mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 12.10.2024 : 00:18:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 401074 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1260 : ponedeljek, 02.04.2012 : 13:40:47 »

No, glede na to, da je tudi Repek pred časom pripomogel k Milinemu začetku BOLJEG ŽIVOTA, se seveda kot mama Repka iskreno pridružujem čestitkam in vzklikam še na mnoga ležerna in čimbolje (pač kolikor se da Wink) sita leta! Cool

K
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1261 : sreda, 04.04.2012 : 00:12:49 »

Malo z zamudo, a še vedno z globokim spoštovanjem do precednice mačjega sindikata, filozofinje in kovalke življenjskih modrosti v eni osebi - vse najboljše Kiss!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1262 : sreda, 04.04.2012 : 19:16:32 »

Tudi mi voščimo, žal z zamudo, se globoko pardoniram in priznam, da sta me una dva slinavca iz sosednje teme  popolnoma zavedla  butnglavc

Milica, srčica, vse najboljše  ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1263 : četrtek, 19.04.2012 : 12:58:49 »

Draga precednica Mila,

nama lahko prosim sporočiš, kje dobiva formular za včlanitev?
Gotovo bo prišel čas, ko bova morala svoje pravice uveljavljati in takrat bo Naša ziher zahtevala - kje pa to piše, črno na belem, a??

Midva bi bila rada bereit.

Z najglobljim spoštovanjem,
Nike in Mucko
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1264 : nedelja, 29.04.2012 : 20:13:03 »

Adijo pamet 

To, da Moja ni ravno zdrava v podstrešju, to že veste. Ker Normalna Oseba ne bi šla Nekam Stran za tolk cajta in pustila svoje uboge mačke, da počasi dočakajo bridek konec od lakote in dolgčasa  Evil Hvala nevemkom za Čohalnika, sam še On ni hotel priti sem za dlje časa, da bi poskrbel za ustrezno postrežbo, ampak bi samo priletel porcije raztalat in čav. porcije namenoma pišem z majhno črko, ker so bile take mikro, da to ni res  Angry Zihr mu je Čarovnica naročila, naj špara, ker domov ni nosil (sem pregledala) (vsak dan).

Kle je bla štala durh-marš. TR je vsak dan kiksnil wc, ker je za njegovo možgansko amebo očitno prehud napor rit dat not preden začneš sr*t  Angry Tele Smotano je pa napadel brikete in pojedel SAM!! pol vrečke, da je Čohalnika skoraj kap, ko je videl  Shocked Tak trebuh je mel, k da bo rodil šesterčke, pa je še naprej težil in hotel še Moje pojest!!  butnglavc Pol ga je mogel Čohalnik v spalnico zapirat, da lahko Jaz povečerjam v miru ljubezen Aja, trebuh je mel TS, čeprav tudi Čohalnik ima kaj za povedat v tem sektorju. Vsi, vsi imajo za jest še preveč, ti uboga Mila pa crkni od lakote, koga briga

No, Babura se je danes vrnila in je takoj jela težit, da smo naredili KAOS  Roll Eyes Pa naj miga malo, zgaga, naj se nauči, da nima kaj okoli hodit, medtem ko doma razsajajo ujme  Evil

V upanju, da se časi bodo vendarle zjasnili, čeprav n-č ne kaže, da bo prihodnost kaj bolj normalna, vas lepo pozdravlja žejna, lačna in generalno zanemarjena ter v samoto in izolacijo neprostovoljno pahnjena

Mila
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1265 : nedelja, 29.04.2012 : 20:21:32 »

Imaš pa pogumne in talentirane mačke Evil
Moja dva si še dihat ne upata, ko me ni, vse je nedotaknjeno
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1266 : nedelja, 29.04.2012 : 20:51:39 »

Temu se pa reče StroKouno posplaulanje teRena, haha   boš vidla Mila, nikamor več nebo šla zdej, tko preventivno. 
Ampak pospravl ste pa res Lepo, moram priZnat. Kapo dol, jazd nebi znala tako - a me uzamete na kakšno izoBraževanje?

Vso bando lepo posdraulam jest Cockta  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1267 : nedelja, 29.04.2012 : 21:18:36 »

O boh, kakšne ujme! A ste imeli streho zavarovano?  Shocked Huh Uboga Mila, kako se je morala boriti za svoj prostor! Mali sivko pa dobro kljubuje silnemu vetru!  Grin Komaj diham od smeha... 
Cats, dobrodošla nazaj!  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1268 : ponedeljek, 30.04.2012 : 00:17:14 »

Joj, Mila, upam, da nisi bila ravno v hiški, ko jo je ujma zadela!  Shocked
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1269 : ponedeljek, 30.04.2012 : 00:52:34 »

Joj, kakšne Katastrofe Shocked Uwauuuuu!
kaj pa Futr? A je ostau varen pret Poplawo? Ker tut če Potres streho odnese, važn da Briketi na suhem ostanejo ... če jih je sploh še kaj ostalo po TR Tornadu Huh

Mila če rabiš kako Humanitarno Pomoč poklič prec pošlem neki mije še ostal u mojem Skladišču Cool

Sočostvujem NVMM  Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1270 : ponedeljek, 30.04.2012 : 14:34:07 »

Vidim, da so ti tvoji ljubčki kar sami naredili domači eksperimentalni laboratorij. Še sreča, da se ne ukvarjaš z jedrsko fiziko.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1271 : ponedeljek, 30.04.2012 : 17:14:36 »

Vidim, da so ti tvoji ljubčki kar sami naredili domači eksperimentalni laboratorij. Še sreča, da se ne ukvarjaš z jedrsko fiziko.
hehe, k sreči še ni orehova... ker fizika je že...  Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1272 : ponedeljek, 30.04.2012 : 18:56:31 »

Da ne bi kdo mislil, da je hudega konc  Angry

Odkar je prišla, se jo Unadva držita k klopa. Tavelik Seronja se dela celega medenega, pol ga Ona lubčka in ujčka, in mu z tistim debilnim glasom prigovarja otibogimojsrčeksirotikakositimenepogrešalanedasimepogrešal   butnglavc On sam zabodeno gleda in se dela, da Jo je res. Pa Baba blesava pade na finto prav vsakič  Roll Eyes Tamau Žderonja se pa tišči zraven in še vpije, ta bi pa še svojo rit pojedel, matrvola  Angry Pol še njega okoli nosi in je cela bucimuci raznežena, da kako je lepo zrasel  butnglavc

Popoldne je šla poležavat in sta klopa prec letela za Njo. TR se itak dela, da ne more spat, ne da bi jo držal s taco, za kar vsi vemo, da je presneta laž, ampak Ona pa še v jetija verjame  Angry Tista bela pošast, Tele Smotano, se vleže zraven in prede, da še jaz v dnevni ne morem oči zatisnit, baba pa cela vesela, ne morš verjet  butnglavc Je pa TS res Smotan, kje je tega najdla, ne vem, ampak zihr so ji plačali, da ga vzame - sam denar je očitno sama požrla, ker je v omari s konzervami kriza, brikete je itak TS že pospravil in zdaj bomo jedli repine olupke al kaj tazga ful bio, se mi zdi  Evil

In pol pride in reče, Mila moja zlata - in Jaz se poveselim, da bo Kaj Konkretnega - Ona me pa v kopalnico zapre in celo prečeše

Če pa kdo slučajno ima namen priti na Obisk, lahko dobi za nagrado dvoglavo aždajo - samo mal prej povejte, da ju utegnem v kovček zapakirat, ko je že kle pri roki 

Lep dan še naprej vsem, ki ste danes že jedli in, ki vas niso na silo očedili, banda

M.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1273 : ponedeljek, 30.04.2012 : 19:08:26 »

Mila loh ti puvem da bi blo še slabše, če ti se  Unadva Evil oba spravla Nate Cry namest Nanjo in Drugnadrucga
Moj ma usako pumlad iste pupadke butnglavc po vsej sili se hoče prjavt na tekmovanje Očka leta bruham bruham in ustanovit družinsko podjetje  Jaco Hot Idiotis Cretenius  -*:Kennel
Kr nej  sam ne z mano khm lohk se tut klonira  če ne najde PraveBabe al pa Deca kukr Tvoj 
ŠnaPi
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1274 : ponedeljek, 30.04.2012 : 20:58:08 »

Milica, bogica, ne obupat, saj poznaš tisto : Imperij vrača udarec  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines