mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 11:10:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392384 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #660 : petek, 23.04.2010 : 15:09:44 »

TR Ji je prežvečil Strica, ha ha ha  Evil

Bilo je tkolele: je pozvonilo na parlatofon in je Moja šla na gumb pritisnit. Jaz sem začela gruntat, zakaj naju pridejo futrat (je bla glih taprava ura), če je že Ona doma, ker se mi je zdelo, da je to celo za Njeno lenobo preveč  Roll Eyes Pa so se odprla vrata in je not prišel - Stric  Shocked Saj sploh z velikim S ni treba pisat, ker je čist mejčkan, pa vseeno. Že na daleč se je vidlo, da ni prinesel N-Č uporabnega  Angry , plus je dišal po limonah  trmoglavka in sem se vsemu temu izognila tako, da sem šla pod kavč miške inventarizirat.

Toda TR, ki je na daleč znan po globoki in široki brihtnobi  Evil , je šel kar direkt k Stricu in ga začel ovohavat  Huh Pol je Moja rekla, pazi, ta zna tudi šavsnit  Wink Pa je Stric rekel, kdo, a muc, ma ne bo on mene, lej kako je priden. Pa je TR med tem vse bolj ovohaval Strica in izbiral, kje je najbolj mehko. Pa je Stric rekel, a bi se ti mal igral mucek, kaj? in mu dal roko. Moja ga je sicer skušala zadržat, toda TR je k kača klopotača skočil iz mesta in Strica - pomalcal  Evil

In če mislite, da ga je po tem krvavem incidentu v smeti vrgla, se motite  butnglavc Prav nasprotno! Strica, N-Č krivga, je pa stran poslala, kokoš, tale Seronja pa še naprej teži klele. Če bo tole žensko kdaj pamet srečala, ej, to bo čudež vatikanskih razmer....

En lep, sicer od čakanja na vesoljsko pravičnost utrujen toda vseeno prijazen pozdrav vam pošilja uboga zanemarjena in nerazumljena podkavčarka
                                                                                              Mila  Kiss Kiss

Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #661 : sobota, 24.04.2010 : 11:20:13 »

Uboga Mila kje moraš ti to ž'vet.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #662 : sobota, 24.04.2010 : 12:41:17 »

  Če bo tole žensko kdaj pamet srečala, ej, to bo čudež vatikanskih razmer....

En lep, sicer od čakanja na vesoljsko pravičnost utrujen toda vseeno prijazen pozdrav vam pošilja uboga zanemarjena in nerazumljena podkavčarka
                                                                                              Mila  Kiss Kiss


Oooo, draga Mila, glede na stoletja v katerih se v Vatikanu meri čas pri potrjevanju raznih čudežev in blagrov, bomo (na srečo  Grin Evil ) še doooooolgo crkavali od smeha zaradi Njenih vrlin  veselje predaja
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #663 : sreda, 28.04.2010 : 20:35:19 »

Draga Mila,

hvala ti za vso moralno podporo.
Nestrpno pričakujem tvoj načrt in predlagam, da za  preizkusnega zajca mačka izbereš na razpisu ravno "mojo"  Angry vsiljivko. Barve je ustrezne in s TR sta očitno  isti "ne šljivi avtoritet" tečaj oba opravila z odliko.

Tvoja SamoTebeŠeImam Pupa
Logiran
skiper
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #664 : ponedeljek, 03.05.2010 : 11:35:59 »




Dan

Draga Mila kako ti gre kaj prebiranje telih navodil za uporabo NJE? Upam, da jih skrivaš pred TR, da ne bodo prežvečena in poslinjena. Vkolikor si navodila že preštudirala, bi te milostno prosil če mi jih maraš posoditi, saj sem se znašel v manjši zagati in se mi zdi, da tam notri piše kako se je rešim.
Že vnaprej Hvala.
Logiran
dam irr
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #665 : ponedeljek, 03.05.2010 : 12:12:38 »

Draga Mila  Smiley

Pred kratkim sem si ogledal prečudovit film Mary and Max (2009) , ki ga priporočam tudi tebi , ker me zgodba iz filma - o trpečih dušah s polno duhovitih domislic - spominja na to kako srečno  Cheesy do solz  Cry  Smiley  Cheesy se včasih nasmejim Tvojemu jamralnemu kotičku...Vem da te take darile ravno ne bodo nasitile , mogoče pa vsaj za trenutek pozabiš na težko, zatirano, nikolisito življenje  Smiley Wink Smiley

Želim ti obilo užitkov    Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #666 : sreda, 05.05.2010 : 15:59:08 »

skiper, Moja skesano sporoča, da ti je tole knjigo danes dala na pošto. In je rekla, naj se ti zahvalim. Pa kaj še  Roll Eyes Nimaš skrbi, TR knjig ne slini, on je bolj za toaletpapir nadarjen in iz rolc dela abstraktne skulpture, ki jih potem poje. Če pa tvoja knjiga piše tud o takih primerkih, je bolj, da jo prec zakuriš, da ne bi astronajti iz vesolja po mnogih stoletjih prišli sem in najdli ravno njo in mislili, da smo vse Mačke njemu podobne  Evil

Lp, M.  Cool
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #667 : sobota, 08.05.2010 : 19:42:40 »

Draga Mila !
Vedno, ko se vozim po Topniški mislim nate, na
ubogo, prestradano, zanemarjeno in maltretirano
ubogo revo.
 Kiss Kiss Kiss
Ne daj se, Mila !
 Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #668 : sreda, 12.05.2010 : 22:45:41 »

Nekaj si mislim...

Če mal primerjamo vrednosti in pomembnosti... Pa ne, da bi se hvalila, ni se za hvalit, to so zgolj dejstva. Dajte malo pozornosti. Po meni se imenujejo KNJIGE, AVTOMOBILI TAKI in DRUGAČNI, IGRALKE ZNANE in NEZNANE, po meni imena dobijo OTROCI, tako se želijo imenovat tudi MANEKENKE...

Navdihnila sem ARHITEKTE.

Imam svoj FAN CLUB.

Imam svojo DIZAJNERSKO ZNAMKO.

Imam svojo MODNO KOLEKCIJO. In MODNO VILO.

Pa koliko pesmi je meni posvečenih: TALE, pol pa TALE, potem pa vsekakor TALE, vsekakor je treba še TOLE omenit, pa tazadnja Đibonijeva ME tudi omenja...

In eno najbolj čudovitih pesmi o čohanju je napisala... kdo? Ja MILA, valjda.


Pol pa to primerjajte z dosežki, ki jih je v svojem življenju dosegel TR.

Jor onor, aj rest maj kejs.  Cool

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #669 : sreda, 12.05.2010 : 22:53:56 »

  eee, carica Milica, ti si vrhunska!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #670 : sreda, 12.05.2010 : 22:56:26 »

 
Cats, ti imaš preveč časa, tole je čist noro!  Cool  
Pridemo v Caso Mila na obisk - me veseli, da imajo gospa rezidenco tudi v tujini.  Tongue  Ubogega TR pa že nehajta v nič dajat, danes se mi je resno zasmilil... Cockta mu pošilja enega  Kiss in mu sporoča, da bo njegov intelektualni potencial že še prišel do izraza. Pol boste pa vidli! Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #671 : sreda, 12.05.2010 : 23:09:25 »

Ampak čuj, pozabila si omeniti, da je TR hud magnat!
Gostinski lokali po vsem svetu:
Njujork http://www.melimelorestaurant.com/
spet Njujork http://www.melimelogreenwich.com/
Chicago http://www.melicafe.com/
celo v razsipni Grčiji si je naredil haciendo! http://www.meli-lefkada.com/
V njemu je res neki Grka...  http://www.kalismeli.com/ (Baltimore)
Grin

Da ne omenjamo drugih storitvenih dejavnosti http://www.meligroup.com/main.htm
V bistvu je že en mali tajkunček  Azn No, sej... http://en.wikipedia.org/wiki/Angelo_Meli  Evil
Ccccc, in tako podjetno žilico si TI hotla prikrit?!  pevka
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #672 : sreda, 12.05.2010 : 23:28:09 »

Ccccc, in tako podjetno žilico si TI hotla prikrit?!  pevka

 
Sam res... Mila, kaj se pa greš? Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #673 : četrtek, 13.05.2010 : 06:52:01 »

đizus krajst, Cats - ti imaš pa res, RES svetovno znane in ohihsploh mačke, no 2 njih (če nam mogoče tretjega (ali še več njih), še hujšega magnata in zvezdo, ne skrivaš v ilegali??!!) Shocked Angry Huh

polepšali ste mi dan, vi trije (?) mušketirji.... 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #674 : četrtek, 13.05.2010 : 07:41:54 »

Ohohoho Mila, kakšna sabotaža - tale Pega pa ima pogum Shocked Shocked.
Kaj ko bi jo ti malo obiskala, tko čist BTW Evil Evil
Logiran
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines