocked Shocked Shocked
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2095 : sreda, 15.04.2015 : 22:36:42 »

Dragi Roko,

tkole ti bom povedala.

Prvič.

Za jest ni bilo N-Č drugače k ponavadi. Torej malo in bedno. Honorarja menda ne dobi ker naj bi vse šlo v rok službe. Ta baba nikol ne bo ministrica, to je jasno k beli dan  Roll Eyes

Drugič.

zadeva Ji je udarila na luft v lobanji in je danes nekega nič hudega sluteč kolesarja menda nabutala z vrečko za šnavcerske kakce. Polno  huh

Tretjič.

Če se ne bom več oglašala pomeni, da Jo je un kombi, ki po mestu pobira folk in pelje v Polje, našel in varno odstranil. Kar nas pripelje do točke, da sem vesela, ko Ona ni doma.

Četrtič.

Če bolj premislim, oglašala se bom tudi takrat, ker menda ima trajnik za internet  Evil

SF-SN, SMC  Cool
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2096 : sreda, 15.04.2015 : 22:58:55 »

Jao, Mila, najina je glih ene tolk ubrisana, kot tvoja Lips Sealed. Je pogledala tvojo zadnjo sliko in rekla: "Lubi boh, Mila je bila operirana Shocked. Ima prevezo čez prsni koš Sad ". Potem je dala gor očala Tongue, še enkrat pogledala in končno dojela, da gre za modo in ne za poškodbo huh.
Te pozdravljata Sonny in Miži
PS
Če bi ona koga usekala z najinimi d****i, se najbrž ne bi prav dobro končalo Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2097 : sreda, 15.04.2015 : 23:08:45 »

Aja. Za tole moram še napisat.

Namreč, tko je že mahnjena, k bi jo en z tovornjakom dreka po glavi namahal. Večkrat. Zdaj si je omislila šport, da golim mačkam štrika puloverje, da ne bi po cesti hodile nage in delale javni škandal. Ljudmila je za njo kamilični čaj, ko se gre za nravnostne zadeve. Je čist ista k tisti farji, ki so po lojtri plezali in Prešernovi muzi obešali rjuhe in oblekce, da ne bi pohujševala narod s seski. Lepa reč  Roll Eyes In pol je rekla, da je zdaj teden mode in me ena dva tri zazipala v tisto skrpucalo  Roll Eyes

Pol je tisto gravžo danes nesla nekam. Po moje so se uboge mačke skrile v najglobljo temo, samo, da se jim ni treba v tisti pokveki kazat v javnosti  huh
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2098 : četrtek, 16.04.2015 : 07:54:38 »

Oh, še dobr da vas imamo  guncagunca
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2099 : nedelja, 26.04.2015 : 19:12:16 »

Klele imam za prijavit več kaznivih dejanj  Angry

Prvič, spet je ušla  Angry Hvala nebesom za Zlato Sosedo, da je vsaj kdo z mal srca prišel pogledat, če sem še živa  Angry Angry

Drugič, k da ni dost to, da je ušla, je še v boršo zbasala Moje!! palčke  Angry Angry

Tretjič, k da to še ni dovolj, je Moje!! palčke okol talala sumljivim individuam in pocestnicam!!  Angry Angry Pa še fotodokaze imam:











Četrtič, Meni!! ni N-Č!! donesla! Niti enega bednega martinčka! Pa ne more trdit, da jih ni bilo, ker sem ga takoj najdla na simu!!  Angry Angry Angry



Petič, sebi je kupila kup stvari, pol se še hvali s temle: https://youtu.be/2ZQVDMw8SW0 Še TR je dojel, da je zadeva za zjokat se mim, in se prtožu direkt v kamero!!  Angry Angry Angry

Večerje pa valjda še ni bilo, preveč dela ima sama s sabo. Ti kr petljaj, babura, boš ti vidla, ko boš šla spat, ko ti bom trajno natupirala  Evil Evil

Pa ko gledate tiste reveže od potresa bi se lahko spomnili, da bi humanitarno pomoč mogli še semle poslat  Angry

Z lepimi pozdravi na predvečer dneva borbe proti zoprnežem,  Evil

SMC  Angry Angry Angry

Logiran
Strani: 1 ... 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines