mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 09.09.2024 : 13:22:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 397511 krat)
0 članov in 40 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #780 : petek, 03.09.2010 : 10:13:07 »

Matr je zoprna  Angry Angry Angry Angry

Prvo mi je pokvarila računalnik  Angry Angry pol ga je nekam nesla, in ga ni in ni nazaj  Angry Angry pol je še rekla, naj se navajava na informacijski krk und mrk, ker da bo tako tudi v prihodnje  Angry Angry pol je še Smrdavsa nahrulila, ko je hotel po mobiju klicat na pomoč in ga ustrezno oslinil, da bi podčrtal globino krize  Angry Angry Angry pol je bila včeraj cela drama, ko mi je prepovedala!! cunje v kovčku ravnat in razporejat  Angry Angry in za nameček je domov prinesla Crknjenega Tiča in ga obesila na vrata!!!  Angry Angry Angry Angry

Čist povhn kufr mam Njenega teženja in prepovedi in tega in unga  Angry Angry Angry No, kufr ima tud Ona, pa napol poln je, pa odklenjenega je pustila  Evil

Zdaj pa vsem lep toda kratek pozdrav, ker je interment povezava čez pečico in pralni stroj omejena na kratka sporočila
                                                                         Mila  Kiss Kiss

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #781 : petek, 03.09.2010 : 10:24:19 »

Grin!
Mila, nikol ti jih ne zmanjka!
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #782 : petek, 03.09.2010 : 11:28:08 »

Crkjenega Tiča?!  Shocked Shocked Shocked  na vrata?!  Shocked Shocked Shocked
 Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #783 : petek, 03.09.2010 : 13:57:27 »

Crkjenega Tiča?!  Shocked Shocked Shocked  na vrata?!  Shocked Shocked Shocked
 Lips Sealed
Samo res ... kaj pa Čohalnik pravi na to?  Shocked  Shocked Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #784 : sobota, 18.09.2010 : 21:44:49 »

Alo alo  Angry Angry

Ž svi, to se ve, an ša tre bel e žoli, ampak to mi N-č ne pomaga  Angry Angry Angry Ma non, k da je koga briga, da sem jaz ena svetovna persona in na splošno kom il fo  Angry Angry Angry Angry Babura kr zgine in še računalnik mi pajsne, ti uboga Mila pa na Luno tuli, benga ne bo briga niti, da te vpraša komonsava  Angry Angry Angry

Un smrduhar od KelkeŠoze je ves ta čas norel k pr norcih  Angry Angry Angry Sej se sliši butasto, butast je tudi on komon en cepec eksepsijonel, torej gre eno z drugim tre bjen. Žal je bilo treba te izbruhe norosti prenašat in jih preživet. Se la vi, pa še tak vsran vi mi je namenjen, podn in beda  Angry Angry Angry Angry

Pol je pa prišla nazaj, se je skušala odkupit s neko pocen žogco in koščkom kranjske, pa še čohat me je hotla  Angry Angry Angry Angry Naj kr gre tam kjerže, če ne zna odgovorno skrbet za druga tre important bitja  Angry Angry Angry Angry Pa še sem slišala, da je po telefonu nekomu razlagala, kakšni so tam tipi tre žoli, komon Žerar Depardje  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Pa če je to normalno, lepo vas prosim in keskevulevu  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

V prilogo temu, kakšen žoa d vivr je pri nas odkar se je priklatila domov, lahko pokažem le TOLE in dodam, da vsak bedak ima svoje veselje  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

V upanju, da bodo vode kot pri Nojetu oprale vso umazanijo tegale pregrešnega sveta, ki ne zna cenit tapravih orižinal vrednot, vas vseeno lepo pozdravljam
                                                                     Mila  Angry Angry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #785 : sobota, 18.09.2010 : 21:58:41 »

 
Velkambek!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #786 : nedelja, 19.09.2010 : 00:32:27 »

 
Eh, Mila, tvoj vivr je pa res en merd... Tongue Una Tvoja nč ne vidi, da si ti an ša eksepsijonel, s tre žoli osebnostjo in tre fam, ker ti ne da mal več klobase trmoglavka.

Bjan revenir, Cats!!!!!!!
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #787 : nedelja, 19.09.2010 : 09:54:10 »

Samo res en merd pa tak vivr!  Angry

Tvoj prjatu Pasha
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #788 : nedelja, 19.09.2010 : 14:38:13 »

O, Mila si je pa pentljo zavezala v pozdrav in dobrodošlico.

Da Tvoja ne opazi te lepote, krasote in gracioznosti  Shocked
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #789 : nedelja, 19.09.2010 : 15:20:01 »

O, Mila si je pa pentljo zavezala v pozdrav in dobrodošlico.
Ja, TR pa prešvicane šuze ovohava Evil
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #790 : četrtek, 23.09.2010 : 12:28:45 »

Vic tedna :

S hčerko sva si ravno izbrali novo posvojenko pri
Mačjem botru, jaz pa si medtem ogledujem Miline fotke.
Pa pravi ta mala: Mami, mami, daj še za to ubogo muco 5 Eurov.

Torej draga Milica, če želiš lahko dobiš botrico ! 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #791 : četrtek, 23.09.2010 : 12:43:24 »

  Toooo, botrica, pa bo konc lakote  Evil Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #792 : četrtek, 30.09.2010 : 23:33:48 »

Pujsa bajsa  Angry Angry Angry Angry

Ja, dobro ste prebrali. Točno tako mi je rekla, babura nevzgojena  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

Prvič, spet jo je bila nekam stisnila. Računalnik je sicer doma pustila, ampak dobro skritega, in se ni dalo do njega priti niti z velikim trudom. Unatamlada je hodila ene parkrat, pol je pa Standardno Osebje prevzelo nalogo in je zadeva bila kar dobro pohendlana. Če je bilo kaj lakote, in sama nebesa vedo, da je zdrava mačka vedno lačna, je bilo temu ustrezno poskrbljeno in basta.

Pol pa tista Moja prikrevsa domov in takoj z vrat začne žaljivke metat  Angry Angry Angry Angry Angry Trdi, da sem se zredila - jaz!! zredila!! pa mi kosti šklepetajo tako, da še uni na Ptujskem ne rabijo škorcev odganjat!!  Angry Angry Angry - in, da so me preveč futrali. Čarovnica hinavska skopuška, ko pa Ona žre, potem so pa količine neomejene, ti uboga Mila pa stradaj, prav naj ti je, če si bila tolk neumna in sem prišla  Angry Angry Angry Angry Je rekla, da sem baročna mačka, širša k daljša, da bi me Rubens bil vesel in Bottero tudi, pa še kup podobnih žaljivk in strupa je bilo slišati, recimo, da me je lažje preskočiti kot zaobiti  Angry Angry Angry Angry In potem se mi je danes povsem slučajno pripetil neroden, no, pripetljaj, in sem, predvsem zaradi Nje in neergonomske oblike veceja na svojem (spotoma bodi omenjeno čudovitem) kožuščku odnesla, no, nekaj, v spalnico in si tam slučajno ritko na tla pobrisala, Ona pa takoj artiljerijo na sonce in nanovo žali  Angry Angry Angry Angry Angry

V tej hiši mene itak nihče ne zastopi, ker tale Čohalnik je sicer kul, toda očitno ne dojame, da bi me mogel kam drugam preselit, ne pa nazaj not zaklepat, pa tudi če se z Njo druži je mal trd v podstrešju, itak, od TRja pa razumevanja ni za pričakovati (čeprav je to noč večkrat presenetil samega sebe, ko je eno uro prižigal lučko na Njeni budilki in se vsakič znovaj čudil, kako je brihten  butnglavc ) Saj tudi nihče od vas ne more dojet razsežnosti trpljenja, v katero me je pahnila kruta in neizprosna usoda.

In zato bom kar nehala, ker se ne splača trošit kalorij na brezplodne napore. Pa kljub temu en lep in krasno vzgojen pozdrav, vaša
                                                                                     Mila  Kiss Kiss
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #793 : petek, 01.10.2010 : 09:21:15 »

Mila, hvala ker si  Kiss

Tale tvoj oranžen kos tepiha je pa tkole mal na čevle, an?  Azn
Logiran

sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #794 : petek, 01.10.2010 : 14:29:25 »

mal trd v podstrešju

Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines