mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 11:09:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392379 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #690 : četrtek, 20.05.2010 : 21:44:06 »

Meli = pijani metalec granitnih kock
Cats = Katarinca z novo nabavljeno zaščitno bojno opremo
Mila = študentska preCednica Šoba

 Evil

Kok ste vi ena sodobna familija - čist ste ˝in˝ Cheesy Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #691 : četrtek, 20.05.2010 : 22:26:54 »

... le jajca so manjkala, prvič, ker je hladilnik trdno zaprt in drugič, ker jih TR, kot še toliko drugih reči, nima  Evil

.......

Do groba in naprej užaljena, prizadeta in v svoje poteptane pravice brez upanja zagledana vas lepo pozdravljam, čeprav si tega ne zaslužite, ker vas vse po vrsti bolijo sedelne mišice za to, kar se Intelektualnim Mačkam v tej državi dogaja in kako se z njimi ravna
                                                 Mila  Angry Angry

  Trebuh me boli od smeha. Afro

Mila, ljubica, mi-mamo-te-radi! Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #692 : petek, 21.05.2010 : 07:24:43 »

Ne, sam res, Cat in Vixi, a ne bi vedve.... no, saj vesta? A si samo predstavljata, koliko bi vajin skupni izdelek navrgel na licitacijah??
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #693 : ponedeljek, 31.05.2010 : 20:11:47 »

Moja je danes dobila po piskru  Evil

Je prišla domov iz službe cela  Shocked Shocked pol je šla lulat, pa dva kozarca vode zvrnila in seveda takoj klepetat po mobiju  Roll Eyes Roll Eyes In slišim, kako razlaga, da je šla ptiče rabutat in, da so jo nažgali  Evil Menda je vidla dve mali vrani v živi meji in takoj ju hotla pajsnit za v lonc (sej je tisti pšanc, ki nama ga servira, ful sumliv, no zdaj vsaj vemo, od kod izhaja) ampak sta ju vidla starša od tamalih in zagnala vik in krik  Evil In še bombe začela metat  Evil in vejce in čuda, samo, da bi ju odgnala. Pol je pa rep podvila, reva, in domov prišla samo s pomidorji v borši  Angry Angry Angry

Čist tko, na hitr, da veste, s kom imate opravka  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Angry Angry Angry

Od vedno enih in istih briketov v večernjem obroku užaljena, užaloščena in nutritivno deficientna,
                                                                            Mila  Kiss Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #694 : torek, 01.06.2010 : 09:46:27 »

Cats, ti si "čist adijo"! 
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #695 : torek, 01.06.2010 : 10:30:49 »

nutritivno deficientna

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #696 : torek, 01.06.2010 : 11:12:23 »

....da je šla ptiče rabutat in, da so jo nažgali  Evil ....
 Pol je pa rep podvila, reva, in domov prišla samo s pomidorji v borši  Angry Angry Angry

 ...nutritivno deficientna,
                                                                            Mila  Kiss Kiss

OMG ... saj sem na lastne oči vidu, da je Tvoja blond Evil, ma da ima to take razsežnosti, si pa nikol ne bi mislu Shocked
Ajej, ajej, mislim, da bjonda pri vseh golobih, ki se vam na balkon nastavljajo ne ušteka, kje je point, pa gre po grmovju za vranami lazit - pa tega svet še ni vidu  butnglavc
S tem, da sem na lastne oči vidu tudi, da ma tale Tvoja Bjonda takega fejst postavnega Lovca ob sebi, da je prav sramota, da Njega ne pošlje po Nutritivne zadeve Tongue Wink
Ampak neeeee, tele Naše babe znajo edino One prav "kao" poskrbet za svoje žvali - itak, japajade Angry

Dejte tiste, ki mačke oddajate mal bolj preverjat tele posvojitelje, prosim - ne samo, kolk metrov povodca bo kupu za mačka, pa kolk debelo postlo, pa kolk visok praskalnik - zdaj je jasno, da je treba temeljito prečekirat barvo las potencijalne-ga posvojitelj-ice Evil

Srce moje trepeta od silnih krivic, ki se Tebi dogajajo, draga Mila in ... ti samo poklič, mamo pri nas ene pet kokoši z jajci vred zaprtih, pa ti lahk kej pošljem, če si še zmeraj v deficitu Azn

LP F. Mrcina
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #697 : torek, 08.06.2010 : 22:46:20 »

Ej, ampak tole danes je pa višek  Angry Angry Angry

Prvo je šla in Je ni bilo tri!! dni  Angry Angry Angry Angry Sicer je Zamenjava bila boljš k Ona  Lips Sealed ampak res, no  Roll Eyes Zakaj pa jemlješ mačke, če te vsake par dni ni doma?  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Plus se je dalo slišat, da je tole bil le uvod in, da bo ta mesec kr okrog frčala, ti uboga Mila pa pajke štejej in prah odpihuj  Angry Angry Angry

Pol je pa prišla domov pozno zvečer, ponoči celo  Angry Angry kufr takoj zakamuflirala, da ga slučajno ne bi kdo povohal  Roll Eyes in hotela it spat. Japajade  Evil Do ene petih sem ji, kot prava Prijateljica in Sočutna Duša, po glavi hodila in rebra preštevala, da vidim, če je kaj shujšala v tujini  ampak hudičeva baba me je fliknila ven iz spalnice, da se za mano kr kadilo  Angry Angry Angry Angry Angry No, pol je pa TR dobil inspiracijo za novo melodijo, ki jo je skladal v tulifoniji, in ji je pel pred vratih spalnice do ene šestih  Evil  Evil  Evil Saj ne, da je dojel, da je storil pravo stvar ob pravem času, ampak celo njegovo obupno škripanje je bilo v tem terminu mojem srcu prijetno  Cool

Pol je pa šla delat, prišla domov, nekaj strašila po stanovanju, in lih ko se je spet našemila, da gre nekam, ga je TR zopet ustrelil  Angry Angry Angry Prvo je lužo naredil v kuhinji, pol pa še cel MačuPiču iz drekov zraven zložil, jasno, mim veceja  bruham bruham bruham Saj je pobrala in vse pomila in našpricala z neko odurno rečjo bruham toda Ona je ušla ven, enkrat imate pravico ugibat, koga je zaprla v ta smrdeči obup  Angry Angry Angry Angry

In pol - pol!! - si še upa nekaj pisat, da bi ona še enga mačka mela - orkodindjo, če tej ženski ne bi bilo treba oduzet vse, kar ima, z hladilnikom vred, ker ni sposobna dve narisani ovci pazit, kaj šele kaj bolj zahtevnega  Angry Angry Angry Angry Angry

Pozdraviti vas nimam moči, zdaj se luftam na oknu in lovim sapo, ker bo noč dolga  bruham bruham bruham pa še Smrduha občasno in prevetivno ter nasploh kurativno pretepem, če se približa na več kot kilometer  Angry Angry Angry Angry Angry

                                                 Mila, vrhunsko uboga  Angry Angry Angry

                                                                                             
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #698 : torek, 08.06.2010 : 22:50:00 »

Vrhunska Mila  Kiss Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #699 : torek, 08.06.2010 : 22:50:15 »

Mila, ljubica! Hvala, ker skbiš za moje trebušne mišice boljš kot vsaka telovadba. Sem se spet nasmejala do solz!
Grin Grin

 Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #700 : torek, 08.06.2010 : 23:31:34 »

 Grin  Mila, drži se  Kiss  Jaz sploh ne vem, kako ti še živiš ob takšnem tempu  Roll Eyes  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #701 : sreda, 09.06.2010 : 06:55:58 »

Mila, Mila, kaj naj ti rečem....  Grin Cheesy
oaza88 ma te rada!  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #702 : sreda, 09.06.2010 : 08:39:38 »

Ojoj Mila, pa to je noro trmoglavka Samo, a veš pomoje je tvoja slišala za pregovor - od smradu ni še noben umrl, od mraza pa že - in jo zato boli briga za tvojo vohalnosmrdalno katastrofo. Lips Sealed Lips Sealed
Ampak, če imaš še energije za usranega Kralja ljudskih src pretepat, potem se ne boj za svoje zdravje in preživetje. Šele ko nastopi tišina in apatija, šele potem je stanje zares alarmantno Evil Tongue.
Logiran
dam irr
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #703 : sreda, 09.06.2010 : 10:24:22 »

 Cheesy   

Mila ne pretepaj preveč Melija, ker ima strašne sorodnike - lahko mu kdaj pridejo na obisk in potem ne vem kaj bi se zgodilo ko bi jim potožil kako ga garbaš ...še sreča zate da piše kot Tarzan , če ne bi jih že zdavnaj obvestil o svoji nesrečici...   Grin
 
 Smiley  Smiley
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #704 : sreda, 09.06.2010 : 10:24:58 »

Draga Mila...mi ustanavljamo varno hiso za vse ta crne, ampak vzamemo pod okrilje tudi tebe, ker taksnega zlorabljanja pa res ne moremo tolerirati.

Ti samo reci, in nasa vrato so ti odprta. Pri nas vsaj hrano vedno dobis  Wink Tongue Evil

Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines