mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 14:11:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392571 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #855 : sreda, 22.12.2010 : 14:14:41 »

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #856 : sreda, 22.12.2010 : 14:17:18 »

Mila draga, naj se trotl spremeni v najlepšega princa na zlatem konju, tvoja pa naj ima poln hladilnik dobrot, ki jih obožuješ! Vse naj naj vam vsem!  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #857 : sreda, 22.12.2010 : 14:24:36 »

tvoja pa naj ima poln hladilnik dobrot, ki jih obožuješ!
Saj ga gotovo ima že zdaj, samo Mila jih ne dobi na svoj krožnik Evil

Milica, držta se tudi ti Kiss in Tvoja, pa Melkijad naj ga ne sračka preveč (in to mislim dobesedno Tongue Tongue)
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #858 : sreda, 22.12.2010 : 20:27:48 »

Draga Mila, naj ti v Novem letu sijejo rožice namesto TR-ja, naj ti Božiček prinese krožnik dobrot, ki se nikoli ne izprazni in naj tehtnica nikoli ne začne delati. Smiley Kiss Error je najlepša številka  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #859 : četrtek, 23.12.2010 : 03:04:08 »

Draga Mila, tole voščilo od Soul je pa tako popolno, da mu ni kaj dodat.  Wink Tudi jaz ti želim veliko error-jev na tehtnici, pa da bi TR končno spoznal tvoje aristokratske vrline in da bi nas le še naprej zabavala s svojimi prigodami! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #860 : četrtek, 23.12.2010 : 10:17:43 »

Princesa čudovita, naj ti dobri možje prinesejo pestol s svileno blazinico (flis dekce bo itak dobil SajVemoKdo Evil), čepke za ušesa in rožnata očala. Pa eno dišečo smrekco za v WC.
Pa kak potres viška, da boš bolj pogosto dobila Taprijazno Varuško s Priboljški Cheesy

 Kiss Kiss Kiss Tvoj vdani učenec F.M.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #861 : sreda, 12.01.2011 : 00:12:31 »

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #862 : sreda, 12.01.2011 : 00:16:22 »

No, ti si pa najnežnejše dišeča vijolica. Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #863 : sreda, 12.01.2011 : 00:25:37 »

"Tipalke" ima kot jastog Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #864 : sreda, 12.01.2011 : 00:59:30 »

Vilinska kraljica Kiss Če ne bi bil bolj akcijski junak kot pesnik, bi ti napisal Sonetni venec, inspiracijo moja ... Kiss
F.M.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #865 : sreda, 12.01.2011 : 09:48:10 »

Lepa lepa Mila Kiss Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #866 : sreda, 12.01.2011 : 10:47:44 »

Tole je pa prav inspiracija za kakšnega pesnika. Kakšne učke! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #867 : četrtek, 13.01.2011 : 09:38:51 »

Uau, lepota brez primere!
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #868 : četrtek, 13.01.2011 : 14:05:30 »

Ful si lepa Mila  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #869 : sobota, 15.01.2011 : 22:37:28 »

V vsesplošnem pomanjkanju terjerjev sem se mogla lotit dizajna interjerjev  Angry Angry Angry

Prvo sem malo gledala naokoli. Pišuka, kero sračje gnezdo je klele  Roll Eyes Tale Moja pa nima okusa ene pinkice ne - že dejstvo, da je domov privlekla TR jasno kaže na to, da ji poleg zdravega razuma manjka še kaj pomembnega  Roll Eyes In kako naj Jaz živim v takem zanikrnem okolišu? Jasno da moje apele na humanitarno kulturno umetniško pomoč nihče ne sliši, ker Ona poskrbi, da ne pridem v stik z razumevajočimi dušami, kot je bila Una Nazadnje, ki jo je TR že na vratih okupiral in prežveču, preden je kakšna Kulturna Mačka imela priložnost, da bi jo povprašala o pomembnih zadevah  Cool No, ker je bilo jasno, da mi pomagal ne bo nihče, se je bilo treba lotiti dela. In zgodnje sobotnje jutro, v katerem se je Moja premetavala po postelji, je bilo k nalašč za Art.

Prvo sem polepšala praskalnik. Bil je grd k satan in dolgočasen. Pa ne morš praskat in gledat v nč, no  Roll Eyes Zato sem ga dekorirala v zlatem rezu in je na idealni višini dobil nekaj plastičnih in razživljenih detajlov, ki govorijo o težkem življenju v hribih (sej ste brali Hajdi, a ne) kot tudi o tem, da se v višinah rado zvrti. Kr namatrala sem se, da je stvar dobila taprav izgled, ampak splačalo se je, ker je rezultat nadkrasen.

Pol sem v podnožje umetnine prinesla in umetelno razporedila nekaj artefaktov, ki govorijo o plehki votlosti današnjega sveta, ki drvi v samouničenje, pa tudi o Njeni malomarnosti, da pušča smeti in davno crknjene miši po tleh ležat:



Pol sem še ustrezno prilagodila škatlo, ki mi jo je za Božič podaril Čohalnik  Kiss Kiss ker stilsko ni več sodila v koncept - njene ravne linije so prišle v konflikt z novo razposajenostjo, ki jo je po prenovi doživel praskalnik, in sem jo zato predelala. Z majhnimi posegi je spremenila videz v shabby šik  Cool Cool :



Pol sem pa šla in se sprehodila čez posteljo, v kateri se še vedno kobacala Moja. Ona je skočila, me zabodeno gledala nekaj časa in potem rekla "Mila moja lubica, življenje si mi rešila, da veš, kakšne moraste sanje sem imela, pa to ni za žvet". Jaz sem se takoj narihtala v polprofil, da Ji bo jasno, kako sem od lakote že napol hrtkasta, toda Ona je bila še čist zadeta od nevemčesarže, in se ni zmenila za energetske dodatke k zajtrku. Plus da je rabila skoraj eno uro, da je sploh opazila umetnine in dala kaj glasu od sebe na to temo. Pa da ne bi mislili, da me je pohvalila  Angry Angry Angry Prej bo pekel zmrznu kot bo Ona rekla eno lepo o mojem talentu  Angry Angry Angry Angry NE, raje je TRja nadrla, da kaj je za en svinjak v dnevni naredil  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Svinjak, japajade, sej Moja ne bi spoznala konceptualno umetnost, če bi Jo taista umetnost napadla iz omare in ene trikrat opalila po betici z aufingerjem  Angry Angry Angry Angry Unim tadebelim za plašče  Angry Angry Angry Angry Angry

Kot da to ni bilo dovolj gorja za eno dopoldne, se je mora nadaljevala. Cel ta umetniški proces je namreč bil jako utrujajoč in sem se, ko je sonček veselo obsijal našo cvetno livado (jea, rajt, še ta kič mi je treba prenašat  bruham ), so se za mojim hrbtom dogajali hororji:

  Shocked   Shocked Shocked   Shocked Shocked Shocked

No, zdaj veste, zakaj uni eni psi nimajo repov - ker so si jih dali stran dat, ker jih je kakšna smrdeča slina onečedila, eto zakaj  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

Iz tega legla pritlehnosti, primitivizma in totalne ignorance vas pozdravlja nerazumljena in zaničevana, toda z dušo in telesom posvečena prefinjeni umetnosti, vaša
                                                          Mila  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines