mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 09.09.2024 : 13:18:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 397475 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #765 : četrtek, 26.08.2010 : 19:36:18 »

Mila in Cats a sta kdaj razmišljali, da bi tele vajine prigode spackali v knjigo tako čisto tapravo s trdimi platnicami in slikicami?
Čist resno vprašam Smiley
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #766 : petek, 27.08.2010 : 09:19:01 »

Sem že pred leti predlagala, pa nočeta nič slišati na to uho... Pa če bi bile še ilustracije by Vixi... Sanjsko!  Kiss
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #767 : petek, 27.08.2010 : 11:14:24 »

Kaj zdaj Mila? A začnejo štirinožci podpise ( odtise ) zbirat? Jaz sem ZA
Pa lep pozdrav , Neja  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #768 : petek, 27.08.2010 : 11:38:32 »

Ja, ja, pa kaj še  Angry Mila naj piše, banda bo po kavčih ležala, piškote žrla in se hahljala  Angry Angry Angry Angry Litl tumorou, drage moje  Angry Angry Angry

In zakaj ne? Prvič, ker Moja nima časa za N-Č na tem svetu, razen za jest. Pa da smo si na jasnem, ima čas za to, da Ona je, ne pa, da bi še komu kaj privoščila  Angry Angry Angry Zadnjič si je z velikim pompom skuhala hrenovko in je bilo treba skorajda na mizo zlezt, da se je spomnila, da ni sama na tem svetu  Angry Angry Angry Angry TR je že tko obupan, da še pri obiskih za kruh berači, revščina je taka, da je celo on dojel, da se mu za meso ne splača trošit moči, ker itak ne bo dobil niti pinkice  Angry Angry Angry Angry

Drugič, Kahlija je dala stran, kot je že bilo povedano, in zdaj sva se odločila, da ji bova pohištvo uničila  Evil TR lubadaruje na vratih od spalnice, omari v dnevni in ročaju od kavča, jaz pa filigransko obdelujem posteljo  Evil Ko se bo stvar enkrat sesedla pod težo njene ogromne riti, se bomo režali  Evil Evil Evil Evil Ampak to delo popolnoma izčrpa in uniči že tako sestradane mačje duše, da ni trohice moči s katero bi se lahko še kaj ustvarjalo. Če ste že tko nepoučene, da vzorce, ki jih uštimajo lačni zobje, ne štejete v višek arta in dekoja  Roll Eyes

Skratka, v taki bedi se delat ne da, pa tudi stavkat se ne splača kaj prida, ker itak nihče ne opazi, kaj se dogaja  Angry Angry Angry Tako da si boste mogle same svoje štorje pisat, ne pa na me računat  Cool

Kljub bednemu življenju namenjam vsem lep pozdrav, vaša na stavko javnih in privatnih hiš vedno pripravljena, nerazumljena, zapuščena od sveta in bogov, lačna, sestradana in zmatrana dizajnerka pohištva in terijerjev
                                                                  Mila  Kiss Kiss

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #769 : petek, 27.08.2010 : 11:41:45 »

 
Mila, ti moraš nujno zaprosit za beneficirano delovno dobo! Takle matranje je pa res višek... Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #770 : petek, 27.08.2010 : 11:47:55 »

Mila, kaj pa če jo ti napišeš in ti jo plačamo npr. v zrezkih?

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #771 : petek, 27.08.2010 : 12:05:32 »

ah Mila ljuba moja, pa si mi napopala malo nasmeha na obraz... Kiss
pa poljubi še TRja in Tvojo - ne ne, ne hecam se, naredi to zame  Smiley
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #772 : petek, 27.08.2010 : 12:28:44 »

Hm tole pa res škoda no, sta mi prav malo dan pokvarle Smiley
No sicer pa dokler vaju oz se opravičujem dokler te lahko berem naša omiljena Mil(in)a tule na forumu je meni čist fajn Cheesy
Lepo pozdravi Tvojo in TRjčka
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #773 : petek, 27.08.2010 : 12:30:29 »

Če bosta vseeno izdali knjigo, se kot lektorica podpišem jaz, ker tegale gastarbajterskega slenga se V NOBENEM primeru ne bi smelo osiromašit s kakšnimi bednimi  lektorskimi popravki Evil Evil Lips Sealed

zmatrana dizajnerka pohištva in terijerjev                                                            
A lahko samo vprašam, od kdaj ti pa Tvoja domov terijerje vlači, da jih lahko dizajniraš predaja
Al pa še hujš - a te je začela ven vlačit, med pasjo rajo na blišnji ograjeni plac stop butnglavc
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #774 : petek, 27.08.2010 : 14:54:35 »

Seveda bi bilo super, če bi izdali knjigo, ampak že to, da lahko berem Miline zapise na forumu, ki me nasmejijo (in dajo misliti o mačjih tegobah, seveda  Wink) in polepšajo še tako zaj**** dan kot je današnji .... to je pa neprecenljivo.  bravo Kiss
Logiran
masyka
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #775 : torek, 31.08.2010 : 00:38:36 »

Jaz se moram pa pohvaliti, da sem ponosna lastnica enega od izjemno redkih Mila-fanclub "signature" dizajnerskih izdelkov   Cool






Njegova uporaba je omejena izključno na pitje mleka brez laktoze ob branju poročil o krivicah, ki se godijo najbolj sestradani, a kljub temu še vedno najbolj veličastni mački pod soncem  Kiss.



Se pa moja nevednost ne spoznajo dostni na umetnostno zgodovino, moderno in abstraktno umetnost, zato ne vem, kako naj si razlagam sliko na drugi strani kozarca. Gre morda za simbolno izraženo tiho željo po drugačni realnosti?


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #776 : torek, 31.08.2010 : 07:56:51 »

Buhve kaj bi se zgodilo, če bi Mila poljubila TR  Roll Eyes Evil Evil Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #777 : torek, 31.08.2010 : 13:23:09 »

Buhve kaj bi se zgodilo, če bi Mila poljubila TR Roll Eyes Evil Evil Evil

Ja potres, a ne...hišna seizmologinja bi pa hitro izmerila, katere stopnje je.  Wink Če se seveda ne bi kar vse podrlo! Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #778 : torek, 31.08.2010 : 16:19:32 »

Buhve kaj bi se zgodilo, če bi Mila poljubila TR  Roll Eyes Evil Evil Evil
Cats v bolnici zaradi fršloka presenečenja
(pa ne zdej to vzet kot, da Tvoji želim fršlok, jaz te samo prijazno opozarjam da bolje da NE poljubiš TRja najdražja Mila)
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #779 : torek, 31.08.2010 : 16:24:47 »

Cats, mogoče Milo čaka nova blog kariera in lahko rata copy-cat za tole: http://milasdaydreams.blogspot.com/ Wink Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines